Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Annan tasuta rate clooni ära !

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel
Need reidi skriptid tuleks ära keelata... Ostke elu!

+1

Ei mõista üldse, mida nendega tehakse? Suht igav on ju olla keskkonnas kus ainult 10 inimest???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
+1

Ei mõista üldse, mida nendega tehakse? Suht igav on ju olla keskkonnas kus ainult 10 inimest???

 

+1

Tundub et see nende jaoks supper asi , kõik käivad ja kutsuvad inimesi sinna :) kuid minu meelest on see puhas mõtetu värk , kuna neid saite on mingi umb arv mingi üle 50 vähemalt , olen selles täiesti kindel ;) olen selle poolt et need skriptid võiks internetist ära kaduda ;)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõne jaoks on see võibolla jah mõttetu, aga mõne jaoks on see hea viis midagi ka õppida. Kui kedagi teeb see script õnnelikuks siis andku minna ;)

Kui teile see scipt ei meeldi siis ei pea ju oma nina siia teemasse toppima? :)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To hea skiller: Igal inimesel on oma arvamus! :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loomulikult on igal inimesel oma arvamus. Kui isiklik huvi selle faili vastu puudub, siis mis point siia postitamisel on? Eelkõige on see mõeldud foorumlastele kes seda faili alla tahavad kangutada, seda muuta, levitada või mida iganes. Ma ei väidagi, et sinu arvamus on kehvem kui minu oma :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin tekkis vaidlus politse teemal aga palun http://www.retrorate.ee/page.php?id=9

Lugege alumist teksti ka "Kõikide isikute nimed kes on ülalpool välja toodud on edastatud politseisse, osade suhtes on algatatud ka kriminaalasi."

See käib küll retrorate kohta aga ma arvan et varsti on see hyperrate kohta ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siin tekkis vaidlus politse teemal aga palun http://www.retrorate.ee/page.php?id=9

Lugege alumist teksti ka "Kõikide isikute nimed kes on ülalpool välja toodud on edastatud politseisse, osade suhtes on algatatud ka kriminaalasi."

See käib küll retrorate kohta aga ma arvan et varsti on see hyperrate kohta ka.

 

Minu meelest on see jutt või tekst suht vana nii et pool võib olla õige pool mitte :D fifty-fifty


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline tehnikcore
Siin tekkis vaidlus politse teemal aga palun http://www.retrorate.ee/page.php?id=9

Lugege alumist teksti ka "Kõikide isikute nimed kes on ülalpool välja toodud on edastatud politseisse, osade suhtes on algatatud ka kriminaalasi."

See käib küll retrorate kohta aga ma arvan et varsti on see hyperrate kohta ka.

 

kui ma ei eksi siis see peaks olema veel käimas, et aetakse asju, nii olen ma kuulnud et jälgimine käib ikka veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui ma ei eksi siis see peaks olema veel käimas, et aetakse asju, nii olen ma kuulnud et jälgimine käib ikka veel

 

No mida ma ennist ütlesin et pool juttu on tõde pool vale , ja kas asi on uurimisel siis selle kohta ütlsein ma fifty-fifty :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.