Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ütleme, et pigem maksud, on varas ma võin öelda siin on kristjan krimmi, tehtud skripte sees japs, aga siiski maksud me pidime koos mu mängu edasi arendama, siis ma ei arendanud natuke, ja siis sa mingi võtsid failid ja tegid nendest endale sulase . ma ei saa seda küll tõestada aga ikka mõned inimesed teavad sellest, sa oled lihtsalt hale,

BUMP !

 

Üritasid mind maha teha omaarust?

Ma pole mingeid sinu faile kuskilt võtnud, mcsannu oled ka päris tark omaarust, kui kuulsa Rene Kokka sõnu usud alati. Varastatud script? Mida veel...

 

Nõme tegelt, et laimu levitad minukohta koguaeg Rene, aga ise tead, kui jälle Msnis abi nuiama tuled.

Muudetud liikme Maksud'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üritasid mind maha teha omaarust?

Ma pole mingeid sinu faile kuskilt võtnud, mcsannu oled ka päris tark omaarust, kui kuulsa Rene Kokka sõnu usud alati. Varastatud script? Mida veel...

 

Nõme tegelt, et laimu levitad minukohta koguaeg Rene, aga ise tead, kui jälle Msnis abi nuiama tuled.

 

Arvad tõesti et 15 aastane kirjutab sul mängu scripti valmis?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Usu mind, 15 aastane võib vabalt töötada isegi firmade jaoks. Rääkimata mängu scriptimisest - omad kogemused.

 

Sinu jutust tuli välja et iga 15 aastane kes vastu tuleb kirjutab mängu scripte?! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu jutust tuli välja et iga 15 aastane kes vastu tuleb kirjutab mängu scripte?! :D

 

See on juba Sinu enda otsustada, kuidas Sina minu jutust aru saad. Kui sa mõtleksid piisavalt, siis Sulle jõuaks kohale, mida ma mõtlesin. Seletan lahti:

Sina usu mind, et 15 aastane isik võib töötada isegi ettevõtete jaoks, kui tal on piisavalt kogemusi ning aega. Seega, ei näe ma probleemi selles, et ta ei saaks hakkama lihtsa browseripõhise mängu koostamisega, kus tuleb pidevalt andmebaasi query'sid teha. Mul on sellel alal kogemused olemas.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mismõttes 15 aastane ei või kirjutada mängu scripti? Võib küll, ise olen ka 15.

Ja ma ei saa aru, kuidas sa MartLi postist välja lugesid, et ta iga 15 aastase kohta seda ütles?

 

Lihtsalt jäi selline mulje, ning ma olen suhteliselt kindel et script pole sinu kirjutatud ning kui veel uskuda RenSo- juttu siis veel vähem...

 

Ning 2 küsimus sulle, miks seda arvad et Rene Kokk mingi hull kuulus on?

Minuarust on ta inimene nagu teinegi...

Sorry Rene, et ma sinus kuulsust ei näe :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahah, RenSo-. Annan sulle oma mängu, siis sa näitad, et see on sinu pealt tehtud? Näita mulle parem asja mille pealt see tehtud on? Kahjuks see pole võimalik kuna script minu enda tehtud.

 

Rene Kokk ehk RenSo-, ei mina tea miks ta kuulus on, aga sina näid küll ta sõnu tõe pähe võtma. Saa aru, see script on minu tehtud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahah, RenSo-. Annan sulle oma mängu, siis sa näitad, et see on sinu pealt tehtud? Näita mulle parem asja mille pealt see tehtud on? Kahjuks see pole võimalik kuna script minu enda tehtud.

 

Rene Kokk ehk RenSo-, ei mina tea miks ta kuulus on, aga sina näid küll ta sõnu tõe pähe võtma. Saa aru, see script on minu tehtud...

 

Aga näita mõnda koodi juppi, väidetavalt Rene tehtud scripti olen näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Disaini järgi ei saa midagi öelda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Sain hiluti 16 kuid juba 15 aastasena tegin Wordpressile kujundusi, plaginaid jmt; nullist tiba raskemaid kodulehti ning osalesin (suhteliselt edukalt) EIO eelvoorus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain hiluti 16 kuid juba 15 aastasena tegin Wordpressile kujundusi, plaginaid jmt; nullist tiba raskemaid kodulehti ning osalesin (suhteliselt edukalt) EIO eelvoorus.

 

Oled kindel et see postitus läheb teemasse?

 

Saite scripti valmis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Oled kindel et see postitus läheb teemasse?

 

Saite scripti valmis?

 

ta ei saanud sest ta ei osanud seda mu antud captach muuta nii palju ise et ta küsiks seda iga 10 min tagant

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.