Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: IDUNG PRO rsbuddy [RSGP]

Soovitatud postitused

25m , UUE EEST 30m.

 

[email:1akn8k1s]r3dkillaz@hotmail.com[/email:1akn8k1s]

KÄIN ETTE AINULT USALDUSVÄÄRSETELE!! legit uue authi eest oleks nõus rohkem maksma!

 

palun postitage enne kui mind lisate, et näeksin kellega on tegu... ei viitsi jamada sellise situatsiooniga, et ühel on vähe tehinguid ja teisel on ka, kelle tehingute arv tuleneb ainult pin ostudest võivad sitale käia, JA ENNE MSNI LISAMIST POSTITATE SIIA.

 

 

enne ma ei käi mingit käiku kui leiame ühise viisi kuidas acci ei annaks recoverida, teine kord juba, kui account tagasi varastatud!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bump.

 

---------- Post added 13-10-11 at 18:42 ----------

 

ülesss

 

---------- Post added 13-10-11 at 20:17 ----------

 

teema lukku, ostetud!

 

---------- Post added 13-10-11 at 22:57 ----------

 

nojahm, jälle auth varastatud? no see ei ole normaalne!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
^^Sellele tüübile on gigi tehingute all idungi müünud, ostsin ka talt ja sain üle idungiga. niiet see võetakse kindlalt tagasi.

 

Kuidas ta selle mult tagasi peaks võtma? Ma lasin oma emaili peale panna, ilma selleta ma poleks ostnudki.

 

---------- Post added 14-10-11 at 19:45 ----------

 

RECOGNIZE, miks sa teemat ei teinud, kui sa sellelt gigilt üle said? Mult on ka see idung tagasi võetud. Juu ta teab siis nii palju andmeid, et saab adminite kaudu tagasi võtta.

Vabandust offtopicu pärast.


.

.

.

Generating good ideas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.