Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

1# .: Paide Offical Server :.

Soovitatud postitused

VIP
:D Egas muud öelda pole kui moKa on sitapää, ja edu serveriga :D

 

Sinusugune ~13a poiss ei ole küll mingi ütleja. Aga jh serverisse minnes lükkan tavaliselt voice off kuna kiljumine suht võimas. Samuti moKa on tihti noreason ban saanud aga mis teha, kui poisid ei oska kaotada.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju siis vanust on? üle 16a kindlasti mitte.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

For fucking fuck sakes, ega füüsiline vanus ei oma mitte mingit tähendust, ole kasvõi 25 aga kui emotsioone valdad kui 5a laps teed endast ikka lolli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aw. ^^]Sa pole banni saanud ' date=' ning ma pole koguaeg online , et näha mis toimub. Äkki saaks siis kuidagi msni/steam/foorumisse kirjutada sellise kaebuse? mitte kohe siia teemasse rondida ja mu server kohe maha teha?[/quote']

 

Niikaua teen serverit maha, kuni ükskord krdi kord majja saab.

Sellised lambiainid adminid kes seal on, tuleks kiiremas korras ära likvideerida.

Ega serveris ei saa mängida ainult need tegelased, kelle mänguoskus ei küündi adminite omast kõrgemale.


mrtnj.png

----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loe palun minu tekst veel 3 korda üle ! Kaebused teed Foorumisse. Ja kas ma pean siis igakäigu sulle ära ette ütlema kellele ja mis põhjusega ma õigusi olen ära võtnud? Et see info sinuni jõuaks?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aw. ^^]Loe palun minu tekst veel 3 korda üle ! Kaebused teed Foorumisse. Ja kas ma pean siis igakäigu sulle ära ette ütlema kellele ja mis põhjusega ma õigusi olen ära võtnud? Et see info sinuni jõuaks?

 

Kuule mees, kas keegi räägib üldse sellest, kellelt õiguseid ära korjatakse? Ma räägin seda sulle, et pööra tähelepanu sellele, mida krdi adminid serveris teevad ka.

Ja ma ei hakka mingit krdi uut kasutajat selleks tegema, et mingi väike kritiseerimine kirja panna. Kirjutan siia, loed ka siit. :)

 

Krdi eilne näide : Lasen 12-0 ära, Getterilt banaan --> "Oma wh'ga oled juba ammu busti jäänud pedekas" - sellise toreda sõnavaraga adminid ongi siis teistele eeskujuks? See, et tema ei taju oma persetki pimedas pühkida, ei tähenda, et kõik teised, kes teda krdi ülelasevad, on mingid häkkerid-käkkerid.


mrtnj.png

----------

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njah suht normaalne server, kui adminid valiks enda sõnu vähege seal

Ise olen ka admin seal aga kui kutsun teist admini korrale et ei ropenda jne siis, hävardab ja ei tea mis veel panen kicki et maha rahuneks

Hiljem lähen siis tagasi serveri vaatan mul pooled admini õigused läinud ilma et ise ka kursis asjaga oleks

2 Admini lasevad koodi seal tahtsin täna bannida aga ei saanud kuna õigused läinud

Baw ära arva et serveri maha teen :D Server ise suht hea kui mõned adminid oskaks end üleval ka pidada.

Ise olen CluB serveris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.