Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

xDes kunsti nurk:)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Tõesti, kas need ikka vektorid?

Pealegi on sul veel väga pikk tee minna enne, kui midagi ilusat teed.

 

Ned ei ole vektorid.

Olen logode tegemisega ainult tegelenud kõigest 3 nädalat, õppinud youtubest õpetustest ja teistelt lehtedelt veel. ;)


veebi.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimesel logol ei lähe ikoon ja tekst kohe üldse kokku. Peamine viga on teksti font.

Teine päris normaalne. Kuigi ma ei saa seosele pihta, mida need ikoonid kujutavad?

 

Vektorid?

 

Vektor on põhimõtteliselt ainult siis vajalik, kui seda kuskile printima hakatakse. Arvutis kasutamiseks piisab vähemalt mingi 1000x1000px resolutsioonist kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Esimesel logol ei lähe ikoon ja tekst kohe üldse kokku. Peamine viga on teksti font.

Teine päris normaalne. Kuigi ma ei saa seosele pihta, mida need ikoonid kujutavad?

 

Ned on suht lambid, lihtsalt tegin ned ikoonid vms.


veebi.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Esimesel logol ei lähe ikoon ja tekst kohe üldse kokku. Peamine viga on teksti font.

Teine päris normaalne. Kuigi ma ei saa seosele pihta, mida need ikoonid kujutavad?

 

Vektorid?

 

Vektor on põhimõtteliselt ainult siis vajalik, kui seda kuskile printima hakatakse. Arvutis kasutamiseks piisab vähemalt mingi 1000x1000px resolutsioonist kah.

 

Tõsi, aga kui firmal läheb järsku mega-hästi, siis on natuke paha kui vektorit pole.pealegi võib rasterite vähendamisel tekkida väga segaseid vms kohti. Muidu sul siiski õigus.

 

Lisaks mainin ära, et pole väga raske kohe illustratorit kasutama hakata. Ise küll seda ei oska, aga vend sai täitsa kiirelt taipu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.