Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Küsimus formati tegemise ja uue windowsi installimise kohta.

Soovitatud postitused

On plaan siis teha format läpakale ja uus windows peale lasta.

 

Tahtsin teada kas on võimalik lasta win7 maha siit hetkene ja siis lasta peale windows xp? Kuna endale alati meeldinud XP ja win7 on selline vinka vonka mis mulle üldse meeltmööda ei ole. Muidu mul endal olemas windows XP plaat ja ka cd key kuid see on laua arvutil registreeritud ja kas on võimalik seda CD key'd kasutada veel teist korda kui ta juba mu teisel arvutil on kasutusel?

 

Saaks mingeid viiteid juurde ja küsimustele vastuse oleksin väga tänulik!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jh on küll võimalik asendada formatiga 7 ja see cd-key värk oleneb sellest mitu keyd oli kaasas, igaksjuhuks võid netist mõned otsida.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide enne formatit pead BIOSes muuta SATA seadmeid vms, netist leiad täpsema info. Muidu tuleb BSOD ette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oioi, see suht keeruline teema juba :D peab vist ikka kellegi kõvema tegija seda tegema panema. Tänan muidu vastuste eest!

 

ei ole asi midagi nii keeruline.

Tegin isegi 1 korda formatit ca 1,5a tagasi, 10h jändasin aga sai tehtud.

 

Btw sul arvutiga draivereid ei olnud kaasas`?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muidu mul endal olemas windows XP plaat ja ka cd key kuid see on laua arvutil registreeritud ja kas on võimalik seda CD key'd kasutada veel teist korda kui ta juba mu teisel arvutil on kasutusel?

Windowsi litsents kehtib kahele arvutile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.