Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See õpetus on mõeldud neile, kes soovivad teha endale/enda firmale või muule sellisele, kodulehte. Võimalusi on mitmeid, kuid üks lihtsamatest on võtta endale free template ja hakata seda muutma.

 

 

Selleks mine leheküljele mis asub SIIN. Järgmiseks sammuks on mõistagi kasutaja tegemine.

Vajutades nupule CREATE, saad valida endale sobiva kujunduse, mida hakkadki muutma.

 

Create.PNG

 

Edasine ei ole samuti raske, olles valinud endale kujunduse, pead ainult mõningaid asju muutma ( nt.lingi "HOME" muudad "Avaleheks") Samuti saad kujundada oma lehe just nii, nagu soovid. Saad lisada linke, pilte, videoid ja palju muud...

 

Menu.PNG

 

Kui oled lõpetanud oma kodulehega jääb sul üle vaid see salvestada ning su koduleht ongi valmis!

 

 

~Näidis lehekülg on eemaldatud!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just purustasid osade inimeste rahateenimis võimalus. Hea õpetus neile kes ei oska veebilehti teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

onepagefree.com on ka üks selline:D...Pole just kõige parem aga hädakorral kõlbab:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ajudoonori pärast eemaldatud!

Muudetud liikme umzk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Googeldada tõesti väga lihtne, annab loll ikka olla kui ei suuda sellist asja ise otsida. :P

Kunagi oli suur trend ucoz.com, sealt saab ka mingi normaalse kodulehe tehtud.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Googeldada tõesti väga lihtne, annab loll ikka olla kui ei suuda sellist asja ise otsida. :P

Kunagi oli suur trend ucoz.com, sealt saab ka mingi normaalse kodulehe tehtud.

 

See link oli mõeldud neile kes ei oska! Keegi pole käskinud sul sõna võtta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole mõtet kohe kisa tõsta, nagu nägid siis oli selle lause lõpus ka smail mis viitas sellele, et tegemist sarkasmiga..

 

Sul iga asja peale midagi öelda ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole mõtet kohe kisa tõsta, nagu nägid siis oli selle lause lõpus ka smail mis viitas sellele, et tegemist sarkasmiga..

 

mida näitab smail ":P" ? saax aru kui oleks ":D"

aga noh sellised need vahvli aktivistid ongi, niimoodi nad saavadki poste:p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

umzk, ma arvan, et googeldada oskab siit igaüks, see paar sõna sinna otsingu lahtri kirjutada pole vist eriti raske või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
umzk, ma arvan, et googeldada oskab siit igaüks, see paar sõna sinna otsingu lahtri kirjutada pole vist eriti raske või mis?

 

Nonii järgmine taunik tuli, see link oli mõeldud neile KES EI OSKA!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii järgmine taunik tuli, see link oli mõeldud neile KES EI OSKA!!!!

 

KÕIK OSKAVAD Googeldada.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Oled sa ise need kõik läbi proovinud, et soovitad?? Kes teab, mis nendelt lehekülgedelt saada võib.

Teema on mõeldud selleks, et keegi ei laseks endale teha raha eest kodulehte, mis tegelikult on template.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oled sa ise need kõik läbi proovinud, et soovitad?? Kes teab, mis nendelt lehekülgedelt saada võib.

Teema on mõeldud selleks, et keegi ei laseks endale teha raha eest kodulehte, mis tegelikult on template.

 

Mõned ja kunagi ammu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii järgmine taunik tuli, see link oli mõeldud neile KES EI OSKA!!!!

 

No ausalt too üks näide mulle, kes vahvli foorumist ei oska googeldada, sa pead ikka eriline lammas olema kui sa ei oska Googlesse märksõnu trükkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ausalt too üks näide mulle, kes vahvli foorumist ei oska googeldada, sa pead ikka eriline lammas olema kui sa ei oska Googlesse märksõnu trükkida.

 

Ma olen täiesti kindel, et vähesed OSKAVAD googeldada. Mõttetuid märksõnu oskab igaüks kirjutada, aga alati ei ole tulemus see, mida tahetakse.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen täiesti kindel, et vähesed OSKAVAD googeldada. Mõttetuid märksõnu oskab igaüks kirjutada, aga alati ei ole tulemus see, mida tahetakse.

Tulemus on enamjaolt siiski see mis tahetakse, kui sa jagad inglise keelt natukenegi, siis tasuta veebilehe tegemise leiad sa guuglist küll ülesse.

Rohkem mai viitsi teemat reostada ka, edasised argumendid pmidega paluks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul iga asja peale midagi öelda ju...

No ja ongi, mingi probleem selle vastu? Kui sulle midagi ei meeldi, siis lahku - keegi ei käe sul siin olla.

Tulemus on enamjaolt siiski see mis tahetakse, kui sa jagad inglise keelt natukenegi, siis tasuta veebilehe tegemise leiad sa guuglist küll ülesse.

Rohkem mai viitsi teemat reostada ka, edasised argumendid pmidega paluks :D

Täpselt see, mis ma siin üritan öelda.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No ja ongi, mingi probleem selle vastu? Kui sulle midagi ei meeldi, siis lahku - keegi ei käe sul siin olla.

 

Täpselt see, mis ma siin üritan öelda.

 

Samaga võiksin sulle vastata, võid minema tõmmata mitte kõiki kommenteerida! Kõigepealt võiksid ennast vaadata ja siis teisi kommenteerida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära vaidle endast normaalsematega!

 

Kui sa ei tea mind siis ole vait!

 

Said nüüd 1 postituse juurde, oled õnnelik nüüd?

 

Suht mõttetu nii vanat teemat tõsta ju.. Eriti veel mõttetu postitusega.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.