Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kõikidele küsimus ?

Soovitatud postitused

Trollib niisama ju, mis sa usud ka mingit venda, kelle emailiks on @neti.ee NOT VERIFIED. (Mis ta üritas ässata, et ta on üks neti.ee kaasomanikke või niisama lambist?)

Kohtusse - hah, edu talle, tüübil läheb kohtu peale päris mõnus €€€, kui ta vanemad pururikkad pole, võid seda võtta kui naljaga, advokaadid ja värgid...

Laimu eest saab küll muidugi kohtusse minna, kuid tal on vaja ka otseseid tõendeid.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et ta võib oma rohket vabaaega sisustada muidugi selle kohtuasjaga. Kui ta soovib seda teha, siis ma arvan, et kohtukulud jne. lähevad tal endal päris kalliks maksma.

:cheeers:

Sõltub kõik! Kui ta võidab istungi, siis kaotaja maksab enda advokaadi kulud kinni ja nii ka võitja kulud.

Mul on ainult üks küsimus. Milles on probleem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskile kohtusse ma ei lähe , niisama trollisin.:laugh:

To: Dadec- neti.ee pole ässamiseks naguu sina arvad, see niisama tehtu.

 

Hahha, sain peatäie naerda kui ta selle üless lisas :laugh::laugh::laugh::laugh:

 

---------- Post added 12-12-11 at 23:03 ----------

 

Dadec:mis sa usud ka mingit venda, kelle emailiks on @neti.ee NOT VERIFIED. (Mis ta üritas ässata, et ta on üks neti.ee kaasomanikke või niisama lambist?)

 

---------------------------------------------

Kui sa tervet juttu ei tea, pole mõttet suud pruukida?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"Kustuta se pilt, muidu ma ei saa mode valimistel osaleda"

Pühajumal ?


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Kustuta se pilt, muidu ma ei saa mode valimistel osaleda"

Pühajumal ?

 

ftkz- ma niisama trollisin teda, vend viskas pildid netti kohe. Mingitel moderaatori valimistel ma ei osale. Poleks võimalustki võita, vaata palju häid kanditaate on. See "GraafikaMeister" on korduvalt ka selliseid trikke teinud. Lihtsalt hakkas pablama kui ma ütlesin, et kohtusse annan :yay:

Peace.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.