Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ostan Kuni 400m 0.45€/m Swed/Seb Käin ette kuna olen uus.

Soovitatud postitused

TAHAN KA TEAMVIEWERIGA SU RUUNIEKRAANI VAADATA, ET GP MAHA DROPPIDA NING ISE ÜLES KORJATA ~Stan

 

Tere tegin kasutaja siia kuna soov osta 400m 0.45€/1M. Võtan kõiki koguseid mis ei ületa 400m.

 

Ülekande teen SWED/SEB pangast oleneb mis pank müüal on.

Käin ka muidugi ette kuna olen uus siin.

 

Kellel müüa soov siis minu msn: Djdobris@hotmail.com

 

 

Nimi: Mati K.

Elukoht: Tallinn/Harjumaa

Msn: Djdobris@hotmail.com

Muudetud liikme Raigo.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Offtopic. Ära päris kõigile tundmatutele ette käi. Guugelda enne ta msni ka, et hiljem probleeme endal ei tekiks.

 

Shadowcat

 

 

 

 

 

Loom: Ja hoia silm peal ka kindlasti msni aadressidel ja kindlasti lase ka foorumis PM saata, et kinnitada isiku õigsus. Suurt rõhku pane ka tehingutele.

Muudetud liikme Loom'i poolt
Ei hakanud uut posti tegema. ;)

"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vana kasutab siis vana trikki. Ütleb et käib küll ette aga soovib näha enne läbi teamvieweri cashstacki. No see vana tuntud scamm juba, dropib raha maha ja closewindow. Ärge palun langege selle petu ohvriks. Pakkusin ise talle et kasutame MM-i , siis pole tv-d vaja , ei vastanud enam ning jäigi vait.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.