Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

MYYA RUNESCAPE KASUTAJA RANGE/2H Pure " Kas hmask vastu v6i runeraha vastu"!!!!!!

Soovitatud postitused

Level on 59. Attack on 40,Strenght on 82,Defence on 3,Prayer on 3,hitpoints on 75,Hunter on 99,Fishing on 82,Dung on 58,Range 82. Ja on veel member 21 päeva . Andke teada kui huvitatud olete ! Pakuke Hinda RSMILLI VASTU MYYN !!! NP:ÄRGE PANGE TÄHELE HMASKI VASTU LIHTSALT ERITI EI TIA KUI PALJU MAKSAB !!!!!!! VAID RSRAHA VASTU MYYN !!!

 

 

Kes on Huvitatud saatke s6num mulle siis räägime edasi !

Muudetud liikme Grandmasterq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Punkt 1. Teema on täiesti vales kohas.

Punkt 2. Loe kasutaja müümise reeglid läbi http://www.vahvel.net/showthread.php?133966-Alafoorumi-quot-Kontrollimata-Rs2-kasutajate-m%FC%FCmine-quot-Reeglid

Punkt 3. Keegi ei taha sellist kasutajat maski vastu osta, selle hinnaks on maximaalselt 40m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Grandmaster , ma heas mõttes ütlen sulle viisakalt , palu pealkirja vahetust ja muuda teemas olevad hinnad ära , või siia tekib lihtsalt suur arv postitusi selle GIGANTSE hinna kohta.

 

Santa hati / h'weeni eest saab cb 130+ maini või mingi puhta pure mis pole ruined ning statsid oleksid ka paremad :)

 

 

Lihtsalt sinu enda huvides viin sind turuhindadega kurssi :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Punkt 1. Teema on täiesti vales kohas.

Punkt 2. Loe kasutaja müümise reeglid läbi http://www.vahvel.net/showthread.php?133966-Alafoorumi-quot-Kontrollimata-Rs2-kasutajate-m%FC%FCmine-quot-Reeglid

Punkt 3. Keegi ei taha sellist kasutajat maski vastu osta, selle hinnaks on maximaalselt 40m.

 

 

40M ? ma müün kontot 99 atk , 99 str , 95 dungeoneering , herb 94 + cls ja fire cape on olemas , ning mulle ei pakuta selle eestki 40M...


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.