Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

FruiT

Soovitatud postitused

Noh tere,

And i got banned for nohting

ja see banni tegija on Voice või siis tag-iga siLenT ' v0ice

ja noh nagu ma nüüd täna, päeval avastasin, et uus klann tehti siLenT (ning "nice" mängija poolt)

 

ban-i sain siis

kell 23.20 umbes ja täna

ip on

84.87.7.108

nimi

The Song[Est]

map

pool day

 

Esiteks, oleks ikka tore kui mina, see kes mängib tihti m6mmis, Fruitis ja nüüd hiljuti Silent clan serveris,et voice kysiks demot, mida ma saaksin lindistada ja siis sulle näidata, et mul mingi wh, aim bot, kooder, mida iganes sulle pähe tuleb... mul ei ole.

 

Ma mängin Fruitis või nüüd hiljuti Silent-is(kunagises m6mmis) suht tihti, kuna adminnid on toredad, ei banni ja on aru saadavad aga no jah...

 

Unban siis

ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära mõtlesin :D

 

/// Esmaspäeval - reedel On valmis kodukas ja foorum :D siis saate teada ///

mhmm kui sa näed ära ütle edasi :001_wub:

 

ok mina olen vait kui sukk :D kuigi ma vist siiski ei tea seda nime....või kui sa isegi ütlesid siis ei pannud tähele :D 192.168.10.12 ja eemalda see ban ka :D tahaks mängida juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii et vägagi ***** kukkunud server vennad panevad hacki respawnivad ja teevad muid lollusi. Inimesi napib ja adminnid ei tee midagi. MIS SERVER SEE ON?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noh tore server oli... sain no reason bani ja siis veel happy saadab mu ***** kah umbes nii et mingi noob oled mine mängi kuskil teises serveris ja sain block ... adminnid osad on seal küll täielikud ****id aga osad ka normaalsed ja muidu tore seltskond oli seal :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nimi on ^NoName^ ... ei mängi just väga hästi aga noh mulle kärab :) camper ma pole ei ole cheatinud kah vb selle pärast et ma selle relvaga millel 100 padrunit pool_days pohhuilt ringi käisin ja lihtsalt spraysin läbi seinte jne vahest joppas kah..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Äkki paneks InsaneKillers, DeadLegion

 

Äkki paneks 3stonian D@rk $hadow X k1llers Ang3l PWN HaXx l33t X clan?!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.