Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Revo Pehlak, kasutaja Haters

Soovitatud postitused

Ah mis kurat ei ole siin midagi teha?Tulebki bännida , sa tahad õelda , et meil on sellised moded kes ei suuda aegajalt 3-4 klikki teha , et Revokene ära bannida?Kui tüübil on juba 6(?) tehingut ja muutub juba teistele uustulnukitele usaldusväärsemaks , siis peaks ta juba ammu banned olema.Ära aja mulle lolli iba palun.

 

Vabanda, aga sa ei tea kui raske see tegelikult on. Selle asja kohta kehtib ütlus: "Kerge öelda, aga raske teha"

 

Ja üldsegi selle Vahvli foorumi suur miinus on see, et sa võid ise teha endale mingeid positiivseid kommentaare piisavalt et teistes endasse usaldust tõmmata(varikontodega).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Anyways, lugu selline hr aron. minuga rääkis eile sõber kellega ma jagasin vahvli kasutajat "haters" ta ütles et müüb oma dollarid maha ja ostab minult rsgp selle eest, alguses loomulikult pakkus et kas ma ei taha usd vastu vahetada rsgp, vastasin : mul ei ole paypali kuhu raha kanda, siis ta leidis ostja - sinu kes pidi ostma ära raha, kuid sa hakkasid mingit limiidijama ajama, sai raha sinupoolt "kantud" saatis sõber mulle vidi kus oli tõestus kuidas sa raha kandsid, ma ootasin ~30 minutit - ei midagi, ikka swedist - swedi raha pole. mõtlesin et pohh ootan homseni, et äkki siis kohal, oli õhtu ka, kes teab mis viga oli, siis hakkasid sinupoolsed ähvardused tulema, et mingi emopedekas jne, ütlesid et lasid makse anuleerida ( kui ei tea mis tähendab - googelda ) - hommikuni ei olnud raha üle tulnud, sõber sai oma 550m rsgp kätte. mina raha pole saand, kuid saan arvatavasti temalt täna paypal kasutaja kus peal on natuke paypal raha mis müün maha ja saan oma raha kätte, pce, ürita järgmine kord rohkem, vast saad kedagi petta ka, anyways tee avaldus, minukohta. mul tradest ja msnist pilt kus mina ANDSIN ostetud kauba, kuid raha pole saand. v nagu sinu jutujärgi sa anuleerisid makse. pce ja hf. minult sa politsei kaudu midagi välja pressida ei saa, vnoh sa ei saa olemadatut asja välja petta-

 

mul rohkem öelda pole midagi, palun eemaltada mind siit, ja edu sulle.

 

No get real lowie , nagu mida delat , pmst sellest sõnumist siit , loeb iga nutikam vend välja et sul on vesi ahjus hetkel , cmon , ole normaalne ja maksa tagasi see raha , scammi ruunis või kusiganes aga irl cashis... srsly ükspäev sa tuki otsa kukud ka .

 

---------- Post added 01-11-11 at 17:35 ----------

 

Henry , banni pole vaja , lihtsalt sa ei kujuta ette ka , kui käima selline kontekst ajab


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
56917171

palunväga - tule kohale, mul pole midagi peita / karta. ootan sind.. sest mina pole seda raha saanud, ja ma ei tule kuskil oma natukegi paremat mainet rikkuma, fakt see et ma siit banned tänu sinule, kuigi raha ma saanud pole, ja sinusugune tolgus arvab et nüüd maksan mina sulle selle olematu raha oma taskust tagasi ? ei aitäh. tee see avaldus, ja vaatame kuidas asi läheb edasi, sest mina tean seda et pole midagi saanud, ja see on tõsi.

 

Revo, ma soovin sinult ka oma 50€ tagasi saada. Lõpuks siis tuli päevavalgele.

Teema kus mina kolmikskeemi ohvriks jäin.

http://www.vahvel.net/showthread.php?75685-Pettur-teh_noob_tox-hotmail.com

Isik kellega ma telefonitsi rääkisin olid hoopis sina.

 

Edit://Veel kus sa ütled, et tegemist sinu nr 'iga: http://streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=7541&start=285

Pilt:

http://www.upload.ee/image/1779657/1.png

 

Revo mina ootan oma raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks on vaja siin teemas bännida/tummaks panna? Ma olen osadest "offtopic" postidest, isegi nendest, mis kustutaud, päris palju infot enda jaoks saanud. Minupoolest võiks see arutlus olla siin teemas.

Sest teemast võivad osa võtta ainult osapooled, juhtkonna liikmed ning isikud kes on selle sama teema sisuga kuidagi seotud.

Kui kellelgil on sulle abi pakkuda siis pakuvad nad sulle seda PM 'i teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi ilge vajadus on teil seda võimu välja näidata kuskil foorumis? Ma arvan, et siin foorumis on veel vähe inimesi alles kes EI ole kuidagi Revo Pehlakuga, ehk selle teemaga seotud. Igasugune info võiks just tulla kuhugi kindlasse teemasse, et inimesed saaksid seda kuskilt lugeda, mitte, et homseks on mõni mode teema ära kustutanud ja asi unustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge nüüd bänni pange, et informatsiooni jagan.

