Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Rääkisin veel inimestest, kes saavad miinimum palka ja tulevad ots-otsaga toime, kuigi poliitikud saavad hirmas summad ja ikka on neile vähe.

 

Ma tõesti ei saa aru, kas sa oled nüüd täiesti loll või on sul raha jalaga segada, et sa sellist juttu räägid.

 

Poliitikuid ja miinimumpalga töötajaid võrrelda on lollus.

Kelle süü see on, et nad miinimumpalka saavad? Kui tõesti ei oska ameteid siis mine ümberõppele, töötukassa maksab kõik kinni.

 

Ja kas ma ütlesin, et sa rääkisid presidendi palgast?

 

Ükskõik kui suur palk on, alati jääb puudu, sest alati pürgitakse kõrgemale. Kui sa tahad, et kõik oleks võrdsed siis viimati oli Põhja Korea selline maa, soovitaks sinna kolida.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poliitikuid ja miinimumpalga töötajaid võrrelda on lollus.

Kelle süü see on, et nad miinimumpalka saavad? Kui tõesti ei oska ameteid siis mine ümberõppele, töötukassa maksab kõik kinni.

 

Sa tuled rääkima, et poliitikute ja miinumumpalga võrdlus on lollus?

ütle mulle mis maksab tänapäeval haridus? Mis kurat annab sulle ümberõpe kui isegi ülikooli läbinud inimesed on praegu ilma tööta, aga ikkagi tõstame poliitikute palka.

Kõik hinnad tõusevad, inimestel palgad järjest vähenevad (ma ei väida, et poliitikud seda teevad, lisan juhuks et sa teemast valesti aru ei saaks) ja siis otsustatakse, et oi me oleme ikka tegijad ja suurendame oma palka (poliitikud)

Kas see on normaalne? Ütle mulle, miks keegi peaks tahtma veel elada siin eestis.

Kus sa võtad oma väited? Liigne reporteri vaatamine ei laienda silmaringi mu pime sõber.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa tuled rääkima, et poliitikute ja miinumumpalga võrdlus on lollus?

Mis ütle mulle mis maksab tänapäeval haridus? Mitte si**agi, loevad ainult tutvused. Mis kurat annab sulle ümberõpe kui isegi ülikooli läbinud inimesed on praegu ilma tööta, aga ikkagi tõstame poliitikute palka.

Kõik hinnad tõusevad, inimestel palgad järjest vähenevad (ma ei väida, et poliitikud seda teevad, lisan juhuks et sa teemast valesti aru ei saaks) ja siis otsustatakse, et oi me oleme ikka tegijad ja suurendame oma palka (poliitikud)

Kas see on normaalne? Ütle mulle, miks keegi peaks tahtma veel elada siin eestis.

Kus sa võtad oma väited? Liigne reporteri vaatamine ei laienda silmaringi mu pime sõber.

 

Inimesed tahavad kohe ju kõrget kohta, sellepärast nad ei saa tööd, kõigil on nii suured ootused ja arvamused endast.

Töötukassas on metsikult töökuulutusi, valigu ainult üks ja mingu kohale.

Palkade vähenemisest pead tööandjatega rääkima.

 

Ma vaatasin reporterit viimati suvel.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimesed tahavad kohe ju kõrget kohta, sellepärast nad ei saa tööd, kõigil on nii suured ootused ja arvamused endast.

Töötukassas on metsikult töökuulutusi, valigu ainult üks ja mingu kohale.

Palkade vähenemisest pead tööandjatega rääkima.

 

Ma vaatasin reporterit viimati suvel.

 

Kus kuradi kohast sa seda kõike võtad? Saad aru inimesed oleks praegu valmis lund ka lükkama, peaasi et pere saaks toidetud, kellegil pole mingeid ootusi, sa pole vist kunagi tööd teinud et nii lolli juttu ajad.

"Palkade vähenemisest pead tööandjatega rääkima." - Kas ma pean ütlema minema tööandjale, et ta mu palka ei langetaks, sest mul vaja pere ära toita? Mis sa arvad, mis ta sulle vastab?

 

Ilmselgelt vaatasid reporterit ja üldse ei süvene mis tegelikult toimub. Ainult ära tahad panna siin.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus kuradi kohast sa seda kõike võtad? Saad aru inimesed oleks praegu valmis lund ka lükkama, peaasi et pere saaks toidetud, kellegil pole mingeid ootusi, sa pole vist kunagi tööd teinud et nii lolli juttu ajad.

"Palkade vähenemisest pead tööandjatega rääkima." - Kas ma pean ütlema minema tööandjale, et ta mu palka ei langetaks, sest mul vaja pere ära toita? Mis sa arvad, mis ta sulle vastab?

 

Ilmselgelt vaatasid reporterit ja üldse ei süvene mis tegelikult toimub. Ainult ära tahad panna siin.

 

Töötukassa pakub igasugu koolitusi, koolitus makstakse kinni, sõidurahad makstakse kinni, antakse veel igapäev elamisraha kah. Võtku aint kätte ja mingu. Mine kuskile puitutööstusesse, näita paber ette ja nad võtavad su kohe tööle.

