Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hullud naabrid!!!

Soovitatud postitused

VIP

Tere

 

Mul selline lugu,et kolisin oma korterisse ja mu all elab mingi hull mutt:)

Nimelt tema arvates ,olin mina oma esimesed 3 ööd kõvasti muusikat kuulanud nii et tema oli 3 päeva üleval:)(kuigi pole millega kuulata)

Ja nuud täna helistas ,et ma olin ööläbi pesu pesnud:):)

 

Ja ma lahen vaikselt hulluks:):)

 

 

Kas kellegil on veel selliseid naabreid või huvitavaid lugusi naabrite kohta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kunagi oli minu kodus pidu, olime kusagil vanuses 13-16.

Oli kombes käia rõdul suitsu tegemas ja siis panna konid konitopsi või mõned viskasid naabri hoovi.

 

Järgmine hetk naissoost naaber hakkab rääkima, et ärge visake suitse meie hoovi, muru läheb põlema! (Kaste oli maas + sadas õrnalt vihma)

Naersime veidi ja tegime suitsu edasi.

Paar minti hiljem, kuulsime, et naine läks teisele korrusele(aken oli lahti, ja oli kuulda rääkimist), mehe juurde läinud ja öelnud, et mine vaata poisid teevad suitsu, MURU LÄHEB PÕLEMA!!

Kuulsime seda ja hakkasime täiega naerma, aga noh siis palusin kõigil panna suitsud topsi, mitte naabrile pilduda.

Järgmine hommik läksin naabri hoovi, korjasin paar koni maast üles ja panin minema.

 

TUMMINE!


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

CeuZ^ - Sa kuulasid öösel muusikat ja tema ei saanud päeval magada ? :D :D :D


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul olid alguses naabris suht hullud.

Sugulased olid külas ja jooksid ringi toas(elame teisel korrusel), siis naaber tiris pauguga ukse lahti ja hakkas lõugama, et kas saab vaikust või mitte.Vingus, et tal on öötöö ja tema tahab päeval magada(nagu see oleks meie asi).Ei hakkanud asja suureks puhuma.

Siis hakkas koguaeg uksetaga käima kui muusikat kuulasin.Isegi siis kui kuulasin mingi sony raadiost muusikat.Hea, et isegi kuulsin, aga tema olevat nii hästi kuulnud seda, et võttis misiooniks mind noomitada.Eriti haige oli veel see, et ega ta enam ei raatsinud koputada ka mitte, lihtsalt marssis sisse ja käskis muusika vaikseks panna ja ütles veel , et ega ma üksi ei ela siin...

Nüüd saan selle naabriga suht normaalselt läbi, sest käisin suvel naabrinaisega samas kohas tööl..

Tuleb lihtsalt viisakas olla naabritega ja alguses mingisuguseid järelandmisi teha.Nüüd võin vabalt kuulata muusikat ja teha, mis tahan..

Aga loodan, et järgmine aasta kui Tartu minek siis saan jälle mingi lolli naabri.Pidev põnevus ja ootsuärevus kodus on lahe:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kolisin ka kuuaega tagasi omaette elama ja no naabrid on ülekõige. Kõrval korteris haugub mingi peni, laps karjub pidevalt ja muusika käib ööläbi. Aga ma harjunud sellega juba:D. Kõik ülejäänud naabrid on vaiksed, vanemad inimesed ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul lahedad naabird üks mutike koguag külakasse ja veab neid keldrise kus kakivad ja pissivad ja imeasju ,

üleval elab kahtlane perekond kus poeg peab enda isal jalgu mašeerima kui tahab midagi saada j

a nad tõmbasid ükskkord mult elektri välja kuna muss käis liiga kvasti samalajal kui ise väljas käisin :D

Igast imeinimesi on olemas ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
CeuZ^ - Sa kuulasid öösel muusikat ja tema ei saanud päeval magada ? :D :D :D

mitte päeval ,vaid päeva:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanasti kui korteris sai elatud siis oli ikka probleeme.

Tooks välja ühekorra, kui olime noored, väike jook ja strippokker...lol

Anyway, päev oli, ja vennad kes olid paljad pidid midagi tegema. Saatsime ta kolmele ringile ümber kortermaja, tegi ära ilusti jms, 1 minut hiljem tuleb naaber ukse taha, karjub, teil on kass väljas, laske ta sisse.

Kontrollisin 2 kassi üle, mõlemad olid toas, ja kõikidel olid pokerface'id peas...aga jhm.

 

Nüüd elan majas, tümm käib koguaeg kui tahan ( v.ä kui ema magada tahab, lol ), naabrid on alles 400m kaugusel, et kunagi ei ole kellegagi probleeme olnud. :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna elan kortermajas siis saan ka minagi naabrite veidraid harjumusi kuulda umbes 3-ajal öösel. Nimelt on kõrval naabril kalduvus öösiti hantleid tõsta ja neid ilge litakaga vastu maad visata. Tõesti on väga tore. Veel elab meie majas üks hull vene mutt kellele meeldib oma vanamehe peale lõuata nii, et seda kilomeetri kaugusele kuulda on. Koridori uks käib ka päris vaikselt kinni kui all liigutakse :blink:

 

Tõesti on huvitav :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.