 

58180665


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nuta patja pane proof ülesse siis hakka kaebama , ma võin kh mingit paska ajada suust välja aga proofi pole nii et tõesta seda !!!!!!

 

3.5 Isehakanud moderaatorid

Teemades korra loomine kuulub foorumi personali (administraatorid/moderaatorid) “töökohustuste” hulka, tavaliikmetel pole vaja teemasid reeglite meeldetuletamisega risustada. Eksimust nähes saada reegliterikkujale privaat-teade ja teavita teda tehtud veast. Samuti võib rikkumistest raporteerida foorumi personalile, küllap nemad juba olukorra lahendavad…

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
3.5 Isehakanud moderaatorid

Teemades korra loomine kuulub foorumi personali (administraatorid/moderaatorid) “töökohustuste” hulka, tavaliikmetel pole vaja teemasid reeglite meeldetuletamisega risustada. Eksimust nähes saada reegliterikkujale privaat-teade ja teavita teda tehtud veast. Samuti võib rikkumistest raporteerida foorumi personalile, küllap nemad juba olukorra lahendavad…

oioioi kust tuli tark välja??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Revo , mine googelda ennast , mis sa arvad et kirjutad siia vale tel nr. kõik hakkavad helistama sellele? Su andmed saab väga kergelt google-ist kätte ja päris mitu inimest ajab sind taga juba , saaksid ilusti mõnda aega luku taga istuda selliste varguste eest.Mina seda asja nii ei jäta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

*facepalm*

 

 

revo pehlak says

võrru tulek oleks lihtsalt vale tegu

 

lõppkokkuvõttes tunnevad võrus ikka

kõik kõikki, kes vähegi väljas käivad v klubides ja appi tullakse alati kui helistada, niiet see kes kirjutab foorumisse häma mingist neljast kambast, siis hmm unusta see ära. Võrru tuleks oleks teiejaoks enesetapp, sest autod pekstakse 100% segi ja teid ka. Ma ei ähvarda, lihtsalt ütlen, et võiksite seda kui soovitust võtta.


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellisele rotile ei lähe mitte keegi appi. Mul tuttav, kes elab Võrus, ütles ka, et Revo saab ainult mingi töllidega läbi ja pidi räme sitakott olema. See kadett tuleks lihtsalt puruks lüüa, mis tal on, ennem kui maha müüdud saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Konsool.eu lehel on info väidetava petturi Revo Pehlak.

Oletatav nimi: Revo Pehlak

Oletatav elukoht: V6rumaa

Oletetav number: 57817070

Konto nr.: 221032673006

Mida lubas müüa: psp-d koos asjadega

Kahjusumma minule: 150-

 

oli siis nii , et siin foorumis oli teema kus myydi psp-d mis on juba kustutatud ja ma panin oma msn-i sinna et ta v6taks yhendust. nii ta msn on [email:1f730oba]revodead@hotmail.com[/email:1f730oba]

r22kisime seal juttu ja siis ta ytles et ma 150- ta kontole kannaks ja ta saadab psp kui k2es siis ma maxan ylej22nu. kandsin 2ra ja ta hakkas n6udma ylej22nut summat

ma rohkem ei kandnud. hiljem hakkas ta susserdama ja t6estas et on pettur ning ytles et see on ta s6bra msn. ja konto oli kaa ta s6bra oma. siiz ta ytles et l2heb linna. logis v2lja ja m6ne aja p2rast logis sisse. see tyyp kes sisse logis mind ei teadnud ja hakkas sonime et mingi Antti tahtis et see 150- mis ma kellegi kontole kandsin talle kantaks.

 

uurisin nata selle Revo Pehlaki kohta ja ta on olnud tuntud runescape pettur.

Järgmine murelik kirjutab:

veel üks selle petise msn:Monkey_3rd@hotmail.com

Läksin ka tema õnge nüüd muud midagi kui avaldus politseisse

Ja veel üks murelik:

Mul oli sama moodi!

Müüa PSP väga heas korras.

Maksis 700.-

Ja veel ütles et elab Hiiumaal.

Andis telefoni numbri :57817070

MSN:monkey_r3d@hotmail.com!

ütles veel et kõik asjad on olemas ja veel igast jama...

Nüüd ei ole muud teha kui minna politseisse.

Selline pettur tuleks pista puuri.

Ja internetti mitte lasta.

Mina sain sellise pettu http://www.okidoki.ee Kasutaja oli :MeBusy

kirjutasin okidokisse kirja blokeeriti ta konto ja üeldi : palun tehke politseisse avaldus

Täpsem info: http://konsool.eu/index.php?

Selline on tekst mida sain Veebivõmmist.

Inimesed, äkki ennem googeldaks inimest kellega äri tegema hakkate, ning soovitan võtke keegi vahendajaks siis on kindel et ei saa petta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.