Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Surf HELP!!!

Soovitatud postitused

 

 

Tere siis jälle!

 

Et ma olen ka nagu rohkem surfar Cs-is, aga probleem sihuke, et vahel kui lähen surf servusse, siis mõndades on väga sitt juhtimine surfimisel, aga mõnel saab väga hästi nagu surfida.

 

Et keegi oskab aidata, mis võiks need võnked põhjustada.

 

Ja veel, et kui tahan üksi harjutada, siis ei lase sv_accelerate nt 100 panna, muudab automaatselt 5 peale?

 

Et kui keegi on siukseid probleeme näinud ja oskab kuidagigi abistada plz aidake!

 

Suurimad tänud,

 

Vodka23

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Tere siis jälle!

 

Et ma olen ka nagu rohkem surfar Cs-is, aga probleem sihuke, et vahel kui lähen surf servusse, siis mõndades on väga sitt juhtimine surfimisel, aga mõnel saab väga hästi nagu surfida.

 

Et keegi oskab aidata, mis võiks need võnked põhjustada.

 

Ja veel, et kui tahan üksi harjutada, siis ei lase sv_accelerate nt 100 panna, muudab automaatselt 5 peale?

 

Et kui keegi on siukseid probleeme näinud ja oskab kuidagigi abistada plz aidake!

 

Suurimad tänud,

 

Vodka23

 

kui sa kellegi servu lähed sa ei saagi seda nii konsooli kaudu panna .. seda pannakse cfg-st.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Deticated Serveris olles pane serveris olles konsooli: sv_airaccelerate 100 nagu ka teised juba ennem ütlesid. :D Aga jah, kordamine on tarkuse ema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud, proovin kas aitab :D

 

---------- Post added 03-12-11 at 10:30 ----------

 

Aga üksi harjutades ikka ei aita, läheb väga halvasti ikka

 

Kas asi on hiires või selles, et sv_accelerate peab olema mingi 100?

 

mul seda sv_accelerate viskab koguaeg 5-le tagasi ükskõik mis arvu ma ka ei pane ikka viskab

 

Äkki on mõndasi näpunäiteid veel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.