Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kes on aktivist Kreek ?

Soovitatud postitused

Nimelt siis panin just tähele täiesti tundamtu 13 postiga Kreeki kes on aktivist ? Mille eest küsin mina ? Tüüp liitunud ka alles

28th December 2011, ja pole 5 aktiivset teemat või 5 õpetust teinud so paluks selgitust vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimelt siis panin just tähele täiesti tundamtu 13 postiga Kreeki kes on aktivist ? Mille eest küsin mina ? Tüüp liitunud ka alles

28th December 2011, ja pole 5 aktiivset teemat või 5 õpetust teinud so paluks selgitust vms ?

 

Väga raske administraatorile PM saata? Pole iga väikse asja pärasti vaja teemat teha.

Vaata millal sa ise liitunud oled. :D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väga raske administraatorile PM saata? Pole iga väikse asja pärasti vaja teemat teha.

Vaata millal sa ise liitunud oled. :D

 

Sa oled mingi wannabe master siin? Vaata millal sa ise liitunud oled irw, ta küsis lihtsalt..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled mingi wannabe master siin? Vaata millal sa ise liitunud oled irw, ta küsis lihtsalt..

 

Mis see siia puutub millal ma liitunud? Ja kui juba sellest juttu, siis see pole mu esimene kasutaja..

 

EDIT: Küsis lihtsalt? ..paluks selgitust vms ?


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Väga raske administraatorile PM saata? Pole iga väikse asja pärasti vaja teemat teha.

Vaata millal sa ise liitunud oled. :D

 

Kas minu liitumine puutub siia ? Mina ju ei ole aktivist, ma rääkisin nimelt Kreekist kes liitunud 7 päeva tagasi ja pole ühtegi õpetust ega aktiivset teemat teinud .. ?

 

You got it now ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas minu liitumine puutub siia ? Mina ju ei ole aktivist, ma rääkisin nimelt Kreekist kes liitunud 7 päeva tagasi ja pole ühtegi õpetust ega aktiivset teemat teinud .. ?

 

You got it now ?

 

Täpselt, dumbass.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära nori tüli palun okei.

Ma sain juba kohe algul aru millest jutt käib, kuid milleks vaja teha sellise asja pärast teema ning veel ülbelt selgitust nõuda?

 

Mis kuradi ülbelt ? Ma lihtsalt sooviksin teada kas seda embleemi/kohta jagatakse niisama, et kõik võivad küsida kes tahavad ? Ja kui sa alguses aru said siis miks oli sul üldse vaja siia targutama tulla ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradi ülbelt ? Ma lihtsalt sooviksin teada kas seda embleemi/kohta jagatakse niisama, et kõik võivad küsida kes tahavad ? Ja kui sa alguses aru said siis miks oli sul üldse vaja siia targutama tulla ?

 

Sest et sellise väikse asja pärast pole vaja teemat teha. Omg, sa oled väga kõrgelt kukkunud või? Vaata oma viimast lauses esimeses postituses.. Kes sa oled selline, et nõuad selgitust?


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sest et sellise väikse asja pärast pole vaja teemat teha. Omg, sa oled väga kõrgelt kukkunud või? Vaata oma viimast lauses esimeses postituses.. Kes sa oled selline, et nõuad selgitust?

 

Mul tuleb just siit küsimus kas oled sina äkki idoot ? Ma kirjutasin paluks selgitust ? mida ma kirjutama oleksin pidanud ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tuleb just siit küsimus kas oled sina äkki idoot ? Ma kirjutasin paluks selgitust ? mida ma kirjutama oleksin pidanud ...

 

Sa ei oleks pidanud üldse seda teemat tegema, vaid kontakteeruma mõne administraatoriga ning teatada antud probleemi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa ei oleks pidanud üldse seda teemat tegema, vaid kontakteeruma mõne administraatoriga ning teatada antud probleemi.

 

Ma olekski seda teinud, aga kuna tegu on lihtsalt nii tundmatu isikuga siis ma arvan, et ma pole ainuke kes teada tahaks kes see kasutaja Kreek selline on niiet pigem las teema olgu kõigile nähtav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olekski seda teinud, aga kuna tegu on lihtsalt nii tundmatu isikuga siis ma arvan, et ma pole ainuke kes teada tahaks kes see kasutaja Kreek selline on niiet pigem las teema olgu kõigile nähtav

 

Issand jumal. Keda huvitab see KreeK?

Ma ei hakka süvenema sinuga vaidlemisse kuid järgmine kord tea, et sellise asja pärast pole vaja teemat teha..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja miks peaks see Sinul olema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.