Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MaxKO - Parim Knight Online privaat server.

Soovitatud postitused

MaxKO is Farm/Pk server, max level is 85 with new skills. There are +300 users online. LAG FREE. There are lot of very nice events like Automatic Bdw system, Forgetten Temple, Snow War and more.. Dungeons for level 80/83/85. Various kinds of zones and items. We have Darkness/Tier/Primeval/Chaos/Hero Weapons. PUS system and Premium system. There are no overpowered donators! Friendly gms.

 

Väga hea server, ise mängin seal.

Pole seni veel ühtegi eestlast seal kohanud, kuid kindlasti seal mõni on.

 

Download: https://www.maxko.org/?page=download

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tõmban ka ära, kunagi kui server ülesse tuli siis mängisin ka ja tegin max lvliks.. siis oli vist 79 või 80 vms.. aga kindlasti on vahepeal mingid resetid ka tehtud? Sest ma ise mängisin ikka mõned head aastad tagasi maxko-d :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eestlasi on ikka küll mõni, ise siiamaani kohanud mingi 4-7 vist

 

ja MaxKO's pole ühtegi resetti olnud, vb sa oled lihtsalt itemid ära kaotand, või ühe korra oli, et rollback mingi 4 päeva sest server oli rünnaku all ja kõige hilisem "back-up" oli kaotsi läinud.

 

Ise olen serveris mänginud juba 2 aastat järjest või rohkemgi

2009 jõuludest kusagil.

pausidega küll aga loeb siiski :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mu nick ongi kasu? :D

ja in-game name on Mr.0bject

foorumis olen see punasega person kes YP sectionit haldab xD

ehk siis dedi GM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See server on parem kui USKO. Soovitan soojalt mängida seal. Eestlasi on isegi suht palju (mu clannis juba 3) ja cz on väga active. Itemeid pole ka väga raske saada. Parima geari jaoks pead saama 300k np'si ja paar questi (vaja um 2-5h aega ja 25 inimest) ära tegema. GM'id on väga asjalikud ja enamus probleemid leiavad alati lahenduse.

Kui Kasu seda loeb siis paar soovitust ka:

1) Item evente rohkem (tp scroll eventid enne sõda ja cz's mingid c weapon, hero part eventid).

2) Igapäevane automaatne VS event (kõik sama geariga mingi 40 inimest saab sisse ja top 3 saab auhindu)

3) Coins'idel võiks ka väärtus olla, et oleks mugavam merchida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.