Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Niisiis nagu pealkiri ütleb siis võiksite jagada muljeid telefonist, kellel muidugi on see või on midagi selle kohta kuulnud.

Võiksite postitada kas on hea/halb ning põhjendada oma vastust kui postitate.

 

Ette tänades Flame :).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal Nokia E7 ja võin öelda et paras pask sellise raha eest.... :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Endal Nokia E7 ja võin öelda et paras pask sellise raha eest.... :D

Nojah eks ma olen ka lugenud neid negatiivseid komentaare nokia kohta ja arvan, et seekord jääb nokia ostmine ära :).

Arvatavasti lähen Samsung Glaxy S II peale, see pidi väga hea olema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Galaxy on juba palju parem idee. Kindlasti ei soovitaks mina osta iPhone'i, kuna vastupidavus sellel suht väike. Mida peenem telefon, seda vähem ta kukkumistele vastu peab. N9-l pole ka üldiselt midagi viga, kuid kaldun arvama, et tegemist suht mõttetu telefoniga. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen N9 omanik, 2 kuud olen hetkel umbes kasutanud, kõigega rahul. Telefoni miinusteks võib välja tuua soolane hind ning platform millel ta jookseb(vähe app'e). Kui ma ei eksi, siis telefon jookseb 1 GHz protsessori peal, mis on seni andnud suurepäraseid tulemusi. Kaamera jääb alla eelmisele mudelile, vastavalt 12MP ja 8MP, kuid vajalikud pildid saab tehtud. Üks asi, mis eriti kiita ei ole, on telefoni aku. Kui aktiivselt tööd teha(mängida, wifiga surfata jms.) saab teine kuradi kiirelt tühjaks. Pole täpselt mõõtnud, kuid aku kestab alla/keskmiselt 1 päeva. Tutvusringkonnas on paljudel HTC, isegi vanemad mudelid peavad paremini vastu. Üldiste spetsifikatsioonide poolest sobib N9 ideaalselt äritelefoniks, viisakas või kohati uhke välimus 3,9 tollise ekraaniga. Telefonist saab otse meili lugeda(uue saabumisel tuleb teade, nagu ka sõnumite ja kõnedega), eraldi on olemas feed tab, kuhu saad panna Facebooki, Twitteri, Delfi uudised nt. Kuju poolest on telefonile väike kumerus sees, tagakaan on matt värvi, mis ei tohiks liialt kriime juurde meelitada. Värvide valik on ka olemas, ise sain ostes kaasa ka kummist ümbrise, mis istub hästi. Valikus on 16GB ja 64GB mälud, ise oman viimast.

Kokkuvõttes - kui tahad telefoni, mis on vastupidav, silmapaistev ning kvaliteetne, ava rahakoti lõuad ning ära karda kergenda seda veidi. Oleks tehnika minu valida olnud, oleks ehk midagi muud ostnud, kuid kuna telefon oli kingituseks ning vaikselt hakkan suureks saama, ei oskakski midagi paremat tahta.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen N9 omanik, 2 kuud olen hetkel umbes kasutanud, kõigega rahul. Telefoni miinusteks võib välja tuua soolane hind ning platform millel ta jookseb(vähe app'e). Kui ma ei eksi, siis telefon jookseb 1 GHz protsessori peal, mis on seni andnud suurepäraseid tulemusi. Kaamera jääb alla eelmisele mudelile, vastavalt 12MP ja 8MP, kuid vajalikud pildid saab tehtud. Üks asi, mis eriti kiita ei ole, on telefoni aku. Kui aktiivselt tööd teha(mängida, wifiga surfata jms.) saab teine kuradi kiirelt tühjaks. Pole täpselt mõõtnud, kuid aku kestab alla/keskmiselt 1 päeva. Tutvusringkonnas on paljudel HTC, isegi vanemad mudelid peavad paremini vastu. Üldiste spetsifikatsioonide poolest sobib N9 ideaalselt äritelefoniks, viisakas või kohati uhke välimus 3,9 tollise ekraaniga. Telefonist saab otse meili lugeda(uue saabumisel tuleb teade, nagu ka sõnumite ja kõnedega), eraldi on olemas feed tab, kuhu saad panna Facebooki, Twitteri, Delfi uudised nt. Kuju poolest on telefonile väike kumerus sees, tagakaan on matt värvi, mis ei tohiks liialt kriime juurde meelitada. Värvide valik on ka olemas, ise sain ostes kaasa ka kummist ümbrise, mis istub hästi. Valikus on 16GB ja 64GB mälud, ise oman viimast.

