Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Hea arvuti

Küsimus

Et andge siia mingi hea arvuti mis m2ngib v2lja Prototype,Crysys 2,Left 4 dead 2,K6ik call of dutyd ja modern warfared ka ja siis veel mingeid lahetaid m2nge aga loodan et arvuti poleks kallis ja laua arvuti ise leidsin 432 eurise arvuti ja oli p2ris hea aga otsa said kahjuks palun otsige mingi hea arvuti mis pole kallis v2ga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Crysis 2 Miinimum n6uded on:

PC Minimum System Requirements

 

Operating system: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack

 

Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better

 

Memory: 2Gb (Vista requires 3Gb)

 

Hard disk space: 9Gb

 

Video: NVidia 8800GT with 512Mb RAM, ATI 3850HD with 512Mb RAM, or better

 

Sound: DirectX Compatible Sound Card

 

nii, et kui ak.ee vaatama hakkata sis:

Soodushind: 439.00 €http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-Intel-i3-Sandy-Gamer-Lite-130864

Soodushind: 389.00 € http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/LAUAARVUTID-ARVUTIKESKUS-PC/Arvutikeskus-Intel-Gamer-Lite-136068

 

jne.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

mul arvuti mis on täis juust... mul on mingi juust protsessor, (intel celeron e3200) ja 2gb ram, samas MITTE väga hea videokaart nvidia 8400gs. Tõmbasin crysis 2, low settingutel on fps kohati isegi 60, muidu 40-50.

Samas, mu arvuti maksab praegu 160 eurot... 2 aastat tagasi ostes maksis see 7000 krooni koos op süsteemiga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.