 

Ma vihjasin sellele, et palkade vähenemine pole seotud poliitikaga.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Töötukassa pakub igasugu koolitusi, koolitus makstakse kinni, sõidurahad makstakse kinni, antakse veel igapäev elamisraha kah. Võtku aint kätte ja mingu. Mine kuskile puitutööstusesse, näita paber ette ja nad võtavad su kohe tööle.

 

Ma vihjasin sellele, et palkade vähenemine pole seotud poliitikaga.

 

Huvitav on teada seda kõike....

Kui neil jalaga neid koolitusi ja töökohti jalaga segada on siis miks inimesed veel ikka töötud on?

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cmxz1-ile.

Asi pole selles palju nad oma palka tõstvad. Rohkem on asi moraalsuses. Majanduskriisi ajal võiks natuke moraalsemalt käituda, eriti riigikogu.

Hea skillerileile: Kui keegi sinuga nõus ei ole siis see ei tähenda kohe, et ta vaatab reporterit... Suht koppa viskab juba see, et alati kui kellegi arvamus mingisugused poliitilises küsimuses erineb siis öeldakse, et vähem reporteri vaatasmist. Ma olen seda juba üpris palju kordasid näinud siin.

Kuid selle poliitikute liigse palga kohapealt olen sinuga 100% nõus.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmxz1-ile.

Asi pole selles palju nad oma palka tõstvad. Rohkem on asi moraalsuses. Majanduskriisi ajal võiks natuke moraalsemalt käituda, eriti riigikogu.

Hea skillerileile: Kui keegi sinuga nõus ei ole siis see ei tähenda kohe, et ta vaatab reporterit... Suht koppa viskab juba see, et alati kui kellegi arvamus mingisugused poliitilises küsimuses erineb siis öeldakse, et vähem reporteri vaatasmist. Ma olen seda juba üpris palju kordasid näinud siin.

Kuid selle poliitikute liigse palga kohapealt olen sinuga 100% nõus.

 

Rustonia, loomulikult ei rõhuta ma just Reporteri vaatamist, vaid just seda et inimene viiks kurssi ennast maailma toimuvaga. Nagu ta väitis ei ole ta 2 kuud *telekat vaadanud. Ma tõesti ei saa aru inimestest, kes arvavad et elu on roosiline.

Samas on kõigil oma arvamus ja ma ei hakka seda ümber lükkama, kuid paraku ei lase ma ka endale pähe istuda.

 

Minu jaoks on see jutuajamine lõppenud.

 

Edu edaspidiseks kõigile, loodan et majandusraskused saavad kõigil ületatud :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei viitsinud eriti siinseid postitusi lugeda, kuna nagu näha on need suhteliselt sisutühjad, aga vastan siiski.

Ole nii hea ja kuula seda videot : http://www.youtube.com/watch?v=tFqLEyTzWy8. Kas saab mõnele mõtlevale inimesele veel peale sellise asja nägemist savisaar sümpatiseerida?

See inimene ei tohiks juba ammu tegevpoliitik olla.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei viitsinud eriti siinseid postitusi lugeda, kuna nagu näha on need suhteliselt sisutühjad, aga vastan siiski.

Ole nii hea ja kuula seda videot : http://www.youtube.com/watch?v=tFqLEyTzWy8. Kas saab mõnele mõtlevale inimesele veel peale sellise asja nägemist savisaar sümpatiseerida?

See inimene ei tohiks juba ammu tegevpoliitik olla.

Ei ütleks, et sinu postituses rohkem sisu oleks kui teistes postitustes. Poliitika ei ole ainult Edgar Savisaar. Ei maksta siiski unustada, kui suurt rolli mängis Savisaar meie iseseisvumisel. Tema lõi ju siiski rahvarinde. Nüüd on jah, õnneks või kahjuks, liigselt venelastele pugema hakkanud ja ülbeks ära läinud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole kuidagi väitnud, et Savisaar on meie poliitika. Ausaltöeldes on ta juba hääbuv nähtus. Ja arvestades seda, et mu postitus oli adresseeritud ainult neile, kes teda pooldavad ei leia, et see sisutühi oli.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga Ansip tohiks olla tegevpoliitik?

ei poolda Savisaart, ei poolda kedagit sealt.

Aga kes on hetkel pukis, kas juhib riiki Savisaar, kas tema on Peaminister?

Ärge unustage, Ansip on peaminister, Ilves on president. Savisaar on Tallinna linnapea, ning kuidas tema saab süüdi olla Eesti rahva igas probleemis?

