Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Raamatud.

Soovitatud postitused

VIP

Olen klassik ja ainuke raamat, mis mind ikka kaasa tõmbas oli Tammsaare "Tõde ja Õigus".

 

---------- Post added 11-12-11 at 13:24 ----------

 

Diana Leesalu kirjandus on üpriski huvitav. Lugesin hiljuti läbi Remarque'i "Läänerindel muutuseta", väga huvitav raamat oli.

Me peame koolis ka nüüd selle läbi lugema.

Õpetaja mainis ka, et poistele peaks see eriti magus teos olema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bulgakovi "Meister ja Margarita" oli päris hea, mulle meeldib selline kraam, mis jätab asja seitsme-mõtteliseks :D

Tagasi vaatavalt on isegi kerge igatsus selle keska kohustusliku kirjanduse osas- alguses küll minema ei saanud nende raamatutega(mingi puulehe langemise kirjeldus ~10lk klassikaliselt alguses), kuid hiljem tõmbas nii deepi ära, et veel nädal aega mõtlesid selle üle järele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Bulgakovi "Meister ja Margarita" oli päris hea, mulle meeldib selline kraam, mis jätab asja seitsme-mõtteliseks :D

Tagasi vaatavalt on isegi kerge igatsus selle keska kohustusliku kirjanduse osas- alguses küll minema ei saanud nende raamatutega(mingi puulehe langemise kirjeldus ~10lk klassikaliselt alguses), kuid hiljem tõmbas nii deepi ära, et veel nädal aega mõtlesid selle üle järele.

Olen ka tunudnud sellist asja. Toon näiteks "Kuidas elad Ann?" raamatu. Ikka päris sügavalt paneb mõtlema kogu see teema.. Ja siis veel see, et selle raamatu põhitegevus toimus Võsul, mis on suht lähedal minu elukohale.. Tänapäeva noorsookirjanikud ikka nii head. :coolio:


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

The Hobbiti lugesin suvel läbi, huvitav raamat. Lotri seeriaid ei ole lugenud kahjuks, kuna tegin lolli vea, vaatasin filmid ennem kui raamatut lugesin.

Slashi eluloo lugesin hiljuti, super raamat, väga huvitav vähemalt minu jaoks. Järgmine raamat mida kavatsen lugeda on Heroin Diaries.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noorsookirjandus ja kriminullid on parimad. Hetkel loen Agatha Christie "Saladuslik juhtum Stylesis" olen vaid 41 lehekülge ära lugenud, kuid juba tundub äärmiselt põnev. Enne seda lugesin läbi Raymond Chandler "Naine järves", seda mulle soovitati ja tuleb tunnistada, et see ei tahtnud mind kuidagi moodi kaasa haarata. Jah, see tundus põnev, aga mulle ei jäänud suurt midagi meelde. Iga uue peatükki alustades (kui olin eelnevalt raamatu käest pannud), siis pidin eelmise peatüki lõppu lugema, et meelde tuletada mis sündmus oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Mahtra sõda"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen alustanud Niccolo Machiavelli - Valitseja lugemist, aga liiga raske ja liiga pikk, kuid kunagi kavatsen läbi lugeda.

Sun Tzu - sõjaseadused on ka plaanid läbi vaadata.

 

Praegu hakkan ilmselt Hitleri käsilasi lugema


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen klassik ja ainuke raamat, mis mind ikka kaasa tõmbas oli Tammsaare "Tõde ja Õigus".

 

---------- Post added 11-12-11 at 13:24 ----------

 

Me peame koolis ka nüüd selle läbi lugema.

Õpetaja mainis ka, et poistele peaks see eriti magus teos olema.

Tõde ja Õigus on täitsa hea ja, samuti on loetav ka Läänerindel Muutusteta.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin viimati vist raamatut Näljamängud. Eriti põnev ei tundunud, läbi ei lugenudki. 30-40 lehte lugesin vb.

Soovitan raamatut "The Complete Fiction" H.P Lovecraftilt. Seal peaksid kõik tema jutud sees olema. Ise olen jõudnud ainult esimese lugeda (Raamat on üle 1000lk pikk) ja see oli suhteliselt huvitav, oleks võinud pikem olla (umbes 10 lehekülge oli).

Järgmisena loen arvatavasti Sõrmuste Isand: Kuninga tagasitulek läbi.

 

Aa, ja Contact Carl Saganilt, ükspäev ostsin, 8€ maksis vist Rahva Raamatus. Pole veel jõudnud lugema hakata, aga veidike vaatasin, oli hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Iga aasta loen ikka August Gailiti "Isade maa" läbi. See on peaaegu, et lemmikraamat. Räägib eestlaste rühma humoorikatest juhtumistest Vabadussõja ajal. Muidugi on sel ka sügavam sisu.

 

Kui tegemist väga raske kirjandusega pole, võtan ette ja loen ära. :)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Noorsookirjandus ja kriminullid on parimad. Hetkel loen Agatha Christie "Saladuslik juhtum Stylesis" olen vaid 41 lehekülge ära lugenud, kuid juba tundub äärmiselt põnev. Enne seda lugesin läbi Raymond Chandler "Naine järves", seda mulle soovitati ja tuleb tunnistada, et see ei tahtnud mind kuidagi moodi kaasa haarata. Jah, see tundus põnev, aga mulle ei jäänud suurt midagi meelde. Iga uue peatükki alustades (kui olin eelnevalt raamatu käest pannud), siis pidin eelmise peatüki lõppu lugema, et meelde tuletada mis sündmus oli.

Nüüd kui Agatha Christie "Saladuslik juhtum Stylesis" läbi on, soovitan soojalt. Uskumatult hea krimka. :smile:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal sai just "Tõde ja õigus" läbi loetud, soovitan kindlasti seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.