Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline misterx

Müüa enterpage-i kujundus

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Hei!

 

Tegin ühe enterpage-i kujunduse, alguses oli mõeldud Saareservude käsutusse anda, kuid k2ska seda vist ei taha.

Vaadata saate aadressil http://misterx.comuf.com/saare-enterpage/.

Töötab kõigis enamlevinud brauserite uuemates versioonides (ka. IE7 ja uuemad va. taustapildid ning menüünuppude sujuv värvimuut (aga olgem ausad, kes CS-i mängijatest ikka IE-d kasutab?)). Kerge muuta, ilusa koodiga ning väga arusaadav.

 

Küsimused/pakkumised siin või PM-i kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kõik, mis vaja, on olemas, kasti suuremaks tegemine tekitaks juurde vaid tühja valget ala. Proovi ilma artikliteta, need on niikuinii rohkem täiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei!

 

Tegin ühe enterpage-i kujunduse, alguses oli mõeldud Saareservude käsutusse anda, kuid k2ska seda vist ei taha.

Vaadata saate aadressil http://misterx.comuf.com/saare-enterpage/.

Töötab kõigis enamlevinud brauserite uuemates versioonides (ka. IE7 ja uuemad va. taustapildid ning menüünuppude sujuv värvimuut (aga olgem ausad, kes CS-i mängijatest ikka IE-d kasutab?)). Kerge muuta, ilusa koodiga ning väga arusaadav.

 

Küsimused/pakkumised siin või PM-i kaudu.

 

Pean tõdema, et suur osa kasutab isegi IE6 veel :O


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kasutavad siis kasutavad, ise on lollid. Mina ei hakka oma aega kiviaegse brauseri peale raiskama (va. kui selle eest makstakse vastavalt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Tjah, Operaga on mul üks kord natukene valesti näidanud, kuid mitte midagi tõsist. Seega väga kena brauser.

Keskmiselt on Opera kasutajad kõige kõrgema IQga ning IE kasutajad kõige madalamaga. [http://www.theregister.co.uk/2011/07/29/aptiquant_iq_survey/]

 

OT: Tänan, olengi rohkem sellise puhta stiili fänn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

misterx ma veel mõtlen .., aga isegi kasutasin IE kuni mart mul lõpuks aru pähe pani ja hakkasin kasutama mozilla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kui tahad, siis ütle, müügis veel ikka.

 

E: HTMLi parandasin ära, nüüd on täiesti valideeruv (va. hosti lisatud koodijupid).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

Ostke ära, paremat enterpagei on raske leida, inimesed tulevad teie lehe vaatavad "vau" väga ilus ja professionaalne, saate kõvasti rohkem inimesi pelale.

 

Muidu ikka ilus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostke ära, paremat enterpagei on raske leida, inimesed tulevad teie lehe vaatavad "vau" väga ilus ja professionaalne, saate kõvasti rohkem inimesi pelale.

 

Muidu ikka ilus!

Vaidleks vastu, et see mingit "vau" effekti küll ei tekita, kuna mul näitab, et seal keskel on lihtsalt väike kast ja on vastik lugeda seda teksti seal. :/

Ma teeks selle kasti 2x suuremaks või kasutaks %, et siis kõigil näitaks ühesuguselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Need artiklid lisasin sinna lihtsalt igavusest. Teksti tuleb sinna vähe, kuni paar rida tõenäoliselt. Kui ma seda laiemaks teeks, oleks kast proportsioonidest väljas - väga lai aga madal. Võtan artiklid ära, vaata siis uuesti.

 

---------- Post added 11-12-11 at 13:09 ----------

 

Artiklid eemaldatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proportsioonist läheb ta sellepärast välja, et sa ei uuenda .css-is teisi faktoreid mis on kastiga seotud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kasti kõrgus on automaatne. Proovisin lisada paddingut ning suurendada teksti suurust, ei tundunud ilus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas
Vaidleks vastu, et see mingit "vau" effekti küll ei tekita, kuna mul näitab, et seal keskel on lihtsalt väike kast ja on vastik lugeda seda teksti seal. :/

Ma teeks selle kasti 2x suuremaks või kasutaks %, et siis kõigil näitaks ühesuguselt.

Ei tõesti, see pole mingi selline rõõmus värviline asi, aga kui mitut korraliku enterpagei sa mingis CSi või muu serveri kodukal oled ikka näinud ;)

Aga minimalistlikus sobib sinna, ja % muudab tekstijuppide vertikaalset pikkust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.