Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur / Varas (PayPal skeem): Silver Adov

Soovitatud postitused

See, et sa tuled alusetult ütled, et ta sulle midagi võlgu on võõras teemas on veidi kohatu.

Kas sa ei leia?

Kui isik on sulle võlgu mine tee uus teema, vormista nagu vaja (tõestustega), mitte ära tule seda teise isiku teemasse kuulutama.

 

Edu sulle Saitan.

Oled juba isa telefoni numbrit proovinud?

 

Esimestel lehtedel kuskil postitasin ka tema aadressi, ning isa numbri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et sa tuled alusetult ütled, et ta sulle midagi võlgu on võõras teemas on veidi kohatu.

Kas sa ei leia?

Kui isik on sulle võlgu mine tee uus teema, vormista nagu vaja (tõestustega), mitte ära tule seda teise isiku teemasse kuulutama.

 

Edu sulle Saitan.

Oled juba isa telefoni numbrit proovinud?

 

Esimestel lehtedel kuskil postitasin ka tema aadressi, ning isa numbri.

 

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

6. Isehakanud moderaatorid pole vaja! Moderaatsioon saab oma tööga ka ise hakkama!

 

 

Ma ei leia et sina võiksid siin teemas ka osa võtta. Isegi mina ei tohiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu andmete järgi on ühed mehed / poisid silveril külas käinud ja kolakat andnud :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

6. Isehakanud moderaatorid pole vaja! Moderaatsioon saab oma tööga ka ise hakkama!

 

 

Ma ei leia et sina võiksid siin teemas ka osa võtta. Isegi mina ei tohiks.

 

Ja mida sina hetkel siin teed siis?

 

Täiesti kahtlane vend ikka.

Ütles, et maksab ära aga hetkel 3€ maksnud ainult.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

shot_14122011_151305.png

 

Isegi facebook arvab seda et ta on võlgu.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kirjutasin [email:21x6e7hn]mardu17@live.com[/email:21x6e7hn] otsingusse ja näitas siia teemasse, kas see on tema uus msn?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Areneb ka midagi ? :D

Ma olen igatahes teada saanud ,et Tre.ee's tema saadet enam pole ja Siim vist katkestas temaga suhted ära .

 

Nii mingid poisid helistavad ta tüdrukule ja pärivad võlgade kohta . :blush:

 

Silveril uus feisbuuk : http://www.facebook.com/profile.php?id=100003203690604

b3a6bd75362f835802574237e574a8ae.png

 

Edu teile :) :thanks:


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu andmete järgi on ühed mehed / poisid silveril külas käinud ja kolakat andnud :D

 

Jah, ta oli lõuga saanud, kuna oli mingile vennale 2 tonnise(EEK) kõnearve teinud. Sain ka seda teada, et paides ta paljudele võlgu. NB! saatsin selle teema omanikule kirja seoses selle tüübiga. Loodan, et asi laheneb.

 

Palun väga vabandust, kui kedagi häiris, et ma siia kirjutasin.

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei normaalne laseme sellel vennal siin foorumis edasi kakerdada.

Uue kasutajaga on Silver Adov tagasi: PWNISHER

Tagasi on ta sellepärast, et foorumi tarkvara uuendusega said kõik isikud lahti oma bannidest!

 

Loodan, et mu postitust mõni moderaator/administraator ikka tähele ka paneb ja Midagi selle kaagi uue kasutaja osas ette võtab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rare ust seda tead ? :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See tolgus tegi ju SkillServersi foorumile korrahoidja taotluse... :D

Lisas kõik oma andmed.....

 

Palun see siis siit foorumist: www.skill.estcs.net/foorum

 

 

Eesnimi: Silver

Praegune nick ja nickid mida oled kasutanud: PWNISHER

Steam: FUCKyouNEWB & KodanikFTW

Vanus: 21

Varasemad admini kogemused serveris: Counter-Strike serverites mänginud a'la 10 aastat ning nendest 7 olen olnud vähemalt 3 serveri administraator aktiivselt.

Oled mänginud serveris alates: Detsember, 2011.

Miks sa tahad liituda Korrahoidjate Tiimiga? Sellepärast, et kord peab majas olema ning arvan, et vajaksite korralku staazi ning kogemustega administraatorit/korrahoidjat serverisse.

 

Tervitustega,

PWNISHER!

