Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Beebilõust

Soovitatud postitused

Tee paremini, kui ei tee, siis kes teeks? Eestis nagu nii midagi head ei toodeta.

 

Unustasid Paksu Matu? Põhja Tallinn? Abraham? Cut? Ofi? Tommyboy? A-Rühm?

Krt ma võiksin neid nimetama jäädagi.

Tee paremini, no kui ma isegi teeksin räpikarjääriga Eestis algust, siis kohekindlasti ei toodaks ma sellist paska suust välja.

Eestlase viga ongi see, et nad tihtipeale unustavad ära, et ei ole mõtet mingit juttu lihtsalt paberile kirjutada, kui tegelane ise seda välja mängida/olla ei oska.

Snelleh- ilmselgelt on see poisike tühikargaja võrreldes Abrahamiga, kellel on tuimalt pohhui kõigest ja kõigist. Olen kuulnud mingit teist laulu ka tema poolt, ei ole minu teema, hääl juba häirib.

Suures osas minu arvamust mõjutab ka selle aasta EHHF, kus ma ootasin silm punnis millal see beebipepu lavalt jalga laseb.

Üks eestlaste ja venelaste crew oli võimas muide, ei mäleta mis nende koosluse nimi oli :/ venelane lasi ikka väga hullu, mis siis, et väga aru ei saanud, lammutas ja see on põhiline. Rahvaseas polnud vist kedagi, kellele see ei meeldinud.

// Selline on minu nägemus EHHst. Teile ei pea meeldima, aga lihtsalt selline ta võiks olla, loeb skill mitte see kuidas sa enda ärajoodud häält käristada oskad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

umad? KrIIpS.. beebilõust ftw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Unustasid Paksu Matu? Põhja Tallinn? Abraham? Cut? Ofi? Tommyboy? A-Rühm?

Krt ma võiksin neid nimetama jäädagi.

Tee paremini, no kui ma isegi teeksin räpikarjääriga Eestis algust, siis kohekindlasti ei toodaks ma sellist paska suust välja.

Eestlase viga ongi see, et nad tihtipeale unustavad ära, et ei ole mõtet mingit juttu lihtsalt paberile kirjutada, kui tegelane ise seda välja mängida/olla ei oska.

Snelleh- ilmselgelt on see poisike tühikargaja võrreldes Abrahamiga, kellel on tuimalt pohhui kõigest ja kõigist. Olen kuulnud mingit teist laulu ka tema poolt, ei ole minu teema, hääl juba häirib.

Suures osas minu arvamust mõjutab ka selle aasta EHHF, kus ma ootasin silm punnis millal see beebipepu lavalt jalga laseb.

Üks eestlaste ja venelaste crew oli võimas muide, ei mäleta mis nende koosluse nimi oli :/ venelane lasi ikka väga hullu, mis siis, et väga aru ei saanud, lammutas ja see on põhiline. Rahvaseas polnud vist kedagi, kellele see ei meeldinud.

// Selline on minu nägemus EHHst. Teile ei pea meeldima, aga lihtsalt selline ta võiks olla, loeb skill mitte see kuidas sa enda ärajoodud häält käristada oskad.

 

Haha, Abraham on paras nali eriti kui võrdled teda a rühma või beebilõustaga... Unustasid metsakutsu ka ära, et teda ei maininud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

umm, üpris nõme laul minumeelest, isegi kui see on naljaga tehtud. keegi siin eespool mainis et beebilõust on väga andekas... sellest laulust ta andekus igaljuhul küll välja ei paista.

selle laulu kaudu norib ta mentidega tüli juba... ei ole just eriti tark tegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Metsakutsu ei ole minusilmis lihtsalt eriline tegelane, ei teagi ühtegi tema laulu.

Abraham on igakell parem kui see titeperse :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Unustasid Paksu Matu? Põhja Tallinn? Abraham? Cut? Ofi? Tommyboy? A-Rühm?

Krt ma võiksin neid nimetama jäädagi.

