Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Gold4rs

Küsimus

Keegi, kes on müünud sinna oma kasutaja, saanud selle eest raha jne palun kirjutage siia teemasse enda msn, oleks vaja abi, kuna vist tahaks sinna müüa enda kasutaja, kuid ei ole mitte kunagi varem kokku puutunud nendega. Igasugust informatsiooni soovin teada, kaua aega läheb, mida nad tahavad kasutajalt saada jnejnejne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Olen müünud sinna. Raha olen ilusti kätte saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Müün kindlasti selline kasutaja, mille sa saad pärast tagasi recoverida, sest kui keegi selle kasutaja neil ära ostab ja saab scammi siis sina pead selle tagasi recoverima, muidu võetakse sinult raha tagasi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Irw ongi nii v :D Ma arvan see raha on ammu läinud, ennem kui keegi ostab neilt selle :D

Selline asi ka, et mul email ja kõik asjad peal, ning kas peab olema mingi nii palju infot, tet tagasi recoveryda, kuna ma ei tea ega ole väga kindel, et nii palju infot on.. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Irw ongi nii v :D Ma arvan see raha on ammu läinud, ennem kui keegi ostab neilt selle :D

Selline asi ka, et mul email ja kõik asjad peal, ning kas peab olema mingi nii palju infot, tet tagasi recoveryda, kuna ma ei tea ega ole väga kindel, et nii palju infot on.. :P

 

No siis looda, et see kes ostab kasutaja ei saa sellega scammi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Irw ongi nii v :D Ma arvan see raha on ammu läinud, ennem kui keegi ostab neilt selle :D

Selline asi ka, et mul email ja kõik asjad peal, ning kas peab olema mingi nii palju infot, tet tagasi recoveryda, kuna ma ei tea ega ole väga kindel, et nii palju infot on.. :P

Olen sinna müünud oma mitu kasutajat.

5st kasutajat 4 sai locked ja sina pead selle lahti tegema(j2lgi e-maili nad kirjutavad sulle)

J2ta vanim password endale tagasi t6mbamiseks st. kui sul on 2 passwordi siis anna uuem 2ra.

Anna minimaalne info 2ra kui myyd,tee mitu recoveryt ja saad piiri teada(ilma e-mailita)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Müün kindlasti selline kasutaja, mille sa saad pärast tagasi recoverida, sest kui keegi selle kasutaja neil ära ostab ja saab scammi siis sina pead selle tagasi recoverima, muidu võetakse sinult raha tagasi.

Kuidas nad minult raha tagasi võtavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Nii mingi 5 kuud tagasi müüsin ühe kasutaja sinna, 2 kuud tagasi tõmbasin tagasi, et kas mingi mõte oleks uuesti proovida müüa või ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.