Sama hea ma süüdistaks kedagi suvalist ,et ta on süüdi kõiges.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Vaadates meie poliitmaastikul toimuvat tekib küll tahtmine kuul pähe lasta. Oravate aeg on nüüd küll läbi, ainukesed kes näiteks tudengeid kuulda võtsid ja nende poolt olid seoses uue kõrgharidusreformiga olid just sotsid. Oravatel oli savi, IRL'st rääkimata, ninasarvikud olid nii ja naa. Hetkest valitsust ei koti absoluutselt mitte miski, miitingud, protestid... mis iganes kõik on võimetud kahjuks. Ei võetud tudengeid kuulda, ei võetud päästjaid kuulda, rääkimata arstidest ja õpetajatest. Aga siin pole midagi imestada, tegemist ju liberaalidega "Igaüks enese eest; igaüks peab ise endaga hakkama saama". Tekib alateadvuses küsimus "Kas kõrgeima võimu kandja on siis rahvas?" Ei tundu küll... viimased paar kuud on seda ilmekalt tõestanud ja varasem poolehoid IRLi ja oravate suhtes on hakanud küll jäätuma ja kaduma, isiklikult ootan muutusi, Mikser on noor ja hea poliitik - järgmistel valimistel loodan, et suudab oma parteiga poolehoidu saada ja hetkese valitsuse välja vahetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Igaüks enese eest; igaüks peab ise endaga hakkama saama".

 

Ja nii ongi, niiet ei ole üldse mõtet ilkuda selle kallal, et praegune valitsus kellegi sotsiaalhüvesid ega palku ei tõsta.

 

Mikser on noor ja hea poliitik

 

Olen nõus, kuid sotse küll valitsusse ei taha. Loodan, et sotside aeg ei saabu kunagi kuna see soodustab ainult riigi kulul elamist ja "freeloadimist". Miks euroopa viskleb praegu võlgades ja rahvas mässab. Hea majanduslik aeg on läbi ja aeg on kärpeid teha. Rahvas aga on harjunud oma ulmeliste sotsiaalsete hüvedega ja ei taha neist loobuda. Pigem peaks euroopas just ajama rohkem eesti moodi poliitikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No oleks keskerakond valitsuse, poleks nemad samamoodi tudengeid kuulanud. Praegu toetasid sarvikud tudengeid ainult sellepärast, et koalitsooniparteisid halvas valguses näidata. Tuleb kohe meelde keskerakonna lasteaedade ja Tallinna TV sõda. Siis ka inimesed protesteerisid aga kuulda neid ei võetud ju. Ise toetan ka sotsiaaldemokraate, aga ainult juhul kui näd jätkavad sarnaselt praegusele valitsusele hea eelarvepoliitikaga. Muuta tuleks ainult seda, et see hea eelarvepoliitika jõuaks ka realselt inimesteni ja parandaks nende heaolu.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mida arvate progressiivsest tulumaksust ? Ise pean seda täielikuks ebavõrdsuseks, kus töökamad ja nutikamad peavad laiskasid ja lolle ülal pidama.

 

Your argument is invalid, mismõttes need kes vähem palka saavad või on majanduslikult raskemas seisus on laisad ja lollid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Your argument is invalid, mismõttes need kes vähem palka saavad või on majanduslikult raskemas seisus on laisad ja lollid?

 

Aga miks peaks meie ülimalt võrdõiguslikus ühiskonnas olema nii, et kõigile ei kehti ühesugused seadused, vaid mida edukam sa oled seda rohkem pead makse maksma?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Your argument is invalid, mismõttes need kes vähem palka saavad või on majanduslikult raskemas seisus on laisad ja lollid?

 

Vabandust väljendi pärast aga mõte jääb samaks. Edukad ei pea maksma kinni neid kellel puudub nutikus/tahtmine enda olukorra parandamiseks reaalselt ise midagi ette võtta. Igaüks peaks olema ikka oma õnne sepp!

 

Aga miks peaks meie ülimalt võrdõiguslikus ühiskonnas olema nii, et kõigile ei kehti ühesugused seadused, vaid mida edukam sa oled seda rohkem pead makse maksma?

 

Täpselt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Aga miks peaks meie ülimalt võrdõiguslikus ühiskonnas olema nii, et kõigile ei kehti ühesugused seadused, vaid mida edukam sa oled seda rohkem pead makse maksma?

 

ma pole sõnagi öelnud prop. maksusüsteemi kohta, ma lihtsalt ütlesin et see argument on raskelt debiilne.

ka mina ei ole selle maksusüsteemi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinusugused lollakad ajavad närvi. Kas sa ise ka aru saad, mida sa suust välja ajad. Vaadake vähem reporterit ja lugege vähem õhtulehte. Enamusele piisaks vist sellest, kui televisioonis öeldaks, et taevas kukub alla ja kohe olekski paanika lahti, lihtsalt masendav, kui lollid on noored ja isegi vanad inimesed. Täielik ajupesu reformi ja IRL-l poolt. Ma kutsun kõik eestlasi oma peaga mõtlema hakkama. Ma ei saa aru, miks kõik vinguvad Keskerakonna kallal, teate üldse millal nad viimati valitsuses olid? Ehk hakkaks ikka rääkima sellest, mida valitsuses olevad erakonnad teevad, mitte ei ajaks mingit Savi ja Vene teemat. Eesti riik on omadega õhtal tänu harimatutele kodanikele, kes ei tea üldse, mis riigis toimub ja kes tegelikke niite tõmbavad.

 

Reporterist ja ajupesust rääkides kui palju sa vaatad tallinna tv'd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.