Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

I have a confession to make..

Soovitatud postitused

Tervist, vahvlid..

Tekkis tunne, et ma olen Vahvlile ühe ülestunnistuse võlgu ja tahaks nüüd, et kõik teaksid, kes ma olen. Mulle aitab olemast keegi, kes ma tegelt ei ole.

R3mx ˇ, Vanquish., Dream: kõik need on olnud minu Vahvel.net kasutajad. Kõik eelmised on olnud banned ja nüüd olen ma veel puhas poiss, kuna pole avaldanud kõigile oma õiget identiteeti. Henry teab, kes ma olen, kuid minuteada pole tal erilist midagi minu vastu.

Mis ma selle teemaga saavutada üritan?

Iga tavaline inimene ei kirjutaks sellist teksti. Ma tunnistan ausalt, et on olnud aegu, millal ma olen lihtsalt tuimalt inimesi petnud. Kui praegu mõelda, siis on mul kinnisidee(scammisin kunagi, miks ma nii tegin..) ning sellega on raske elada.

Seda on reaalselt raske heastada, mida ma teinud olen oma reputatsiooniga.

Peale kasutaja r3mx banned saamist, maabusin foorumisse kasutajana Vanquish. Ehitasin reputatsiooni üles ning lõpuks tehti mind isegi moderaatoriks. Kuid järjekordselt, tuli tõde päevavalgele. Üks tark inimene leidis üles ühe minu teema, kus telefoni müügi käigus olin nn. "petnud". Inimene saatis mulle kokkulepitud summast natuke rohkem ning nõudis seda tagasi, mis ta liiga palju saatis. Mina aga saatsin sõna otseses mõttes PERSE ning läksin edasi.. Kuid nüüd, ma kahetsen seda.

Ma tean, et te kõik arvate, et ma üritan siin midagi tõestad/pugeda juhtkonnale vms. Aga ei, ma lihtaslt räägin vahvli rahvale oma südametunnistuse puhtaks. Raske on elada tundega, et ükskõik mida ma ka ei teeks, ma ei taasta eluilmas oma "puhta poisi" mainet.

Kogu see pettuste teema toimus hea kaks aastat tagasi. Raske uskuda, kuid inimesena olen ma sellest asjast väga palju muutunud. Mõistan, et üks väike netipettus võib rikkuda sinu edaspidise elu.. Ma tean mis tunne on inimesel, kes on petta saanud.. Kuna ma olen seda ise ka tundnud ning see ei ole karvavõrdki hea..

 

Nüüd te teate, kes ma tegelikult olen. Nüüd jääb teile otsustada, kas oleks mõtekas mind eemaldada siit foorumist, või lasta mul edasi olla siin mõnusalt krõbedas foorumis.

 

 

Chillax.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Whine whine whine. Ela sellise põhimõttega, et "Don't regret anything you do in your life, because it makes who you really are"

Ela olevikus ja mõtle tulevikule, sest inimesed kes mõtlevad minevikule, nendel ei saa tulema ka tulevikku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Whine whine whine. Ela sellise põhimõttega, et "Don't regret anything you do in your life, because it makes who you really are"

Ela olevikus ja mõtle tulevikule, sest inimesed kes mõtlevad minevikule, nendel ei saa tulema ka tulevikku.

Just felt like i should tell all of you, who I really am. It's better to be who you are, not pretent someone you really aint.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oh yeah, räägime nüüd inglise keeles. Kas sa tõesti arvad, et kedagi huvitab sinu lugu, et kes sa olid ja mis sa tegid? Mis sa arvad, mis siis juhtub, kui kõik inimesed tuleksid siia üles tunnistama, et: "Pean üles tunnistama, et lõin kunagi prügikasti mõlki." Teie otsustate, kas ma jään foorumisse või mitte. Ja siis lisavad veel ühe laulukese lõppu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oh yeah, räägime nüüd inglise keeles. Kas sa tõesti arvad, et kedagi huvitab sinu lugu, et kes sa olid ja mis sa tegid? Mis sa arvad, kui kõik inimesed tuleksid siia üles tunnistama, et: "Pean üles tunnistama, et lõin kunagi prügikasti mõlki. Teie otsustate, kas ma jään foorumisse või mitte. Ja siis lisavad veel ühe laulukese lõppu.

