Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan , kasutaja L A K S .

Soovitatud postitused

Soovitan terve teema läbi lugeda, palju huvitavat Dumbyst ja milline ta suudab olla.Kes ei leia üles , saatku mulle PM ja ma seletan.

 

 

Pmst kirjutasin Dumbyle ja N2psterile kõik ära.Copin sama teksti.

 

REwiwes. says:

*Tere, pöörduksin siis ühe kasutaja probleemiga teie poole.

Nii , 13.10.11 ostsin mina runescape kasutaja vahvlist isikult L A K S, teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?83048-M%FC%FCa-cmb-126-Herb-99

03.11.11 võeti kasutaja tagasi minult , eelneval päeval veel kõik toimis.Aga siis oli parool muutunud.Kui kasutaja otsin väitis ta mulle , et ta on esimene omanik.Nüüd kui võtsin ühendust väitis , et on teine omanik. Kuigi olen juba kuulnud kasutaja kohta teisi jutte , kes sellega kunagi mängisid ja nüüd kaldun arvama , et see on ka puhas pläma , et ennast puhtaks pesta.Ilmselgelt valetas mulle kasutaja tausta kohta , igastahes ei saa kasutajat tagasi mina , ega tema nende recoveridega. Andis mulle sellise ütluse , et räägib sõbraga kui see kunagi MSNi tuleb , ütlesin , et helista talle , ta vastas , et ei taha helistada. Sõber pole juba 1 päev arvutisse tulnud.. Kas ta on siis kohustatud raha tagasi maksma?

' M: 100 HD PINI 5€/16M/80Sol ea! says:

*Ta on kohustatud sulle raha tagastama.

*Tee teema kui muudmoodi ei saa.

 

___

 

 

Pilte:

 

allu.PNG

 

allu2.PNG

 

 

Isiku MSN: [email:3cmhqh7d]allar.vellner@hotmail.com[/email:3cmhqh7d]!

 

Siit tuleb nüüd üks pikem jutt. Iga inimene kes Vahvel.net'is tegutseb võiks nüüd selle läbi lugeda.

Panen siia MSNi jutud , kuna osad on tõeliselt pikad siis ei tee pilte.

 

http://www.upload.ee/files/1794497/dumby1906380686.xml.html - Dumbyga rääkimine.

 

http://www.upload.ee/files/1794514/allar.vellner4009292762.html - L A K S iga rääkimine.

 

 

 

Soovitan kõigil läbi lugeda need ja saata PMiga mulle enda arvamus asjast , kuna siin te ei või ju kommenteerida.Avaldage palun arvamust , kas teie arust Dumby ei kaitse lihtsalt L A K S I , kellega tal on head suhted?

 

Rinxi arvamus peale logide lugemist:

 

rinx.JPG

rinx2.JPG

 

 

Igastahes , kõik kes tahavad osaleda selle asja lahendamises siis laadige need logid alla , dumby oma on pikk , ma ei hakkand seda piltideks tegema.

Neid logisi saab avada programmi XML Editoriga , googlest tasuta saadaval.

 

Arvamused saata minu postkasti PMiga.

 

 

 

Lisan!!! :

 

Kontakt ^^, Rinx ütleb

pane

mis kasutajanimi oli?

Kontakt Kristjan Tänav ütleb

Lydomina

Kontakt ^^, Rinx ütleb

WHAT?! TEGELT!

Legendaarne kasutaja ju

Kontakt Kristjan Tänav ütleb

Tean

Amuuris sain juba midagi teada

Kontakt ^^, Rinx ütleb

sa kujutad ette kui vana see user on?

Kontakt Kristjan Tänav ütleb

2002

Kontakt ^^, Rinx ütleb

rohkem rohkem

ma olin 10 aastane kui RS tuli imo

ja siis ER aegadel oli lydo tegija

Eesti kuulsus

ma olen 20 praegu

või noh

siis kui RS tuli

kohe hakkasin pelama

ma ei tea mis aasta see oli

Kontakt Kristjan Tänav ütleb

Nii et

Võimalik , et valetab esimese omaniku kohta?

Ta on 18..

Ma ei usu , et mingi laps pelaks niimodi

Esimene omanik on 17

Kontakt ^^, Rinx ütleb

Lydomina esimene omanik ei ole ta kindlasti

Kontakt Kristjan Tänav ütleb

praegu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L A K S, sul on üks päev aega kasutaja eest raha tagasi maksta. Vastasel juhul ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte, et ma L A K S-i poolt oleks, aga mida see ban aitab?

Peale 24h ongi kinnituseks, et kasutaja LAKS ei maksa seda raha tagasi, kuna ta sai juba banni..

Pigem oleks mõistlik oodata ja kuulata, miks kasutaja tagasi tõmmata ja võibolla oligi tal plaanis raha tagasi maksta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuleb välja, et kasutaja on ilma kontrollimiseta kontrollitud kasutajate hulka lükatud arvatavasti moderatori Raigo. poolt.

Mulle väitis REwiwes, et kasutaja andmed on valed aga kuidas saab siis kasutaja lisada kontrollitud kasutajate hulka? Nagu ka REwiwes kasutaja müügi teemast välja loeb siis kasutajal on email peal aga väitis jällegi vastupidist, et tal ei ole emaili peal.

Ei oska midagi öelda pärast neid fakte ning ei näe L A K S 'is süüd.

 

Teema kinni.

 

E:// Teema avatud teema algataja soovil.

Teemast võivad osa võtta ainult osapooled, juhtkonna liikmed ning isikud kes on selle sama tehinguga kuidagi seotud. Ülejäänud kõrvalised postitajad saavad viisakalt karistatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii , loodan , et see teema ka siit kummalisel moel ära ei kao, nagu on juhtunud ka minul ühe korra ja ka teistel.

Tänu Rinxi suurele abile sain asja korda.Kuid see mida Dumby suutis ajada , oli küll väga wierd,ka paljude vahvli tähtsamate ninade poolt vaadates.Eks ta ise teab mida ta täpsemalt kokku ajas ja lihtsalt ei tahtnud tunnistada mõnda asja.

 

Õnneks nüüd vist sai asi korda.Loodame vähemalt.

 

Veelkord tänu Rinxile :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.