Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jagan maini.

Soovitatud postitused

Et jah, jagaks enda maini "Bsjo"

Põhjus: Miks peaks kasutaja seisma kui on võimalus et keegi tunneks rõõmu selle kasutajaga mängimisest. Endal pole aega hetkel mängimiseks.

 

Postitage siia miks ma peaksin Sinuga kasutajat jagama, mida Sa teeksid kasutajaga ning eelnev kogemus.

 

Edu.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei julgeks sinuga jagada kasutajat Banaan, vaatasin et oled paar kasutajat maha müünud. Tekitab mõtte et peale jagamist müüd ka selle kellelegi maha.

 

Olen jah enda kaks kasutajat maha müünud umbes aasta tagasi.

Miks sa arvad , et kui ma müüsin aasta tagasi 2 kasutajat maha , et need olid kellegiga jagatud kasutajad? Need olid täiesti minu enda kasutajad!

Ausalt öeldes ma pole kellegiga kasutajat varem jaganudki (v.a mu sugulane)

Ma sooviks sinu kasutajat aja veetmiseks, mitte müümiseks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sooviks shareda, pvm kogemust on ja vaheajal nkn midagi väga teha pole.Saatsin pm kaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhjus miks mina peaks tahtma shareda? haha ma olen suht grandmaster ning pole midagi mida mina runes teha ei oskaks, juba 2a tagasi kui pvp veel tore koht oli, oli minul juba omad süstemid kuidas teenida nii palju kui lihtsalt tahtsin, bank oli veidi üle 300m.

See main mis mul oli sai banni, banni millel polnud ühtegi põhjust.

Kahjuks on minu 2 main banned, sest kasutasin botti (ainult 2 kuud) ma vist isegi 30 levelit sain botitud ning sain banni, mu total oli 2150 ja veidi üle, kahjuks on mõned vanemad pildid alles mis sain suve lõpus tehtud, 28 september sain banni, 4 keskmiselt 10h ja peale kooli juba vaja muid asju teha, see pani mind bottima, mul oli surmav haigus puuentsefaliit, olin 2 nädalat haiglas ja lasin oma õel boti käima panna, ta on seda varemgi teinud aga ta ei jaga sellest midagi, need 2 kuud mis bottisin olin haige, ja poknud ise võimeline mängima .

2. main :

20110911_065905.png

image hosting jpg

 

20110917_075337.png

free image hosting

 

ags_ja_ags_2.jpg

image hosting

 

sk0l.jpg

image hosting gif

 

Täiesti räsitud oma 2a raskest tööst mille jooksul sain grandmasteriks...

Tore main oli :/

Tahaks veel mängida, see mäng tekitab rasket sõltuvust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.