Tee paremini, no kui ma isegi teeksin räpikarjääriga Eestis algust, siis kohekindlasti ei toodaks ma sellist paska suust välja.

Eestlase viga ongi see, et nad tihtipeale unustavad ära, et ei ole mõtet mingit juttu lihtsalt paberile kirjutada, kui tegelane ise seda välja mängida/olla ei oska.

Snelleh- ilmselgelt on see poisike tühikargaja võrreldes Abrahamiga, kellel on tuimalt pohhui kõigest ja kõigist. Olen kuulnud mingit teist laulu ka tema poolt, ei ole minu teema, hääl juba häirib.

Suures osas minu arvamust mõjutab ka selle aasta EHHF, kus ma ootasin silm punnis millal see beebipepu lavalt jalga laseb.

Üks eestlaste ja venelaste crew oli võimas muide, ei mäleta mis nende koosluse nimi oli :/ venelane lasi ikka väga hullu, mis siis, et väga aru ei saanud, lammutas ja see on põhiline. Rahvaseas polnud vist kedagi, kellele see ei meeldinud.

// Selline on minu nägemus EHHst. Teile ei pea meeldima, aga lihtsalt selline ta võiks olla, loeb skill mitte see kuidas sa enda ärajoodud häält käristada oskad.

 

 

Sõida ausalt vittu enda abrahamiga. Abraham on kõigesuurem tühikargaja.


pwntmsg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wait, Abraham? See vend ei jaga küll mitte midagi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Beebilõusta EHHF Live oli küll minu arust vääga kõva, ning Matu ja põhja tallinn teevad minu arust väga hästi oma asja.

 

Sellest ei saa ma ainult tõesti aru miks sa nii abrahami kiidad?


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hah Kriips ajab kanajuttu :D , muidugi maitse üle ei vaielda aga mõnel on täitsa vale arusaam mis asi on EHH, see tähendab Eesti Hip Hop aka räpp ja riimilised lood mitte mingi jura ajamine suust välja.

Beebilõust on nagu ameerika gänster, istunud vanglas ja sealt saanud inspiratsiioni nagu enamus räpparid keda sa kuulad, Nas,50Cent jne.

Hääl on vägagi normaalne, meenutab DMX'i kuid ainult eesti keeles kuid veits lahjem.

See jutt mis käib, et Abraham on hea , lolwut ? Ta on täielik rahaahne ahv muu teda ei huvitagi teeb ajuvabadest sõnadest "laule" mis pole üldse ehh'i kantigi.

Räppar ei pea olema rikas,et karjääris edasi minna vaid tark, mitte ajada paska suust välja mis on kuskil kambaga täis peaga kirjutatud ja pakub nalja.

See lugu on väga normaalne , midagi teistsugust.

NIi,et kriips ära aja jura, kuidas sa saad üldse EHH'ist sõna võtta kui sa ei tea metsakutsut ?

 

Täna plaadi esitlus (ma juba seda näind (A))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hah Kriips ajab kanajuttu :D , muidugi maitse üle ei vaielda aga mõnel on täitsa vale arusaam mis asi on EHH, see tähendab Eesti Hip Hop aka räpp ja riimilised lood mitte mingi jura ajamine suust välja.

Beebilõust on nagu ameerika gänster, istunud vanglas ja sealt saanud inspiratsiioni nagu enamus räpparid keda sa kuulad, Nas,50Cent jne.

Hääl on vägagi normaalne, meenutab DMX'i kuid ainult eesti keeles kuid veits lahjem.

See jutt mis käib, et Abraham on hea , lolwut ? Ta on täielik rahaahne ahv muu teda ei huvitagi teeb ajuvabadest sõnadest "laule" mis pole üldse ehh'i kantigi.

Räppar ei pea olema rikas,et karjääris edasi minna vaid tark, mitte ajada paska suust välja mis on kuskil kambaga täis peaga kirjutatud ja pakub nalja.

See lugu on väga normaalne , midagi teistsugust.

NIi,et kriips ära aja jura, kuidas sa saad üldse EHH'ist sõna võtta kui sa ei tea metsakutsut ?

