Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

YouTube kujundus & intro Forbidden DJ kanalile!

Soovitatud postitused

VIP

Tere, Vahveldajad!

 

Mul on teile kaks ülisuurt soovi.

 

Esiteks: Minu artistikanal YouTubes (Vaata siit!) vajaks iluravi. Nimelt taust pole just kõige objektiivsem ning midagi sellist dubstepilikku või sellist muusikateemalist oleks väga viis näha seal. Lisaks taustale oleks tore ka kena sobiv avatar sinna saada.

 

Teiseks: Kuna ma tühjendan kanali täiesti vanadest videotest, siis oleks kanalile korralikku introt uute remixide, lühimixide jms promomiseks. Ei pea olema pikk, maksimaalselt 10 sekundit pikk sobib täiesti. Videotele näiteks backgroundi võiks luua või siis ehk oleks keegi nii helde ja hakkaks üldse minu tulevaste tutikate videotega tegelema. Suurt tegemist pole vaja, lihtsalt oleks vaja lugu ühildada videoga nagu näiteks sellisel kujul:

[video=youtube;88-eKsxn2eY]

 

Kindlasti püsiva tööle jäämise korral hakkan kindlasti ka mingit summat iga video pealt välja käima!

Kõik pakkumised teemasse! Privaatsõnumeid jms ei ole tarvis enne, kui olen valiku teinud.

 

 

Ette tänades,

Forbidden DJ/Kodanik


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kõik lepin kokku tegijaga. Oleneb milliseks töö kujuneb ja kuidas kõik kulgeb :)


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kindlasti leiaksin parema. Mitte midagi solvavat, kuid jah, vaja ikkagi esinduslikumat välimust kontole.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sobib, jään sinu tegemisi ootama.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
[spoiler=YT Background]djforbidden.png

 

Viskasin watermarki peale.

Sellised andmed YT-s :

Mqol1z.png

 

Hetkel pole aega aga õhtupoole teen intro ja avatari ka ära.

 

Tee parem mõne muu fondiga minu artisti nimi ja mitte DJ Forbidden vaid "Forbidden DJ".

Muidu pole sel vigagi väga :)


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kasuta "Capture It" fonti, see on hea :)

Kui kaugel muidu introga oled?


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.