Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

Kas siin foorumis liiguvad ka mõned kogemustega veebiarendajad, kellele ei oleks raske ka kõige keerulisemaid projekte läbi viia? Tasu oleks tunnitasuna. Ning tahakski ka seda teada, et mis hinnaklassi jäävad tavaliselt sellistel 5-10 aastase kogemusega programmeerijate-veebiarendajate tunnitasud!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Hiljuti sattusin küsitluse peale, kus just kogenud veebiarendajatelt küsiti, palju nad tunni eest küsivad. Keskmine jäi umbes 70 euro kanti. Kui koju jōuan, siis katsun selle üles otsida ja siia postitada. Endal kogemusi juba tiba on, kuid hetkel on koolis kiirem aeg ning üks küllaltki raske projekt ka käsil. Muidugi kui sul on aega kuni kuu oodata, siis vōin vaadata, mis teha annab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen ka tellinud disaini kodulehele ja ja sain hinnapakkumise 1600€ ja tööd pidi olema ca 15h

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad"

 

Ja sellest järeldad et ma kõva mees? :D

 

Ja sa ei vastanud, millest järeldasid et ma millegiga hakkama ei saa?

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole küll näinud, et sa siin alafoorumis midagi esitleksid.

 

Irw, see et ma oma töödega ei eputa tähendab kohe et ma mitte millegiga hakkama ei saa?! Nice story bro...

 

Ütleks siis sulle nii palju see et sa oma elus failid ei tähenda et teised kohe millegiga hakkama ei saa!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Nagu ma sulle juba PMis ütlesin: "Kui sul on midagi öelda, siis saada see PMiga." Mul on palju parematki teha, kui sinu kõva mehe mängimist kuulata ja ma olen kindel, et teistel foorumlastel samuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu ma sulle juba PMis ütlesin: "Kui sul on midagi öelda, siis saada see PMiga." Mul on palju parematki teha, kui sinu kõva mehe mängimist kuulata ja ma olen kindel, et teistel foorumlastel samuti.

 

Arene natuke, väike tarkpea. Epic kümmel is epic!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad"

 

Selle väite puhul ma oleks sulle samamoodi öelnud nagu misterx.

Ei taha mingit tüli alustada, aga hetkeseisuga tundub et see E-hero oled hoopis sina mcsannu.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle väite puhul ma oleks sulle samamoodi öelnud nagu misterx.

Ei taha mingit tüli alustada, aga hetkeseisuga tundub et see E-hero oled hoopis sina mcsannu.

 

Irw, tarkpea. Ja mis ütleja sina siin oled?

 

Nagu sa lugeda võisid "ristovan" postitust siis oli tal vaja kogemustega programmeerijat, mitte mingit 15 aastast wannabe progejat!

 

Edasipidi saatke pm:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei taha siia küll postitama jääda, aga pähe astuda ka ei lase, muidu varsti ongi meil isehakanud moderaator.

No kui nii võtta, siis mis auaste sul seal programmeerimises on, et oled saanud loa tembeldada kedagi amatööriks / proffessionaaliks?

 

Irw, tarkpea. Ja mis ütleja sina siin oled?

 

Nagu sa lugeda võisid "ristovan" postitust siis oli tal vaja kogemustega programmeerijat, mitte mingit 15 aastast wannabe progejat!

 

Edasipidi saatke pm:)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Et sul siis on selline facebooki võrdne suhtlusportaal loodud juba , aga sa nii äss vend et ei kavatsegi eputada , hoiad trumpi tagataskus?

 

- kui sa oma töid näidata ei julge, siis sa vist ei ole ikka piisavalt hea.

Irw, see et ma oma töödega ei eputa tähendab kohe et ma mitte millegiga hakkama ei saa?! Nice story bro...

 

Ütleks siis sulle nii palju see et sa oma elus failid ei tähenda et teised kohe millegiga hakkama ei saa!

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Perekond Kümmelid on mingid netihiirod? Muud ei ole kui mingi ärapanemine käib? Kui sul pole midagi tarka öelda, siis palun ära postita igast sodi siia. Kuidas sa saad öelda, et tal pole vanustki kui sa temaga reaalselt elus kokku puutunud pole? Te Kymmelid või Kümmelid tõmmake oma spammiga tagasi. Tegin estgfx konto ja ausaltöeldes ei kavatse seda kasutama hakata, sest muud sealt ei leia kui teie möla.

