Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eeskujulikud ja Moderaatorid

Soovitatud postitused

Küsimus:

Kas juhtkond ei arva, et liigne moderaatorite ja eeskujulike arv vähendab nende tähtsust ja erilisust?

Lihtsalt ringi vaadates on neid juba päris palju ja lisatakse praegusel hetkel juurde.

Midagi mis hakkas silma.

 

Hip-hip!


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja miks sa seda enda varikontoga ütled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No moderaatorite koha pealt olen tõesti nõus, et praegu neid juurde ei oleks vaja. Kuid eeskujuliku embleemi saab siiski ju inimene, kes on eeskujulik ja mina selles halba ei näe, sest mingisugused erilisi privileege sellega ju ei kaasne. Praegu on ainult 1 inimene saanud eeskujuliku embleemi- Geenius15. Ja kui eeskujulik reegleid rikub, eks ta siis selle embleemi ka kaotab. Paljud võivad selle saada, aga iseasi on paljud seda ka hoida suudavad.

Teine asi on veel see, et eeskujuliku embleemi saades inimesed kindlasti üritavad veel paremad ja eeskujulikumad olla, tõestamaks, et nad on seda väärt.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida rohkem neid eeskujulikke siin on, seda rohkem on teistele foorumikaaslastel nende pealt õppida. Eeskujulike embleeme pole kunagi palju, mulle teeb just rõõmu see, et meie seas neid üha rohkem ja rohkem tekkima hakkab.

Muudetud liikme Wiz'i poolt

41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pean tunnistama, et ka minu arust koguneb neid emleemi kandjaid siia liiga palju. Modede vastu pole mul midagi. Mida rohkem neid on, seda puhtam ka foorum. Aga eeskujulikuks saadakse minu meelest viimasel ajal ikka liiga kergelt. Vanasti oli see ikka au asi, kuid praegu tundub mulle, et iga üks kes natukenegi pugeda oskab saab selle embleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks mitte aktiivsed eeskujulikud ära eemaldada. Mõne eeskujulikud pole sees käinud üle aasta, et tahaks küsida, mis eeskuju nad annavad?

Juttu põhimõte, et peakski uusi eeskujulikke juurde võtma, kes on aktiivsed ning näitavad foorumis eeskuju.

See ainult minu arvamus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanasti olid asjad nii, et kui kellegil oli eeskujuliku embleem, siis sai teda ka usaldada. Andsid talle raha ette ja võisid enam kui kindel olla, et sa ei saa üle.

Kuid nüüd tuleb tõesti nii välja, et neid embleeme jagatakse puhtalt õigekirja pärast. Minu arust võiksid eeskujuliku embleemi kanda inimesed, kes on eelkõige usaldusväärsed, mitte mõni 2011 liitunud mõne tehinguga tüüp. No offence, aga see on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pean tunnistama, et ka minu arust koguneb neid emleemi kandjaid siia liiga palju. Modede vastu pole mul midagi. Mida rohkem neid on, seda puhtam ka foorum. Aga eeskujulikuks saadakse minu meelest viimasel ajal ikka liiga kergelt. Vanasti oli see ikka au asi, kuid praegu tundub mulle, et iga üks kes natukenegi pugeda oskab saab selle embleemi.

 

Uusi eeskujulikke polnud juurde võetud 2-3 aastat, midagi pidi tegema. Mõned inimesed ei hakka lihtsalt ise silma, siis ongi hea kui nad teevad avalduse. Need kes silma hakkavad on tavaliselt mingi sitaga hakkama saanud.

Ja kes praegu valiti on peaaegu kõik vanad tegijad.

 

Ja eeskujuliku embleem pole mitte kuidagi tehingute või usaldusega seotud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.