Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Gamehost vs Ok-Servers

Gamehost vs Ok-Servers  

75 liiget on hääletanud

  1. 1. Gamehost vs Ok-Servers

    • Gamehost
      31
    • Ok-Servers
      44


Soovitatud postitused

VIP

ma annan hääle gamehostile ,kindlasti parim:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan gamehosti, kuna kogemusi, aga ise tehtud hästi tehtud + odavam on tellida vps. :)

korraliku vps saad 21€ eest kätte ja sa võid sinna kasvõi 31 slots serveri jooksma panna.

GH-st saaksid sellise hinna eest vaid ainult 24 slotise serveri tellida. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan gamehosti, kuna kogemusi, aga ise tehtud hästi tehtud + odavam on tellida vps. :)

korraliku vps saad 21€ eest kätte ja sa võid sinna kasvõi 31 slots serveri jooksma panna.

GH-st saaksid sellise hinna eest vaid ainult 24 slotise serveri tellida. :)

 

Oleneb ka modist. kuna kui tal on soov teha jailbreak või zombie siis 21€ paket jääb väikseks.. Aga muud modid offical ja surf aajh deathrun võtab ka palju. Need olid siis minu kogemused :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida sa sogad?

Mis server sul 1gb rami imeb?

Pigem ütlen, et sitad pluginid mitte, et sitt host.

Ma võin sinna 31 slotis zombi modi ka lisada, ilma et silm pilguks ja mitte midagi ei juhtu..

Kõik arvavad, et vps suckib kuna on ainult 1gb ram vms..

Saage aru, et vps ei koosne ainult kõvakettast ja rammist.

vpsis on sama head protsessorid aka Intel Xeon Quad-Core E5430 kus on peal 16GB ram ja mis on jagatud 10~15 VPS-ks.

Seal pole vahet, kas sa ostad endale odavalt VPS või rendid kallimalt gamehostilt.

Isegi kui 1 dedicated serveri peal jookseb umbes ca 10 VPS korraga aka 10 klienti kasutab seda 24/7, siis sama on ka gamehostis, ilusate nimedega protsessorid ei seisa seal ainult teie serveir jaoks vaid seal peal jooksevad kõik 200+ mängijat mis omakorda teeb mingi 30(illustreeriv) serverit..

 

Loodan, et saite natukenegi targemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OK-servers.

Hea algajatele, GH rohkem edasijõudnutele. Ise suht algaja, neti kaudu hea kerge tähtsamaid asju teha.

GHl ainult oota, kuni keegi ircus vastab ja lõpuks viskab nii kopa ette, et annad oma servu ära kellegile, kuna ei viitsi tegeleda. IPd ka mingid lambid, no offence, aga neid on tõesti kordades raskem pähe jätta, kui OK-serversi omi.

Niiet 5+ for OK-Servers.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IP on vaid numbrite jada, kui sa oskad serverit teha siis sa ka saad kuulsaks serveri vähese ajaga aga kui sa üritad siin teha serverit küsides paremalt ja vasakult abi, siis on teada värk, et su serverist ei tule mitte midagi välja. Servereid rentinud olen ma mitmetest kohtadest (CF, Torq, GH, OK) ning pean kiitma GH, kuna alati saab abi kui vaja, kui on nendepoolne probleem või keegi nusberdab serverikastidega lahendab Herr OmIkRoNiKz asja kiiremas korras ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Gamehosti serverid läägivad ka.

 

Ehtne näide: Saaremaa publik.

 

// Voted for OK-Servers.

 

Lold see viga oligi Ghl aga see on ju neil nüüdsest parandatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
GH on rohkem mõeldud edasijõudnutele :D Seega soovitan OK!

Kuid GH-l on olemas oma küpsised! )

 

FTP on file transfer protokol. Kuidas seda saab lihtsamaks kasutada kui see on maailma standard? :D

Sama kui ütled et HTML on kuskil muujal kergem kasutada. Ära pane ka tarka.

 

Kujutan juba ette - CS 1.6 lõpp Eestis, kuna OK muutis IP-d ära : )

 

Taaskord, no offence kuid ENNAST KIITMAST MA EI VÄSI on selle teema nimi või? Siiski võiksid kliendid(loe: tellijad) seda teemat kommenteerida ning öelda enda arvamust. Kindel see, et hääletasid enda poolt juba :))

 

 

Mul suht savi OK serveritest ei telli ja ei hakkagi tellima sealt.Ma olen alati oma servud nullist kuulsaks saanud alates T6runetist lõpetades gamingstar.ee projektiga.

Nii et see host mis sul on ei koti kedagi.See käis eriti targa Homeri kohta.

 

Gamingstar-is on küll palju rahvast, koguaeg full :P

banner_560x95.png?random=243036


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taaskord, no offence kuid ENNAST KIITMAST MA EI VÄSI on selle teema nimi või? Siiski võiksid kliendid(loe: tellijad) seda teemat kommenteerida ning öelda enda arvamust. Kindel see, et hääletasid enda poolt juba :))

 

 

 

 

Gamingstar-is on küll palju rahvast, koguaeg full :P

banner_560x95.png?random=243036

 

Tal neid projekte ~ 20 tükki olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OK-servers.

