Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas saada server kuulsaks ?

Soovitatud postitused

VIP

Arvata on, et rahvas ei tule kohe mängima, mis sa arvad, et teed serveri ja imeväel kohe on rahvas sees? Sa pead sellejaoks vaeva nägema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas saadakse tundmatu asi kuulsaks? Pane aju tööle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere.

 

Selline probleem, et tegin alles serveri , aga rahvast ei käi , kas oskaksite aitada .

Kõik pange oma teadmised siia kirja kuida saada server kuulsaks : TASUTA : mitte raha eest !

 

Sa pead seal oma sõpradega mängima, 2-3 alati sees, siis rahvas ise tuleb ka mängima )


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9

Mina isiklikult tegin nii, et noh esimese 4 kuuga ma sain oma rahva kätte ja nad kõik mul suht msnis ka, peale seda läks pankrotti, kui nüüd tuleks servu siis oleksid kohe vanad mängjad platsis ja pelamas, plus ma tegin veel nii ka, et ma reklaamisin seda igalpool, näitkes kõik venkude saidid käisin läbi või hiina või eesti või vahet pole kus. Siis sain veel 24/7 serverites banne kuna regulaarselt lasin reklaami seal. Viise on palju kuda oma servut kuulsaks saada, aga töötab ainult see kui rahvale server peale läheb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jookse 3x paljana ümber lähima poe, lauldes eesti hümni ja su server on paugupealt full :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jookse 3x paljana ümber lähima poe, lauldes eesti hümni ja su server on paugupealt full :)

 

irw, minu poolt siis, teed serveri heaks ja rahvas tuleb phm ise sisse, vahvlisse ka üles ja kogu lugu! :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuleb tuleb.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuleb tuleb.

 

Ega eriti ei tule ikka küll, usu mind.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

k2limees, ole kena ja tee ÜKS TEEMA ja pane sinna sisse KÕIK enda PROBLEEMID milleks sa ABI VAJAD.

 

ei ole vaja teha SADA teemat et sul ABI VAJA

 

vsj


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina isiklikult tegin nii, et noh esimese 4 kuuga ma sain oma rahva kätte ja nad kõik mul suht msnis ka, peale seda läks pankrotti, kui nüüd tuleks servu siis oleksid kohe vanad mängjad platsis ja pelamas, plus ma tegin veel nii ka, et ma reklaamisin seda igalpool, näitkes kõik venkude saidid käisin läbi või hiina või eesti või vahet pole kus. Siis sain veel 24/7 serverites banne kuna regulaarselt lasin reklaami seal. Viise on palju kuda oma servut kuulsaks saada, aga töötab ainult see kui rahvale server peale läheb.

 

Tegin täpselt samamoodi ja nüüd rahvast jagub :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõni kord mina aitan ja sadan teateid läbi http://steamcommunity.com/groups/gamehostee , aga teen seda harva, sest ei soovi spämmida.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igale poole kus võimalik reklaam ülesse - vahvel.net, gaming.ee jne.

 

Mängi oma sõpradega ja tulevad ka teised mängima. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.