Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

VIP

Tere vahvel !

 

Probleem seisneb selles, et ma tahaksin teada saada, kuidas hoida HTC WildFire-l akut. Nagu teada on tal hästi palju appe, mis on koguaeg kasutuses. Lihtsalt olen kuulnud , et mõnel telefonil saab kinni lülitada mingi programmiga. Ehk on keegi kursis ? :confused:

 

Aivo.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Nooooh Androidil on jah hästi palju appe, nii ka selle probleemi jaoks. Võid katsetada juicedefenderiga-väga populaarne akusäästmis app. Lihtsalt programmide sulgemiseks võid proovida Advanced task manageri appi. Ise pole proovinud aga loodan, et aitab.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Olen juba mitmeid Task killereid proovinud , aga see ei aita. Ta suleb küll need, aga kui uuesti vaatan siis kõik jälle avatud :/


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Huvitav ja mul tulevad kõik uuesti lahti. -Yep. Ehk annad täpse lingi mille alla laadisid ? :)


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.