Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Weebi disaine

Soovitatud postitused

Eestcraft, Mõtetu alatu laim .. FaYa.ee ei ole kopeerinud enda tööd kuskilt ..

Teiseks .. Mina ei ole enda HDFX.eu disaini kuskilt kopeerinud! Selle olen ise teinud ..

Pean tõdema et mõned kirjavärvid jms, Need on võetud fayalt, Kuna need sobisid minu disainiga kokku, Ülejäänud olen ise teinud .. Kuskilt pole koppinud ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline xroheline
Tere ostaksin weebidisaine nagu hdfx.eu , faya.ee jne et ostaks siis mingi paljuga paypalli teel

Ostaksin mingi 50 Eur disain ostan 5 Disaini

20gyxx4.png

Ma võin sulle skullstar.eu oma müüa kui tegelesin veel veebindusega failid on alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Eestcraft, Mõtetu alatu laim .. FaYa.ee ei ole kopeerinud enda tööd kuskilt ..

Teiseks .. Mina ei ole enda HDFX.eu disaini kuskilt kopeerinud! Selle olen ise teinud ..

Pean tõdema et mõned kirjavärvid jms, Need on võetud fayalt, Kuna need sobisid minu disainiga kokku, Ülejäänud olen ise teinud .. Kuskilt pole koppinud ...

egas ta ei väitnudgi et faya.ee on kopeerinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
on eks ma lihtsalt tahaks sarnast

kui sa mõtlesid selle on et on kopinud siis arvad ikka täiseti valesti ja ei tasu maha teha isikud kes ei ole oma lehtesid maha kopinud, Marks on see kes siin kopija

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad kopeerivad teiste töid lihtsalt.

 

Tead mida "Nad" Sõna tähendab?? Oled koolis käinud siim??

 

Mina olen hdfx.eu kujunduse muutnud SKULLSTAR.eu Disainist, Mis võttis mul küll kaua aega, Kuna pole nii kogenud kui mõni siin php, css html peal, Aga sai tehtud, Tuli kuidas tuli, Mina olen tulemusega rahul, Ja tean et ei ole koppinud midagi ..

 

Source code = Täielikult erinev

Css code = Sitaks erinev

 

Siim, Mind ei huvita ausalt mida sa siin mõtled aga jah .. Ise sa ei oska ühtegi disaini teha, Sa polegi teinud ühtegi disaini, Aga teisi teed maha nagu jah ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Nad kopeerivad teiste töid lihtsalt.

 

Tead mida "Nad" Sõna tähendab?? Oled koolis käinud siim??

 

Mina olen hdfx.eu kujunduse muutnud SKULLSTAR.eu Disainist, Mis võttis mul küll kaua aega, Kuna pole nii kogenud kui mõni siin php, css html peal, Aga sai tehtud, Tuli kuidas tuli, Mina olen tulemusega rahul, Ja tean et ei ole koppinud midagi ..

 

Source code = Täielikult erinev

Css code = Sitaks erinev

 

Siim, Mind ei huvita ausalt mida sa siin mõtled aga jah .. Ise sa ei oska ühtegi disaini teha, Sa polegi teinud ühtegi disaini, Aga teisi teed maha nagu jah ..

mind ei huvita sinu arvamus hdfx.eu jääb vihatumaks lehks ja kõik, sest Marks liiga palju sitta kokku keeranud juab sell

TEEMA VÕIKS SULGEDA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüsin kodulehe, aga raha ei saatnud ja blokeeris mind msnist.. :/

 

SCAMMER!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Müüsin kodulehe, aga raha ei saatnud ja blokeeris mind msnist.. :/

 

SCAMMER!

 

Kas sul tõestus on, et scammis? Kui on siis lisa scammeri teema alla. Kui tõestust pole siis pole vaja selliseid postitusi teha.

Sorry kui teema on juba scammerite all olemas.

 

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta mind ka scammanud;) Piisav põhjus miks süüdistada ..

 

Saan aru, et "Võibolla" ta sind ka scamminud, aga ikkagi on vaja tõendusmaterjali, et kasutaja foorumist eemaldada.

Niisama pole vaja kirjutada, et lasi üle ja on scammer.

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te ei pea uskuma.. eks tehke talle siis koduleht ja veenduge ise.

:thanks:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ta mind ka scammanud;) Piisav põhjus miks süüdistada ..

 

Btw siim, HDFX.eu pole vihatuim leht ;) Usu mind, Ma oskan netis teha 10x rohkem kui sina, Ja vähemalt ma oskan kirjutada korralikult, mitte nagu mõni siim kellel on 100 viga tekstis..

täitsa egoist mis egoist, pead ikka uhkustama või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta mind ka scammanud;) Piisav põhjus miks süüdistada ..

 

Btw siim, HDFX.eu pole vihatuim leht ;) Usu mind, Ma oskan netis teha 10x rohkem kui sina, Ja vähemalt ma oskan kirjutada korralikult, mitte nagu mõni siim kellel on 100 viga tekstis..

 

Oleks kohe huvitav näha sinu tehtud töid, et kohe uhkustamist väärt on. :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta mind ka scammanud;) Piisav põhjus miks süüdistada ..

 

Btw siim, HDFX.eu pole vihatuim leht ;) Usu mind, Ma oskan netis teha 10x rohkem kui sina, Ja vähemalt ma oskan kirjutada korralikult, mitte nagu mõni siim kellel on 100 viga tekstis..

 

Oleks kohe huvitav näha sinu tehtud töid, et kohe uhkustamist väärt on. :)[/quote:1sro6aum]

 

PS! Ma ei uhkusta, Vähemalt ma endamisi tean et olen selle ise teinud ja ei huvita teiste arvamus ;)

 

Aga siimule siis, Ma vaatan et sa tõsise hälvega .. Miks sa pead alati teisi halvustama?:P Jääb selline mulje et ise sa ei oska midagi, Aga teisi sõimama oled esimene :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Ta mind ka scammanud;) Piisav põhjus miks süüdistada ..

 

Btw siim, HDFX.eu pole vihatuim leht ;) Usu mind, Ma oskan netis teha 10x rohkem kui sina, Ja vähemalt ma oskan kirjutada korralikult, mitte nagu mõni siim kellel on 100 viga tekstis..

 

Oleks kohe huvitav näha sinu tehtud töid, et kohe uhkustamist väärt on. :)[/quote:2gaqb74p]

 

PS! Ma ei uhkusta, Vähemalt ma endamisi tean et olen selle ise teinud ja ei huvita teiste arvamus ;)

 

Aga siimule siis, Ma vaatan et sa tõsise hälvega .. Miks sa pead alati teisi halvustama?:P Jääb selline mulje et ise sa ei oska midagi, Aga teisi sõimama oled esimene :)[/quote:2gaqb74p]

 

Tahaks ka su töid näha, ei usu eriti, et midagi ilusat.

 

Oota, HDFX.eu sinu disainitud? (just sayin' aga see on väga kole)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
antke mulle ta disain siis

Maksa mulle raha ära, mida sa lubasid tasuda kodulehe eest.

btw lume helbega leht ka valmis, nii et kui veel otsutad ümber mõelda, siis saad ka koos lumega :g:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.