Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Moderaator CeuZ^ töö miinus.

Soovitatud postitused

Paneb mulle hoiatuse siis täna põhjusega:

Põhjus: Liigne ropendamine

-------

said hoiatuse spammi eest ,kasuta edit nuppu ,üks post võib olla järjest 24h jooksul.

-------

 

 

Minu teema kus ma müün runescape kontot on kõik postitused olnud 24 tundi + jooksul tehtud või täpselt 24 tunni jooksul kui seda mõtleb ja mu ainuke roppus sõbra "sitt" oli kuupäeval 19th November 2011, 15:36 link: http://www.vahvel.net/showthread.php?139747-M-Cmb-106-11%28117%29-45-def-maxed-turmoil-90-summ-9x-99-2060-total-overloadsid&p=2017298&viewfull=1#post2017298

 

 

Mul veel 3 sõpra siit foorumist kellele on ta mingi infraktsiooni lisanud kuid nad ei tea mille eest ja nad midagi ette ka ei võtnud ja nii siis mina pöördun teiste moderaator+ rankide juurde ning uurida mis teema on selle moderaatoriga, jagab niisama mingeid hoiatusi mis ei tohiks nagu tegelt olemas olema minu kontol, need ei pruugi olla ainult minul olla kuid ka paljudel teistel.

 

Tänud lugemise eest,

 

H.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nüüd lähemalt vaadata, siis sa oled alla 24h bump poste teinud küll..

5th January 2012, 17:33 ; 6th January 2012, 15:33

7th January 2012, 20:13 ; Eile, 18:13 (8th January 2012)

Eile, 20:01 ; Eile, 20:01 ; Täna, 18:32

Minu arust väga õigustatud hoiatused sinule, ei näe CeuZi töös mitte midagi halba.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahepeal on ka teiste postitused.

Seletan sulle konkreetselt ära. Kui keegi teemas midagi küsib, siis alati võid sa kasutada multi-quotet(Tsiteeri-st paremal asuv ikoon) ehk siis saad ühe postitusega kõikidele küsimustele vastata.

Ja teine asi, kui sa vastad küsimustele ja siis arvad, et seda nn. 24h piiri pole, siis sa eksid. Isegi kui sa küsimusele vastasid, siis 24h peab olema vahe, enne kui sa teema uuesti üles tõstad.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah idiootsus.

Mida sa silmas pidasid? Ennem olid foorumis kindlalt reeglid olemas, kus oli kirjas et teema ülestõstmine enne 24h möödumist keelatud. Võibolla need uustulnukad satuvadki segadusse, kuna pole konkreetseid reegleid välja toodud kuskil.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See "liigne ropendamine" hoiatus on sama palju väärt punktides kui su bumpimine, sellepärast kasutas ta arvatavasti seda valikut kuna bump'imise jaoks pole eraldi hoiatus valikut, ta põhjendas su hoiatuse ära ning see on vägagi arusaadev minu arust.

Teema lukku, midagi on siis PM.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see roppuse asi tuli mül tõesti kogematta aga ma kirjutasin sinna alla ära mille ees ta ikka hoiatuse sai.

 

lisaks veel ära ,et see pole see teema.

ja sa said asja eest,õpi kasutama edit nuppu ning sa pole veel 3 postiga ka 24h läbi saanud.

http://www.vahvel.net/showthread.php?139747-M-Cmb-106-11(117)-45-def-maxed-turmoil-90-summ-9x-99-2060-total-overloadsid&p=2043189#post2043189

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.