Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SkullStar | do it good.

Soovitatud postitused

Mis asi on SkullStar?

SkullStar on projekt mille lõi Kevin, aga nüüd selle omanik on Rene ja hetkel asub skullstaris, veebifooru, Rene otsustas foorumi teha ikka domeeni peale mitte free hosti sest muidu ta ju "Noob".

Aga et siis rahvas tulge, kõik kes oskavad koodida ning disainida ootaks rahvast soovitusi, kriitikat kõike. Keegi võiks uue logo ka meisterdada, ja keegi võiks tehnikuks tulla .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kahtlen, kas sellise kujunduse ja sisuga veebiküljelt julgeb keegi üldse midagi tellida. Programmeerimise koha pealt võid rääkida, milliseid keeli oskad kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sooviksin siis oma kodulehele, HDFX.eu ilusat disaini .. Sellist mida kellegil teisel pole . ?:) Ja midagi mis oleks ilus ..

 

Hinna osas peaks saama läbirääkimisi ka teha eks?:)

 

Mu email : [email:jpii0w48]info@hdfx.eu[/email:jpii0w48] ! Palun kontakteeruga võimalikult kiiresti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Sooviksin siis oma kodulehele, HDFX.eu ilusat disaini .. Sellist mida kellegil teisel pole . ?:) Ja midagi mis oleks ilus ..

 

Hinna osas peaks saama läbirääkimisi ka teha eks?:)

 

Mu email : [email:ssgav0k7]info@hdfx.eu[/email:ssgav0k7] ! Palun kontakteeruga võimalikult kiiresti :)

Marks poiss keegi ei hakka sulle tegema sest sa oled ennast siin nii maha ära teinud, ja kus admin et ei näe et Marks omab siin foorumis ikka sitaks kontosid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Kes ütles et ma marks?? Äkki marks müüs enda stuffi mulle maha ja ma teen edasi?:) Tõesti .. Mingi siim aarma kes ei tea maast ega ilmast sittagi .. T*ra sa pole vist õeu elu näinud ..
endast ikka ei räägiks, õppi poja kirjutama ise ei oska mu nimegi kirjutada :D, lisaks juurde seda, et kui Marks ära müüs sulle oma asjad miks siis Marks kõik andmed lehel jne. nii et ära tule tõukama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endast ikka ei räägiks, õppi poja kirjutama ise ei oska mu nimegi kirjutada :D, lisaks juurde seda, et kui Marks ära müüs sulle oma asjad miks siis Marks kõik andmed lehel jne. nii et ära tule tõukama

ega sa ise paremini ei oska kirjutada :D Edu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Point pole selles kas sa blockisid mu ära või mitte. Aga sellel foorumil pole küll mingit tulevikku, vb mõned su külanaised liituvad, aga see on ka kõik.

Foorumeid ei ole mõtet teha, sest see peab küll imeasi olema mis vahvlilt kliente ära tõmbaks.

Nagu see Graafika foorum, nagu wannabe GraafikaMeister, ei näe pointi teiste tööde labasel kopeerimisel.

 

peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma blokkisin ka teda juba ära ..

Tõsiselt närvi ajav tüüp ..

 

Alguses on asi nii, Küsib abi jms, Aitad teda .. Normaalne värki särki ..

Siis küsib sult mingit disaini, mida sa ei anna vms, Ta ikka võtab, Nii, Deletisin tema aladomeeni ära ..

Tüüp saatis putsi jms, Järgmine päev tuli jälle pugema ..

Ja eile tuli jälle kodukaga abi küsima .. Tõsise hälvega inimene ..

Ja sina tuled mulle ütlema koppija, Türa sa ise ei oska basic HTML isegi, Mida peaks iga Programmerimis, Neti vms aladel tegutseja teadma ..

 

Tõsiselt, ära tee enam mingeid MSN ja mind kohe ära lisa !

 

Ütlen teistele milline ta tegelikult siis on!

 

Kokkuvõttes on alati niiet, Aitad teda, Ja kui sina talle midagi ei anna, Siis ta solvub ja saadab perse ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.