 

Täna plaadi esitlus (ma juba seda näind (A))

 

 

Täielikult nõus.

 

---------- Post added 22-10-11 at 14:21 ----------

 

ise ka aru saad, mis iba sa ajad? tutvu enne lüürikaga, kui hakkad tema line maha tegema:D

 

Jah, täna kuulsin läbi seina - naabri pool on homo hommik,

noored poisid saavad plommid, ikka poppers ikka kommid.

Mõned rikkad sommid, kes nõuavad, et naised läheks koju,

aga sina poju ei lähe koju, sina tuled siia poju.

Läbi seina ei saa hästi aru, aga keegi seal rabeleb,

mingi hõõrdumine habemes, hääl valjeneb siis sageneb.

"Türa, see ei lähe sisse, türa, mul on liiga suur

türa, no ei saa aru, türa, miks mu ots on pruun.

 

Massive lyrics.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah Kriips ajab kanajuttu :D , muidugi maitse üle ei vaielda aga mõnel on täitsa vale arusaam mis asi on EHH, see tähendab Eesti Hip Hop aka räpp ja riimilised lood mitte mingi jura ajamine suust välja.

Beebilõust on nagu ameerika gänster, istunud vanglas ja sealt saanud inspiratsiioni nagu enamus räpparid keda sa kuulad, Nas,50Cent jne.

Hääl on vägagi normaalne, meenutab DMX'i kuid ainult eesti keeles kuid veits lahjem.

See jutt mis käib, et Abraham on hea , lolwut ? Ta on täielik rahaahne ahv muu teda ei huvitagi teeb ajuvabadest sõnadest "laule" mis pole üldse ehh'i kantigi.

Räppar ei pea olema rikas,et karjääris edasi minna vaid tark, mitte ajada paska suust välja mis on kuskil kambaga täis peaga kirjutatud ja pakub nalja.

See lugu on väga normaalne , midagi teistsugust.

NIi,et kriips ära aja jura, kuidas sa saad üldse EHH'ist sõna võtta kui sa ei tea metsakutsut ?

 

Täna plaadi esitlus (ma juba seda näind (A))

 

Ega Beebilõusta lüürika ka väga hea pole - iga teine sõna on "mendid".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
täielikult nõus.

 

---------- post added 22-10-11 at 14:21 ----------

 

 

jah, täna kuulsin läbi seina - naabri pool on homo hommik,

noored poisid saavad plommid, ikka poppers ikka kommid.

Mõned rikkad sommid, kes nõuavad, et naised läheks koju,

aga sina poju ei lähe koju, sina tuled siia poju.

Läbi seina ei saa hästi aru, aga keegi seal rabeleb,

mingi hõõrdumine habemes, hääl valjeneb siis sageneb.

"türa, see ei lähe sisse, türa, mul on liiga suur

türa, no ei saa aru, türa, miks mu ots on pruun.

 

Massive lyrics.

 

word!!!!word!!!!word!!!!word!!!!word!!!!word!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täielikult nõus.

 

---------- Post added 22-10-11 at 14:21 ----------

 

 

Jah, täna kuulsin läbi seina - naabri pool on homo hommik,

noored poisid saavad plommid, ikka poppers ikka kommid.

Mõned rikkad sommid, kes nõuavad, et naised läheks koju,

aga sina poju ei lähe koju, sina tuled siia poju.

Läbi seina ei saa hästi aru, aga keegi seal rabeleb,

mingi hõõrdumine habemes, hääl valjeneb siis sageneb.

"Türa, see ei lähe sisse, türa, mul on liiga suur

türa, no ei saa aru, türa, miks mu ots on pruun.

 

Massive lyrics.

 

kirjutasin beebilõusta kohta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta pole iga teine ega kolmas junn kes hüppas nurga tagant välja ja mõtles saada kuulsaks.

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=100634

Vaadake seda, pole eestis keegi veel teinud räpparist sellist asja.

 

Vaatasin lõpuni, respect Blõusta suhtes tõusis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Album väljas ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.