Hea algajatele, GH rohkem edasijõudnutele. Ise suht algaja, neti kaudu hea kerge tähtsamaid asju teha.

GHl ainult oota, kuni keegi ircus vastab ja lõpuks viskab nii kopa ette, et annad oma servu ära kellegile, kuna ei viitsi tegeleda. IPd ka mingid lambid, no offence, aga neid on tõesti kordades raskem pähe jätta, kui OK-serversi omi.

Niiet 5+ for OK-Servers.

 

On tõesti raske oodata 10-20seki? Koguaeg kui tulen omikiuga ircu suhtlema vastab paari kuni paarikümne sekundi jooksul


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On tõesti raske oodata 10-20seki? Koguaeg kui tulen omikiuga ircu suhtlema vastab paari kuni paarikümne sekundi jooksul

 

Lihtsam on Viktoriga rääkida. Nt. kui mingeid korralike plugine tahad, siis küsid temalt, mitte ei hakka kuskilt ise otsima mingeid buggiseid plugine.

Ma ei viitsi eriti süveneda sellesse, OK-Servers for the win.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsam on Viktoriga rääkida. Nt. kui mingeid korralike plugine tahad, siis küsid temalt, mitte ei hakka kuskilt ise otsima mingeid buggiseid plugine.

Ma ei viitsi eriti süveneda sellesse, OK-Servers for the win.

 

Miks sa alustad serveritega kui sa midagi ei oska, see on sinu enda mure, et loll oled. Muide Viktor on vähem online kui gamehosti ircus aitajaid, ära soga wannabe teadlane, sa oled lihtsalt bottom kes ei oska midagi teha ja siis vingud, et gh on sitt ja pask..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa alustad serveritega kui sa midagi ei oska, see on sinu enda mure, et loll oled. Muide Viktor on vähem online kui gamehosti ircus aitajaid, ära soga wannabe teadlane, sa oled lihtsalt bottom kes ei oska midagi teha ja siis vingud, et gh on sitt ja pask..

 

Mis wannabe teadlane? Sind üritad siin mingi wannabe ärapanija olla. Keegi ei keelanud mul oma arvamust avaldada, so fuck off.

Viktor võib vähem online olla, kuid kui ta aitab, siis ta aitab ikka normaalselt. Nagu ma juba mainisin, siis GHl pead kõike ise tegema ning mingit erilist abi ka ei saa.

 

I quit, ma ei viitsi vaielda.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis wannabe teadlane? Sind üritad siin mingi wannabe ärapanija olla. Keegi ei keelanud mul oma arvamust avaldada, so fuck off.

Viktor võib vähem online olla, kuid kui ta aitab, siis ta aitab ikka normaalselt. Nagu ma juba mainisin, siis GHl pead kõike ise tegema ning mingit erilist abi ka ei saa.

 

I quit, ma ei viitsi vaielda.

 

See on arusaadav, et sa oled lox. GH irqus on pidevalt inimene kes aitab sind, loomulikult nad ei vasta kui sa kirjutad "TERE, ANNA SEE JA SEE NING PANE SEE PEALE JA SE KA JA ÄRA SEDA UNUSTA KURAT PALUN SEE JA SEE NING NEED SOUNDID PANE KA PEALE" - see on vist sinu taktika nagu ma olen aru saanud. Mina olen koguaeg abi saanud kui on vaja GH irqust.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on arusaadav, et sa oled lox. GH irqus on pidevalt inimene kes aitab sind, loomulikult nad ei vasta kui sa kirjutad "TERE, ANNA SEE JA SEE NING PANE SEE PEALE JA SE KA JA ÄRA SEDA UNUSTA KURAT PALUN SEE JA SEE NING NEED SOUNDID PANE KA PEALE" - see on vist sinu taktika nagu ma olen aru saanud. Mina olen koguaeg abi saanud kui on vaja GH irqust.

No, sinujaoks võibolla tõesti. Oleneb inimesest. Minuarust on Ok-serversil parem klienditeenindus. Kuigi tegelt GH käib kah, lihtsalt mulle ei sobi selline.

Btw, aru on saada, et sa oled ise ka üks lohh.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põnev vaadata Teie vaidlust siin :D ja, ausalt öeldes, ei oodanud sellist tulemust. Ise mai hakka midagi kommenteerima kes on parem jne, kuna see pole minul otsustada. Pakun seda, mida pakun ja kogu lugu. Willy kirjutas, et "Muide Viktor on vähem online kui gamehosti ircus aitajaid.." Jah, tõepoolest viimasel ajal ma käin harvemini sees, kuna vaja ka muude asjadega tegeleda. Üldiselt, kui olen kodus, siis msn on alati lahti. Lisaks eriti kriitilistel olukordadel, mil mind pole sees, inimesed saavad minuga ühendust võtta ka sms-i teel ja esimesel võimalusel siis hüppan netti sisse ;)

 

P.S: Oleks huvitav ka hääletajaid näha :D

Tänud!

Muudetud liikme Post Reality'i poolt

logo.jpg

4 Fair Play

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.