Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesticraft.eu Minecraft server [SURVIVIAL] [24/7]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi kasutas WorldEditit ja tegi kõik lavaks.

 

See isik oli kõige targem. Muidu, väga hea et mati modeks tegite. Soovitan siiski soojalt eemaldada Skyprow, Naljahamba ning ThaPhoenixi whitelistist. Nad on juba banned Kuningriigist ja Creeperlyst griefimise eest.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaatasin, et ehitasid maja, aga midagi veel griefinud pole. Kui griefimiseks läheb siis kohe banned.

 

Asi ongi nii. Meie serveris oli neil samamoodi maaalune n.ö. baas, kokku ~40 kirstu ning ütleme nii, et tüübid tegid palju tööd. 2-3 päeva pärast lendasid laivi ja hakkasid tapma inimesi, neid põletama koos nende ehitistega ja sõimama. Parem ennetada probleemi enne selle väljakujunemist ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
GriefAlert näitab, et midagi nad teinud. Aga igaksjuhuks banned juba.

 

Foorumist niipalju, et hetkel eesticraft.eu ei tööta korralikult ja õigesti töötab http://www.veebikas.net/eesticraft

 

Soovitan heaga eemaldada /ptime teil VIPidelt. Miks? Kuningriigis oligi see siis, kui Me alles Mark0uuga asja valmistasime, tuligi mul pähe see järele proovida. Selgus selline huvitav asi, et kui ma panen öö ja Mark0uu on ligidal ja tal päev st. seda, et nii mul kui tal imub ekraanile zombie. Samuti, kui panin aja päeva peale ei surnud zombie ära.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väike väljavõte logist - euroblue IQ demo

2011-10-29 21:33:48 [iNFO]  sitt serv
2011-10-29 21:33:50 [iNFO]  sitt serv
...
2011-10-29 21:33:52 [iNFO]  sitt serv
2011-10-29 21:33:53 [iNFO]  sit
2011-10-29 21:33:54 [iNFO]  asd
...
2011-10-29 21:33:56 [iNFO]  asd
2011-10-29 21:33:59 [iNFO]  sitt server !
...
2011-10-29 21:34:06 [iNFO]  OSTKE SERV PEDED
2011-10-29 21:34:12 [iNFO]  SITT SERVER

täistekst failis

Eesticraft ole hea ja lisa mind siin whitelisti nii et ma ei peaks foorumis appima ... euroblue on nick .

Srv: 104.155.118.79:25565

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.