Keegi postitab oma töö ja hakkad kohe plõksima, et saast font jms.

 

Lõpetage see saasta tootmine ära siin foorumis. Ma saan aru , et te oma õega siin kõvad tegijad ja puha , aga foorumi reostamise võiks ära lõpetada. Ma arvan, et ma pole ainuke, kes arvab et te liiga ülbeks ära läinud.

 

Olge edasi TOP1 "Graafikameistrid" ja ma ei tea mida veel.

 

-------Kuna ei tahtnud Vahvli logo teemas spammida siis lisan siia - Las seda loeb jkymmel-----------------

Parandan, ei ürita tarka panna ;)

See, et keegi fotopoodi õpib tundma, ei tähenda, et ta seda oskab. Nagu näha.

 

Kui, siis Berry oma, siit kõigist teistest üle.

 

Kas sa ise ka aru said praegu mida sa siia kirjutasid? Põhimõtteliselt ütlesid jälle välja, et sina oled maailma naba ja oskad kõike. Tõesti tõmba oks koomale. Kõik me alguses oleme algajad, aga elu on näidanud, et niimõnigi algaja võib juba kaua aega photoshopi kasutanud isikust parema logo/signatuuri või banneri teha. See, et inimene on algaja ei tähenda seda, et ta ei peaks osalema konkurssil ja peaks kuskil nurgas istuma. Ja nagu sa seal Vahvli logo teemas keksisid, et pole mingi auhind. Tõesti kui ei meeldi auhind hoia eemale. Algajad saavad sealt võibolla isegi häid ideid või oskusi edaspidiseks. Sa ei pea kõike maha tegema mis keegi teeb. Kui kellegil on disain mis sulle ei meeldi, pole vaja seda pasaks otseses mõttes nimetada. Iga inimene õpib vigadest.

 

Tõmba tagasi veitsa, aitähh!

 

------------------------------------------------

Tere!

 

Kas siin foorumis liiguvad ka mõned kogemustega veebiarendajad, kellele ei oleks raske ka kõige keerulisemaid projekte läbi viia? Tasu oleks tunnitasuna. Ning tahakski ka seda teada, et mis hinnaklassi jäävad tavaliselt sellistel 5-10 aastase kogemusega programmeerijate-veebiarendajate tunnitasud!?

 

vaata http://www.php.ee või http://www.phpcenter.eu , vahvlis vist juba naljalt 5-10 aastase kogemusega isikut ei leia :)

Edu sulle!

 

 

Parimatega, Hea Skiller.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Et sul siis on selline facebooki võrdne suhtlusportaal loodud juba , aga sa nii äss vend et ei kavatsegi eputada , hoiad trumpi tagataskus?

 

- kui sa oma töid näidata ei julge, siis sa vist ei ole ikka piisavalt hea.

 

Täis ajugeenius oled peaks mainima..

 

Suhtlusportaali koopiad on sinusuguste jaoks.

Kus kohas olen öelnud et näidata ei julge või et ma piisavalt hea?!

Ootan nendele küsimustele pm!

Muudetud liikme Sander'i poolt
Väike täiendus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei taha siia küll postitama jääda, aga pähe astuda ka ei lase, muidu varsti ongi meil isehakanud moderaator.

No kui nii võtta, siis mis auaste sul seal programmeerimises on, et oled saanud loa tembeldada kedagi amatööriks / proffessionaaliks?

 

Seesuhtes ega ma ei lase ka wannabe "eeskujulikul" pähe istuda.

Kusjuures kuna ma olen php-ga vähe tegelenud siis ei ole proff ning erinevalt mõnest ei käi ma teiste teemades targutamas..

 

// Kui edaspidi midagi öelda saada pm, arvan et pole vast vaja rohkem teemat reostada.

Vastused saada kindlasti mulle postkasti! Tahan teada kus kohas olen öelnud et olen piisavalt hea!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et sul siis on selline facebooki võrdne suhtlusportaal loodud juba , aga sa nii äss vend et ei kavatsegi eputada , hoiad trumpi tagataskus?

 

- kui sa oma töid näidata ei julge, siis sa vist ei ole ikka piisavalt hea.