Kokkuvõttes - kui tahad telefoni, mis on vastupidav, silmapaistev ning kvaliteetne, ava rahakoti lõuad ning ära karda kergenda seda veidi. Oleks tehnika minu valida olnud, oleks ehk midagi muud ostnud, kuid kuna telefon oli kingituseks ning vaikselt hakkan suureks saama, ei oskakski midagi paremat tahta.

Juh ma saaks Samsung Glaxy S II mis maksab sama palju ja on tegelikuses minu slimis üks parimaid hetkel eksisteerivadi nutitelefone.

Aga jah ei vaidle vastu, et ka n9 on hea, aga kui saan sama raha eest parema siis valin ilmselgelt selle :D.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eestis on nutitelefonid kurvalt kallid, aga tuleb tunnistada, et Galaxy II on oma tugeva aku ning jõudsa protsessori poolest üks liidreid. Ise eelistan HTC'd.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

Olen kasutanud Galaxy S2te paar nädalat, täiesti pask telefon. Ilus välimus ja blabla aga see on sitt. Mis need näitajad loevad, mida sa hakkad pihta selle 1.2GHz või 1.4GHzise protsessoriga telefonis? Mitte midagi tarka. Soovitan ise iPhone kuna selle telefoni juures on siiski kõik asjad viimseni asjani läbimõeldud, kasutajasõbralikuks ja mugavaks tehtud, mitte nagu ülejäänutel ülitarkadel nutielefonidel.

"Kindlasti ei soovitaks mina osta iPhone'i, kuna vastupidavus sellel suht väike." Mille järgi sa otsustad seda, selle video mis netis üleval on? Iga uus telefon, lase kukkuda kahe-kolme meetri kõrguselt, enamus läheb katki ja tuleb sada häda külge, see on juba sinu enda hooletus ja kui sa ei oska hoida telefoni, ei tee see telefonist sita telefoni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole nõus, et android(selges eesti keeles) on vähem kasutajasõbralikum, osta jah Galaxy II. Võimsama protsessoriga saad vingemaid mänge jooksutada ja telefon ei aegu nii kiirelt.(Mõtlen, et aasta pärast on see telefon ikka võimas). Lisaks on Iföön selgelt ülehinnatud. Kui võrrelda ekraani, siis föönil läheb kindlasti ekraan kergemini katki. Klassivenna ipodil mõranes ekraan juba toolilt kukkudes.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üli suur face-palm lihtsalt. "Vingemaid mäge jooksutada.." - 550euro eest saad arvuti, kus on võimalus vingeid mänge jooksutada, selleks pole vaja osta telefoni. Ja kui iPhone'st rääkida, siis telefoni jupid maksavad kokku umbes 40-50 dollarit, seega kasum mis Apple iga telefoni pealt saab on meeletu. iPhone'l on see halb, et ekraan on mingi paari dollarine(nagu ka kõik teised vidinad) ja maha kukkudes on täiesti lootusetu seis, gg. HTC'l on korralik ekraan, ei mäleta, kuidas seda kutsuti, aga tegu on siiski ühe kõige vastupidavamaga telefonimaailmas. USA's maksab iPhone umbes 300 daala, seega väga mõistlik hind arvestades tuhandeid app'e ja üldist töökindlust(jah, töökindlust), soetakse endale kui olemas poleks hetkel muud.

Muudetud liikme Paris'i poolt

Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teema võib lukku panna, kisub vaidluseks ära :D.

 

Aga soovitage siin teemas mulle laptopi ja avaldage arvamust minu valitud sülearvuti kohta :).

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?142371-Aidake-valida-s%FClearvutit


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.