Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Visual studio abi vaja

Soovitatud postitused

Mul siis eksam selles aga kahjuks ei saa ma sellest programmist absoluutselt aru... mittemiski mida ma üritan ei tööta.

 

Äkki keegi saaks aidata see ära lahendada mul ja siis ma saaksin järeleksami tehtud

 

Eksam siis selline;

 

kavada vormil supelrand ja järgmised objektid:

 

*kella, mis programmi käivitamisel näitab arvuti tegelikku aega jamille käimiskiirus on üks "virtuaalne" minut sekundis

*veetemperatuuri, mille algväärtuseks on juhuslik arv vahemikus 15-21 kraadi

*veetemperatuuri muutmise valikut, millel on kolm valikuvõimalust: sama", "tõuseb", või "langeb"

*lipuvarrast ja lippu

*objektidele anda valkenimde asemel sisulised nimed

 

programmi käivitamisel heisatakse sujuvalt lipp, mille värv valitakse vastavalt veetempteratuurile: punane - alla 16 kraadi; kollane - 16-18 kraadi; roheline - üle 18 kraadi

 

valides veetemperatuuri muutuse ühes või teises suunas, hakkab vastav näit vormil muutuma kiirusega 0.05 kraadi sekundis. Kui ületatakse 16 või 18 kraadi piir, muudetakse lipu värvi

 

lisapunktide saamiseks tuleb lipuvahetusel aegunud värviga lipp kõigepealt sujuvalt lnagetada, seejärel heisata veetemperatuurile vastav lipp

 

paigutada rannaliivale supleja, kes rohelise lipu heiskamisel kläheb ujuma, kusjuures eemaldudes rannajoonest merele muutub supleja lõpuks nähtamatuks. Kui heisatakse punane lipp, tuleb spuljea sujuvalty tagasi rannaliivale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.