 

Ta on nihuke tolgus ikka.... :D

Ma vaatasin kohe et Ohohh Kodanik.... Silver Adov äkki.

ProCenT - SkillServersi omanik siis rääkis minu soovil temaga, et ega ta paypali scammer Silver Adov pole järsku?

 

Tema vastas seepeale et kõik on oma rahad tagasi saaud ja isegi Saitaniga juba räägitud ja paypali teel rahad kantud Saitanile...

 

Kuid noh kuna antud teema on ju ikka lahti ja lukustamata siis järelikult ei ole keegi oma rahasid saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei normaalne laseme sellel vennal siin foorumis edasi kakerdada.

Uue kasutajaga on Silver Adov tagasi: PWNISHER

Tagasi on ta sellepärast, et foorumi tarkvara uuendusega said kõik isikud lahti oma bannidest!

 

Loodan, et mu postitust mõni moderaator/administraator ikka tähele ka paneb ja Midagi selle kaagi uue kasutaja osas ette võtab.

Selleasemele, et sellised asju postitada võiks ju saata kiri mingile adminile ja ongi kõik korras.

 

Me laseme? Sina kuulud ka sinna hulka, kui on kellegi vastu pretsensiooni siis saada pm.

 

See ei käi aint sinu kohta vaid kõiki, kui saate teada, et kellegil on uus kasutaja tehtud, saatke kiri siis adminile või modele.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga noh siis palun.

Tehke midagi....

Dumby 20 Dets 2011 16:32 Bännitud kasutaja põhjusel “Pettur Silver Adov”

» PWNISHER

 

Nagu näed sai ta pool tundi peale su posti banni, teinekord kui saadaksid kellegile sõnumi siis saaks kiiremini ja vaiksemalt.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga noh siis palun.

Tehke midagi....

Dumby 20 Dets 2011 16:32 Bännitud kasutaja põhjusel “Pettur Silver Adov”

» PWNISHER

 

Nagu näed sai ta pool tundi peale su posti banni, teinekord kui saadaksid kellegile sõnumi siis saaks kiiremini ja vaiksemalt.

 

Võtan arvesse. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaugel asi on huvipärast küsin kas saitan on oma raha tagasi saanud?

70eurot päris suur raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin käis juba korra läbi, et minnakse politseisse avaldust kirjutama, aga ei tea, kas asi edasi ka liikunud on.

Annaks teada siis, et Silver sahkerdab midagi Hard and Loud-iga.. Üritustekorraldaja või asi.

Reklaamib Alpha Twinsi ja Silver Nikani Eestisse tulekut.

 

Hoiatan siin igaks juhuks, kui keegi juba asja märganud ja plaanib piletit ostma hakata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Silver von Mullet feissbookis..

Muudetud liikme Tiesto'i poolt

Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle kirjutas ta Steami kui saatsin talle selle teema nii, et tema pole see inimene, et ta ei taha teiste rikkumisi enda kaela. Kirjutasin küll talle kõik tõestused, et see on tema, kuid ikka puikles vastu. Mõningat Infot mis tal on,

silver@gamehost.ee (mida ta vist ei kasuta enam?)

Steami profiil

[h=1]* GR!ND

[h=1]MYM|GR!ND

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta ei julge vastata ka mulle, et ma saaks teada kas on see tema (pole mulle võlgu), aga ma tean, et tal on ka siin foorumis kasutaja.

http://vahvel.net/member.php?40610-GRIND

Ta võib tagasi puigelda seda, et ta pole, aga see on juba kindlaks tehtud ning inimesi on tore jälgida. Lisaks ühe asja veel. Alati kui ta on Facebookis või kuskil muus portaalis aktiivne, siis ta ronib ka teistesse foorumitesse just selleks ajaks kui tal vabaaega on ja just siis tuleb välja see kes ta on foorumis.

No Sorry, aga MYM? Ta pole minu teada ammu juba seal ja see toob juba ta välja, et ta seda reklaamib (alati seda reklaaminud).:D

 

Mul on ka pilt, et ta on teinud kellegist screenshoti ja laadinud selle Facebooki üles.

[spoiler=Juhuks, kui musi pilt desktopilt ära kaob, siis on ise asi selline :3]LOLL.jpg

 

sdsd.jpg

 

 

 

Ma tahaks teada mida ta NÜÜD vastab.

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.