Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 2 puret, str ja mage

Soovitatud postitused

Ei hakka palju kirjutama, müün siis oma vanad pured maha, kuna tahaksin osta milka käest kasutaja.

 

1. STR PURE

 

asdf.jpg

 

Resse pole peal, email on peal, aga kohe muudame ära. Questidest pole midagi tehtud peale selle aasta Halloween eventi. CB ON 58. Kasutaja pole botted. Olen esimene omanik ka. BM on 0.

 

2. MAGE PURE.

 

ggfgggg.jpg

 

Resse pole, email on peal, aga kohe muudame ka :) Questidest on tehtud: Horror From The Deep ja veel paar F2P questi. Olen teine omanik, esimene oli DocK, kuid see kasutaja minu käest juba rohkem kui aasta. CB on 56. BM on 0.

 

KUI OSTATE KOOS, SAATE 4EURIGA 2 KASUTAJAD, VÄLISMAAL SAAKS PALJU ROHKEM, LIHTSALT ENDAL 4EUR KIIRESTI VAJA.

 

[email:1016gza2]mrsmoki@hotmail.com[/email:1016gza2] , vana acc TYS0N sai spammi eest permi, muidu 26teh oli. Võime kasutada MMi, võin anda kontrollida jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.