Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pakkuda väikseid tööotsi

Soovitatud postitused

Otsin 1-2 inimest kes hakkaksid mul tellimusi täitma. Kõik pildid on 5-10 minuti tööd ja annan juurde õpetuse, kui tellimuse annan teie kätte üle. Iga pildi pealt maksan ma kas 0.5 EUROt Eesti Panka või 1 Dollar Paypalile. Kes on huvitatud saatke PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

4 inimest saatsid mulle PM. Tellimused tulevad umbes 2he päeva pärast ja umbes 5 tükki päevas. Hakkan neile neid töid PMile saatma siis mida teha, niiet tegijad olge valmis, kuna selle peaks valmis saama 24 tunni jooksul pärast teile saatmist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohkem pole vaja siis, nagu jutust aru saan ?


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida peab oskama teha? Kasutan PS Extended 5

 

Kes oskab teha Anime Artworki Avatar The Last Airbender stiilis võtke ühendust. Arvatavasti mingi 4 tööd sellises stiilis hetkel vaja. Kõik võivad kontakteeruda.

 

ma tegelikult kahtlen et keegi siit animet joonistada oskab. võibollatõesti paberile keegi midagi kritseldab, aga arvutis seda teha on teine teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mulle pakutakse igasuguseid tööpakkumisi, ise võtan mingi 0.5$ vahelt töö pealt. Lihtsalt mõtlesin, et äkki aitan eestlasi ja maksan neile photoshoppimise eest, hetkel vaatan, et tehakse nagunii photoshopis koguaeg, miks mitte siis oma portfoliot täiendada ja saada ka sellist kogemust, mida kunagi vaja võib olla. Ikkagist tuleviku ala ju. Kui saan siin sellist negatiivset vastukaja selle heateo eest, siis võin vabalt kuskil välismaa ruuni foorumis saada töid 0.5 dollar each ka.

 

---------- Post added 04-12-11 at 13:08 ----------

 

Hetkel üks lihtne logo töö pakkuda ja flaieri töö. Kes huvitatud msn [email:2xi4tg4z]mart6661@hotmail.com[/email:2xi4tg4z]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See kellelt sa neid tööotsi saad, laseb sind ikka mõnuga üle. 1 dollar on naeruväärne summa, eriti veel kui sa rääkisid siin vahepeal avatar the last airbender (vms) artworkist, mille tegemine võib võtta aega tunde.

(tegu ei ole negatiivse vastukajaga, avan su silmi lihtsalt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.