 

Olen näinud mcsannu töid ja võin väita, et täiesti normaalsed. Ühesõnaga võiks isegi vahvlis näidata, aga see, et ta seda ei tee ei tähenda, et ta pole piisavalt hea. Samas jääb mulle mulje, et oled perekond kümmelite tuttav , kes siin hullult ära tahab panna.

Lõpetaks äkki selle iba ajamise ära? See on teise kodaniku teema, kes pöördus siia küsimusega, mitte ei tulnud lugema kuidas te vaidlete siin. On olemas teisi kohti kui edukalt vaielda saab.

 

Ühesõnaga Kümmelid tõmmake tagasi ja kõik on ok.

Ja Big Joint sina ka ... wannabe moderaatoreid pole foorumisse vaja.

 

Seesuhtes ega ma ei lase ka wannabe "eeskujulikul" pähe istuda.

Kusjuures kuna ma olen php-ga vähe tegelenud siis ei ole proff ning erinevalt mõnest ei käi ma teiste teemades targutamas..

 

// Kui edaspidi midagi öelda saada pm, arvan et pole vast vaja rohkem teemat reostada.

Vastused saada kindlasti mulle postkasti! Tahan teada kus kohas olen öelnud et olen piisavalt hea!

 

Okei, rahune nüüd maha.. Ma ei usu, et selle teema omanik seda lolli juttu viitsib siin kuulata. MSNi minge...

 

Parimatega.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Olen näinud mcsannu töid ja võin väita, et täiesti normaalsed. Ühesõnaga võiks isegi vahvlis näidata, aga see, et ta seda ei tee ei tähenda, et ta pole piisavalt hea. Samas jääb mulle mulje, et oled perekond kümmelite tuttav , kes siin hullult ära tahab panna.

Lõpetaks äkki selle iba ajamise ära? See on teise kodaniku teema, kes pöördus siia küsimusega, mitte ei tulnud lugema kuidas te vaidlete siin. On olemas teisi kohti kui edukalt vaielda saab.

 

Ühesõnaga Kümmelid tõmmake tagasi ja kõik on ok.

Ja Big Joint sina ka ... wannabe moderaatoreid pole foorumisse vaja.

 

 

 

Okei, rahune nüüd maha.. Ma ei usu, et selle teema omanik seda lolli juttu viitsib siin kuulata. MSNi minge...

 

Parimatega.

Loogika, mille järgi järeldasin, et mcsannu ei ole veebiarenduse pealt väga osav (teen puust ja punaseks ette):

 

Faktid:

  • Mcsannu on 17 aastat vana (või nii ta vähemalt ütles mingis teemas).
  • Mina olen 16, ehk aasta noorem.

 

Väide:

  • Mcsannu ei ole teab mis osav veebiarendaja.

 

Loogika:

 

  • Kui mcsannu oleks hea veebiarendaja, siis järelikult peab ta teadma, et 17 aastane saab millegi korralikuga hakkama.
  • Kui mina olen aasta noorem, siis on võimalik, et ma saan hakkama sarnaste ülesannetega.
  • Tsitaat mcsannu postitusest: "Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad".
    • Järelikult arvab ta, et 16aastane ei ole võimeline korralikku vebilehte tegema.
    • Järelikult ei saa ta ise olla palju osavam.

     

 

Järeldus:

 

  • Mcsannu ei ole teab mis osav veebiarendaja.

 

Kui keegi näeb minu loogikas viga, siis öelge julgelt välja.

 

Vastused heale skillerile:

 

  • Big Jointi kohta ei ole ma midagi kuulnud, võib juhtuda, et teangi teda, kui tõenäosus on väga väike.
  • Palun ära käsitle mind ja minu venda ühe inimesena.
  • Ära üritas panna just mcsannu, oma eeltoodud väljaütlemisega: "Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad".
  • Esimeses postituses vastasin teemale, mcsannu oli see, kes jutu teemast kõrvale juhtis.

 

Kui keegi tahab midagi öelda, siis ilmselt oleks seda targem teha PMi teel, kuna nagu ütles hea skiller: "See on teise kodaniku teema, kes pöördus siia küsimusega, mitte ei tulnud lugema kuidas te vaidlete siin."

