Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Oleks vaja programmeerijat ühe skripti jaoks.

Soovitatud postitused

Tere!

 

Oleks vaja programmeerijat, kes teeks Fortumo kaudu dünaamilise smsteenuse. Vaja oleks, et registreerunud inimesed saaksid tellida smsiga omale krediiti kontole.

Paluks hinnapakkumisi ja raskusastme kirjeldamist. Näidis sms.php kood on Fortumo-s kirjas, kuid ma pigem ei hakkaks ise torkima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paari euri eest võib ära teha ju.. Kerge asi.

 

/ Pm saad sa sellega ise ka hakkama. Aga kui abi vaja siis msn: dnbownz@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei oska öelda, ma ei oska programmeerida ja väga ei jaga nendest andmebaasidest midagi. Korra olen üritanud netist õppida, tundus huvitav aga tüütas kiirelt ära, kuna ükski skript ei hakanud tööle nii nagu ma tahtsin. See selleks... Pmst ma tahan, et registreerunud kasutaja saab smsiga tellida omale minu saidil asuvale kontole krediiti, mida ta saab kasutada, et osta tooteid, kui ta midagi ostab, siis läheb teatud toote hind krediidist maha. Kas see on muidu väga keeruline, või mõne tunni töö?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei oska öelda, ma ei oska programmeerida ja väga ei jaga nendest andmebaasidest midagi. Korra olen üritanud netist õppida, tundus huvitav aga tüütas kiirelt ära, kuna ükski skript ei hakanud tööle nii nagu ma tahtsin. See selleks... Pmst ma tahan, et registreerunud kasutaja saab smsiga tellida omale minu saidil asuvale kontole krediiti, mida ta saab kasutada, et osta tooteid, kui ta midagi ostab, siis läheb teatud toote hind krediidist maha. Kas see on muidu väga keeruline, või mõne tunni töö?

 

Et ta ostab sms-iga krediite ning krediitide eest ostab toodet?

 

Ei lähe nii kaua, mingi 5-10 minutit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

if(!in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], array('81.20.151.38', '81.20.148.122', '79.125.125.1', '209.20.83.207'))) {
header("HTTP/1.0 403 Forbidden");
die("Error: Unknown IP");
}

$secret = ''; // Teenuse saladus, mille leiad teenuse kirjeldusest tuleb kirjutada '' vahele!
if(empty($secret) || !check_signature($_GET, $secret)) {
header("HTTP/1.0 404 Not Found");
die("Error: Invalid signature");
}

$dbadress = "localhost"; // MySQL andmebaasi aadress, juhul kui script asub samas serveris, kus asub MySQL server ( andmebaas ), siis see jääb localhost
$dbname = ""; // Andmebaasi nimi, kirjutatakse "" vahele
$dbuser = ""; // Andmebaasi kasutajanimi, kirjutatakse "" vahele
$dbpass = ""; // Andmebaasi parool, kirjutatakse "" vahele

mysql_connect($dbadress, $dbuser, $dbpass) or die("Tekkis viga MySQL andmebaasis - pole võimalik ühendust luua!
".mysql_error());
mysql_select_db($dbname);

$userid = mysql_real_escape_string($_GET['message']);
$krediit = 50; // Lisatakse 50 krediiti

$query = mysql_query("Update users Set krediit = krediit+$krediit Where id = '".$userid."'"); // Tabeli nimi on users ning uuendatakse tulpa nimega krediit kus tulba id väärtus on võrdne kasutaja saadetud sõnumi sisuga

if(!$query) {
echo "Tekkis viga! Kasutajat ei eksisteeri.";
} else {
echo "Teile lisati $krediit krediiti!";
}

function check_signature($params_array, $secret) {
ksort($params_array);

$str = '';
foreach ($params_array as $k=>$v) {
	if($k != 'sig') {
		$str .= "$k=$v";
	}
}
$str .= $secret;
$signature = md5($str);

return ($params_array['sig'] == $signature);
}
?>

 

Kasutaja saadab sõnumi, mille sisuks peab olema tema id. Näiteks:

Telli Krediit50 10

Krediiti lisatakse kasutajale, kelle id on 10


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.