Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Dont Buy - Def 1 Pure Päevik

Soovitatud postitused

oskan , praegult ei ole raha , et alchida mage 94 ja 82 magega brid bullshit imo .

 

//hp ka low bridimiseks

 

 

 

Muide, mulle meeldivad kilpkonnad

 

82 magega saab väga hästi briddida, aga aja str 80+ ja hp 80+ ja padavai wildi ownima :D.

 

Ja sa võiksid dungi ka 71-80 lasta kui viitsimist on ja attack 60-80 vot see oleks ownage.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
82 magega saab väga hästi briddida, aga aja str 80+ ja hp 80+ ja padavai wildi ownima :D.

 

Ja sa võiksid dungi ka 71-80 lasta kui viitsimist on ja attack 60-80 vot see oleks ownage.

 

80 atk jääb kohe kindlasti ära :D , mulle ei istu 82 magega briddida 94 mage vastu ( kuna enamus minu lvlid 94 mage ) ja stri viitsiks teha kui bandits ei oleks nii ülerahvastatud koguaeg -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
80 atk jääb kohe kindlasti ära :D , mulle ei istu 82 magega briddida 94 mage vastu ( kuna enamus minu lvlid 94 mage ) ja stri viitsiks teha kui bandits ei oleks nii ülerahvastatud koguaeg

Miks 80 att ära jääb :D ? Rapier pured ftw (Y):D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ma saaksin cb päris normilt ja str oleks 90+ siis vaja ka tglt . Pigem hoian seda acci cb 70 lähedal ;) . Mul teine pure ka olemas millega saan rapieri või mauliga minna rapema .

njh kui teine acc ka olemas siis küll, aga tee teisest accist päevik :D:D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena, 10p jätka samas vaimus : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.