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loogika, mille järgi järeldasin, et mcsannu ei ole veebiarenduse pealt väga osav (teen puust ja punaseks ette):

 

Faktid:

  • Mcsannu on 17 aastat vana (või nii ta vähemalt ütles mingis teemas).
  • Mina olen 16, ehk aasta noorem.

 

Väide:

  • Mcsannu ei ole teab mis osav veebiarendaja.

 

Loogika:

 

  • Kui mcsannu oleks hea veebiarendaja, siis järelikult peab ta teadma, et 17 aastane saab millegi korralikuga hakkama.
  • Kui mina olen aasta noorem, siis on võimalik, et ma saan hakkama sarnaste ülesannetega.
  • Tsitaat mcsannu postitusest: "Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad".
    • Järelikult arvab ta, et 16aastane ei ole võimeline korralikku vebilehte tegema.
    • Järelikult ei saa ta ise olla palju osavam.

     

 

Järeldus:

 

  • Mcsannu ei ole teab mis osav veebiarendaja.

 

Kui keegi näeb minu loogikas viga, siis öelge julgelt välja.

 

Vastused heale skillerile:

 

  • Big Jointi kohta ei ole ma midagi kuulnud, võib juhtuda, et teangi teda, kui tõenäosus on väga väike.
  • Palun ära käsitle mind ja minu venda ühe inimesena.
  • Ära üritas panna just mcsannu, oma eeltoodud väljaütlemisega: "Sul pole nii palju vanustki et siin sõna võtad".
  • Esimeses postituses vastasin teemale, mcsannu oli see, kes jutu teemast kõrvale juhtis.

 

Kui keegi tahab midagi öelda, siis ilmselt oleks seda targem teha PMi teel, kuna nagu ütles hea skiller: "See on teise kodaniku teema, kes pöördus siia küsimusega, mitte ei tulnud lugema kuidas te vaidlete siin."

 

 

Kuule Graafikameister, põhjus miks keegi teid ei salli ongi see, et teiste tööde halvustamine on teie niiöelda "töö"

Kui ma ei eksi oli Mcsannu saanud ban estgfx, sest oli sinu töö kohta midagi sitasti öelnud, sai warn ja küsis kas su õde ei seedi kriitikat, ning sai ban. Kui kõik vastavalt käituks ei jääks sellest foorumist midagi järele.

Olen täiesti kindel, et Mcsannu ei ole sinust halvem, muuseas olen minagi 16 ja mul on täiesti suva mis arvatakse minu kodulehe FONDI või kujunduse kohta. Põhiline pole see, et mingid netikriitikud seda maha saaks teha, vaid see et ma teen selle endale kasutamiseks, antud juhul kas siis mängu või veebihostinguna. Loomulikult saan aru, et pole mõtet panna üles oma töid kui kriitikat ei seedi, loomulikult ei tee kriitika asja halvemaks vaid just loob uusi võimalusi, mida muuta ja mida paremaks muuta. Ma ei väida, et Mcsannu selles teemas juttu ei alusatnud, aga tema pahameelest saan ma täiest aru, sest see mida te koos oma vennaga postitate on ju lausa spam. Mis vahet seal on kas font sulle meeldib või mitte. Sa pole isegi Mcsannu klient. Ma tõesti arvan, et oleks palju toredam, kui mingid idiootsed postitused teiste kasutajate disainide fondi vmdea mille kohta jääks ära.

 

Muuseas selle Mcsannu veebihostingu koduleht on just lihtne ja ilus. Nagu sa ütlesid "Ilu peitub lihtsuses" siis ütleks mina, et "Ilu on vaataja silmades" Ja tegemist on ikkagi mõnesmõttes väikese reklaamiga, ma tõesti ei usu, et ta pani oma kodulehe siia, et kuulata mingit lolli möla mingite fontide kohta mis sulle ei istu.

 

Loodan, et said aru mis ma sulle öelda tahtsin. Ka mina tegelen veebidisainide & Disainide, logode, signatuuride ja palju muuga, aga mind häiriks ka kui keegi lendaks mingi fondi saastaga peale ja siis veel õigustaks ka ennast. Sest kõik signatuurid disainid või muud on tehtud just minu poolt ja mulle meeldivad, kui sulle mitte siis tee parem, mitte ära tule minu pilte laimama [NB! Loomulikult pole sa veel seda teha jõudnud]

 

 

Parimatega, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.