Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:90+range meest.

Soovitatud postitused

lol väga haige vend!!!! lisab pjoonas msn convo... ma ütlen ma wannabe mm ei kasuta et ainult neid kes mmide all kirjas on siis lisab middlemani ja ütleb see vend ütles et mingi pjoonas on wannabe... ja tõmbas convost minema... siis küsisin et mida ****u ta ajab ... vend et sa pole nõus mm kasutama saad ban.... ma kasutan aint offical mmi mitte mingit mode ... only mms i use are middleman , rolverts ja oxford.... nii et ära hakka ennem scammeriks ja asjadeks sõimama kui sa läbi ei loe mida ma kirjutan....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KEs ütles et pjoonas wannabe:)?

Lisan pildid kuidas sina ütlesid Pjoonas on wannabe? siis ma addisin middlemani aga ta l2ks minema convost rott raisk

 

lol egas mul pole kõigi modede msnid peas... ja ma ütlesin et ma min***d wannabe mme ei kasuta... ehk siis neid kes pole mm listis... nii et mina olen nõus kasutama mm aga noh nagu näha siis sa lükkad kohe blokk peale ise ei suuda isegi lauset lõpuni lugeda mida ma ütlen...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ouu räägi rsfreak-iga ta tahab oma lvl 105 ranged 99 acci müüa :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.