Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Asjad mida teete kui panete arvuti käima :)

Soovitatud postitused

Ei tea kas see teema on õiges või vales kohas, igatahes see seostub tehnikaga ja arvutiga :)

 

Et siis mis on teie esimesed asjad mida te teete kui panete arvuti käima?

 

Mina: Panen arvuti käima, siis hakkan kohe mingeid väärakaid aknaid kinni panema, fraps ja mingid errorid. Järgmisena, lüllan programmid välja mida ma ei kasuta, bittorrent, Daemond tools, mingid acme hiire driverid, mingi puhastusvärk, hamachi. Järgmisena panen neti käima, (google chrome kasutan), panen 3 akent lahti, üks facebook, teine youtube, kolmas Da Vahvle! :)

 

P.S! Ei ole mingi James Bond või mingi hacker kes tahab teada mida te teete ja siis röövin arvuti :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

ma lülitan läppari sisse lasen asjad ilusi käima joosta ja siis neti minek ja msn. Minul on autostart alt ära võetud ebavajalikud tarkavarad mida pole vaja kohe kävitamisel ja sellega jääb vaev ka vähemaks

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma lülitan läppari sisse lasen asjad ilusi käima joosta ja siis neti mineks ja msn. Minul on autostart alt ära võetud ebavajalikud tarkavarad mida pole vaja kohe kävitamisele ja selelga jääb ka vaev ka vähemaks

 

Õigekiri 5+. Ise vajutan käima, lähen eemale mingiks 3 minniks, tulen tagasi hakkan daemon toolse ja värke kinni panema, siis netti ja vahvel.net ning gamehosti leht.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lülitan arvuti sisse, teen kohvi omale. Sisestan parooli. Login MSNi sisse, panen muusika käima ja netti minek. Võtan tabidena lahti kohe FB, siis alles Vahvel ning teen oma asju edasi siis.

 

Startupi puhastan iga nädal, niiet ma ei pea mitte kui midagi kinni panema :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.