Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tagasiside

Soovitatud postitused

(Vabandan kui valesse kohta postitasin, moderaator või keegi tõstke teise alafoorumisse)

 

Lgp. foorumlased

 

Alustuseks tahaksin soovida kõigile toredat vana-aasta lõppu ja imeilusat uut aastat!

Kuna seda aastakest pole enam suht palju jäänud siis annaks edasi natukene infot.

Tahaksin tänada Henryt, kes foorumiga ikka usinalt tegeleb ja kes kedagi hätta ei jäta.

Vabandaksin moderaator Techi ees, keda ma alusetult vabateema all postituse muutmises süüdistasin ja kogu selle msn värgi pärast. Loodan, et võtad mu vabandused vastu.

 

Oli tore vaadata, kui tegus eile Henry nende poni piltidega oli. Vähemalt oli näha, et tegeled foorumiga :)

 

Foorumi disain on ka väga ilus. (parem kui eelmine)

 

Teadmiseks, et kui kellegile postituses midagi ei meeldi siis võib postkasti kirjutada.

 

Meeleolukat aastavahetust kõigile veelkord!

 

Parimatega, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kas sul üldse ajuraasu on ka peas või?

Mis vajadus sul mingi lambi postiga vehkida siin? absoluutselt ei süvene teemasse.

Ja sinusugune oli veel moderaator, nüüd ma saan aru miks sa enam seda pole. Käitud nagu laps.

 

Kasva suureks juba.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.