Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lord Of The Rings Online

Soovitatud postitused

Keegi siit mängib seda? Mõtlesin ise mängima hakata. Endal on kaks chari, Scillo - Level 28 (oli vist. Pole peaaegu pool aastat mänginud) hobbit Ministrel ja level 27 Elf hunter. LOTRO suht paljud questid on Lord Of The Rings ja The Hobbit raamatute story põhjal tehtud aga on ka side queste.

Kaart on mängus suht suur, ja enamus tähtsamatest kohtadest on olemas ka (näiteks: The Shire, Bree, Isengard, Moria, jne).

 

RL raha eest saab osta TP'si ehk siis Turbine Pointe. Selle eest saab osta näiteks kaks uut classi (Rune-keeper ja Warden) ja teisi asju ka (hobused, decorative armor jne). Aga TP'si saab ka nii, et teete deede (nt: Tapad 15 hunti, saad 5 TP, tapad 30 hunti, saad 15 TP, tapad 60 hunti, saad 30 TP)

Deede on suht palju.

 

TP eest saab osta ka quest packe nt. Mines Of Moria ja North Downs. (Midagi oli veel, ei tule meelde)

 

LOTROs on neli rassi: Dwarf, Hobbit, Man, Elf ja üheksa classi: Burglar, Captain, Champion, Guardian, Hunter, Lore-Master, Ministrel, Rune-Keeper ja Warden.

On ka nii, et näiteks Burglari classi ei saa sa valida kui su rass on Elf või Dwarf. jne

 

Queste ja tegevust on suht palju ja väga huvitav mäng on.

 

http://www.lotro.com

 

Mõtlesin, et võiks mingi kinshipi teha (clani). Vähemalt 8 inimest oleks vaja (vist oli kaheksa).

 

Ise mängin EU ja Landrovali serveris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõstaks teemat, hakkasin ka üle pika pika aja mängima jälle ja oleks natuke juhendamist vaja. Pole väga pro selles mängus ja igasugused soovitused oleks oodatud.

Andke märku, kes mängivad, väga huvitav on igastahes. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõstaks teemat, hakkasin ka üle pika pika aja mängima jälle ja oleks natuke juhendamist vaja. Pole väga pro selles mängus ja igasugused soovitused oleks oodatud.

Andke märku, kes mängivad, väga huvitav on igastahes. ;)

 

Ma mängin ikka nädalas korra või nii:)

 

Elf lvl 21 vms olen:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.