Kas sa ei mõista põhimõttet, miks ma selle teema lõin? Ma ei taha olla keegi, kes ma pole..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

dubstep dont worry .

Ma olin sama suguna ~2a tagasi .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moderaatoriks sa selle teemaga uuesti kahjuks ei saa:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tervist, vahvlid..

Tekkis tunne, et ma olen Vahvlile ühe ülestunnistuse võlgu ja tahaks nüüd, et kõik teaksid, kes ma olen. Mulle aitab olemast keegi, kes ma tegelt ei ole.

R3mx ˇ, Vanquish., Dream: kõik need on olnud minu Vahvel.net kasutajad. Kõik eelmised on olnud banned ja nüüd olen ma veel puhas poiss, kuna pole avaldanud kõigile oma õiget identiteeti. Henry teab, kes ma olen, kuid minuteada pole tal erilist midagi minu vastu.

Mis ma selle teemaga saavutada üritan?

Iga tavaline inimene ei kirjutaks sellist teksti. Ma tunnistan ausalt, et on olnud aegu, millal ma olen lihtsalt tuimalt inimesi petnud. Kui praegu mõelda, siis on mul kinnisidee(scammisin kunagi, miks ma nii tegin..) ning sellega on raske elada.

Seda on reaalselt raske heastada, mida ma teinud olen oma reputatsiooniga.

Peale kasutaja r3mx banned saamist, maabusin foorumisse kasutajana Vanquish. Ehitasin reputatsiooni üles ning lõpuks tehti mind isegi moderaatoriks. Kuid järjekordselt, tuli tõde päevavalgele. Üks tark inimene leidis üles ühe minu teema, kus telefoni müügi käigus olin nn. "petnud". Inimene saatis mulle kokkulepitud summast natuke rohkem ning nõudis seda tagasi, mis ta liiga palju saatis. Mina aga saatsin sõna otseses mõttes PERSE ning läksin edasi.. Kuid nüüd, ma kahetsen seda.

Ma tean, et te kõik arvate, et ma üritan siin midagi tõestada/pugeda juhtkonnale vms. Aga ei, ma lihtaslt räägin vahvli rahvale oma südametunnistuse puhtaks. Raske on elada tundega, et ükskõik mida ma ka ei teeks, ma ei taasta eluilmas oma "puhta poisi" mainet.

Kogu see pettuste teema toimus hea kaks aastat tagasi. Raske uskuda, kuid inimesena olen ma sellest asjast väga palju muutunud. Mõistan, et üks väike netipettus võib rikkuda sinu edaspidise elu.. Ma tean mis tunne on inimesel, kes on petta saanud.. Kuna ma olen seda ise ka tundnud ning see ei ole karvavõrdki hea..

 

Nüüd te teate, kes ma tegelikult olen. Nüüd jääb teile otsustada, kas oleks mõtekas mind eemaldada siit foorumist, või lasta mul edasi olla siin mõnusalt krõbedas foorumis.

 

 

Chillax.

 

Vastus sulle.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kuna Henry pole veel sinust lahti saanud, siis tal pole probleeme kitkuda sinuga. Ning ma ise teadsin ka, et oled seesamune, keda ma arvasin.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, vabandust ei pannud seda osa tekstis tähele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No kuna Henry pole veel sinust lahti saanud, siis tal pole probleeme kitkuda sinuga. Ning ma ise teadsin ka, et oled seesamune, keda ma arvasin.

Selge, nüüd teavad teised ka kellega tegu ning mina tunnen ka end veits paremini..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust sellised inimesed ei vääri siin foorumis kohta.

Tehtud asju ei saa teha olematuks.

 

Ma ei ütle seda pahast, vaid ütlen seda nii nagu mina asjast arvan.

Peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ütleme ka siis ,et minul on siin foorumis olnud paha taust .

Aga kõik õpivad enda vigadest , viead ongi selleks ,et neist õppida .

 

Osad scammerid Ei taha endale tunnistada ,et nad on midagi paha teinud .

Aga mina isa ka tunnistan et ma olen teid midagi seadusevastast .

 

 

Siit foorumist teavad mõned ,et kes ma olen jne .


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa oled Ruined ft?

 

Jah . :g:


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ban!

Sellessuhtes, et Revo rääkis ka ju, et ta on nüüd muutunud jne , ei näe mingit erinevust siin.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.