Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MÜÜN: 55 Granite range staker, 65 crafting, 47 P2P päeva jpm!

Soovitatud postitused

Et ma ei viitsi korralikult vormistada teemat, pildid asjad, saate msnis.

 

Muidu on : Att 20, def 50, str 50, range 56, mage 60 craftin 65

 

Peale jätan paarisaja k' eest asju.

 

lev.jpg

 

 

OLETE RAHUL NÜÜD ? IDIOODID :I

Sesisuga 17 Nov. 47 päeva p2p .

 

Hinnaks : 200.-

 

Pange siia msnid kes on huvitatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niimoodi ei osta keegi ma teen ka ma leian pildi panen stastsid siia ylesse ja ostke nyyd k6ik ja keegi ei wiici sind msni lisada et pilte n2ha t6esta kohe et see sinu oma ja pane pilte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuuled pe*ekas, sa spämmid igas teemas, räägin modedega et sulle hoitaus pannakse.

 

/ Ja kui kellegil huvi on siis küll ta ühendust võtab, näitan kasutajat rsis, pilte jms, ma ei viitsi siia mingi asju toppima hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ou bigben mida sa ise teed?? spammid ka juu praegu nii et ole parem vait ja ära tule modedega ähvardama kui ise samuti spammid siin endal 21 postitust ja 0 tehingut kohe arvad et ostetakse? ja veel pole vormistatud ka ja nime ega pilte ei avalda njh siis eks ise teed omad järeldused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõmba nahh*i , vaata enda tehinguid kõigepealt idioot.

 

Kuule rahune maha nüüd, miks sa igas postis pead ropendama ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
ou bigben mida sa ise teed?? spammid ka juu praegu nii et ole parem vait ja ära tule modedega ähvardama kui ise samuti spammid siin endal 21 postitust ja 0 tehingut kohe arvad et ostetakse? ja veel pole vormistatud ka ja nime ega pilte ei avalda njh siis eks ise teed omad järeldused

 

Nii et sa viitsiks pigem kümnele inimesele eraldi saata neid pilte kui korraga siia teemasse panna ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.