Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Advanced Roleplay | Uus Kommuun | www.a-rp.eu

Soovitatud postitused

Juba uuendustest näha et copytud PlayOni plus sitt värk ja veebruar on läbi, andrus lasi jalga, sitt lugu raks pead ise skriptima õppima.

 

Kui sa midagi ei tea, siis ära pane igas SA:MPi teemas tarka?

Andrus ei teinud midagi, sai raha ja lasi nahhui. Kui mina sinna skripteriks läksin, tegin ma täiesti uue A:RP GMi, 0st.

GM on suhteliselt valmis, kuid kuna PETS - Omanik pole ennast näidanud - olevat arvuti katki (viimased 2 kuud juba) siis ei teinud edasi seda.

 

 

Ehk siis: Server vaevalt areneb.

 

Uuendused pole kindlasti PO omad.. Lisaks on foorum juba 5 päeva kinni, niiet ma ei tea kust sa neid uuendusi vaatasid üldse ..


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist

 

Tekkis küsimus kui paljud oleks poolt selle serveri taas elustamisest? Kas oleks üldse mõtet nüüdsel ajal hakata tegelema sa-mpi'ga või on paljud juba kolinud uutemängude peale? Kas tuleks toime praeguse konkurentsiga? Jätke oma arvamus siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui suudad midagi korraliku valmistada ning ise ka korralikuks jääda siis suudad mingi osa mängijatest endale meelitada :)


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata, eelmine kord oligi see KURADIMA värk. Kirjutan siia täpselt ära miks siis kõik mul ennem pepusse läks.

Ühesõnaga, mul oli aruvuti kast pikali maas, kaant polnud peal. Olin 1 - 2 päeva kodust ära, tulen tagasi lükkan arvuti tööle, tuleb boot screen ette ja siis puhh ja pilt must. Arvuti lahti võtmisel märkasin, et minu nö armas kiisu oli sinna oma pissu teinud. Sel hetkel polnud võimlust kuskil uut arvutit sebida.

 

Nüüd oleks vaja leida, need samad vennad üles ja küsida kas nad ikka oleks nõus sellega tegelema. Kuid ma ei tea mis konkurenti preagu teised serverid pakuvad jne. Kindlasti peaks tulema meie GM 0'st aga see tähendab, et selle avamiseni läheb tohutult aega nii, et seda tuleks nii kaua voolida kuskil peidus ning siis kui juba enamvähem valmis siis tuua see rahvani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata, eelmine kord oligi see KURADIMA värk. Kirjutan siia täpselt ära miks siis kõik mul ennem pepusse läks.

Ühesõnaga, mul oli aruvuti kast pikali maas, kaant polnud peal. Olin 1 - 2 päeva kodust ära, tulen tagasi lükkan arvuti tööle, tuleb boot screen ette ja siis puhh ja pilt must. Arvuti lahti võtmisel märkasin, et minu nö armas kiisu oli sinna oma pissu teinud. Sel hetkel polnud võimlust kuskil uut arvutit sebida.

 

Nüüd oleks vaja leida, need samad vennad üles ja küsida kas nad ikka oleks nõus sellega tegelema. Kuid ma ei tea mis konkurenti preagu teised serverid pakuvad jne. Kindlasti peaks tulema meie GM 0'st aga see tähendab, et selle avamiseni läheb tohutult aega nii, et seda tuleks nii kaua voolida kuskil peidus ning siis kui juba enamvähem valmis siis tuua see rahvani.

 

I can help you man.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.