Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Majuta enda serveri bannerit meie veebiserveris !

Soovitatud postitused

Enda CS bannerit saad majutada SIIN

Tegin selle selleks , et päris paljudel ei ole enda hostil avatud porte , et gameq lisada . faya.ee'l on ka enda reklaam jne . See on basic gameq banner ;).See töötab ülilihtsa skriptil .

 

hakkas igav ja tegin midagi. :D

 

Muidu üks küsimus ka vahvlirahvale :D ..

Kuidas muuta seda banneri uuendusaegi jne .. ?


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingid tausta/fondi valikud võiksid olla.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mingid tausta/fondi valikud võiksid olla.

jh teen veel tausta valiku ja ka preemium listi .. Preemium listis olevad serverid kuvab alla ilusti ära ja siis kui teada saan kuidas muuta uuendamist siis panen preemiumile kiirema uuendamise ;).


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma võin ära öelda et hostli.eu läheb kindlasti kuuks või nii kinni selle kuu lõpupoole. Kuna uued serverid/süsteemid tulemas.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma võin ära öelda et hostli.eu läheb kindlasti kuuks või nii kinni selle kuu lõpupoole. Kuna uued serverid/süsteemid tulemas.

omg :(

Teemasse seda , et PALUN ärge pange ip lahtrisse mõtetuid tähti vms . Või olen sunnitud skripti maha võtma niikauaks , kui teen nii , et offline servereid ei lisa serverite alla sinna,,


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ütlesin sulle seda ka kunagi. Olen niisama öelnud kui domeeni said et kaks kuud on ja siis mõnda aega pole ning ükspäev kirjutasin sulle offlinesse


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mainin veel ära , et sulgesin praegu bannerite lisamise , kuna mõned netiherod rikuvad seda .

Avan uuesti homme õhtupoole või jõuan äkki täna ära teha.

Muidu kuidas kujundus meeldib ?


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga miks Sa ei pane sellist asja, et kontrollib kas sisestati tähti või numbreid? Ehk luba ainult numbrite kasutamist. Ning preemium list - no mida fakki tõesti noored? :D

Ma saaks aru, kui koduleht oleks ülimalt populaarne ja siis pakutakse sellist teenust.. Enne võiks lihtsalt lisada kõik bannerid sinna alla, ehk nn. näidata paljud seda lehte üldse kasutavad ;)

 

No hard feelings.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga miks Sa ei pane sellist asja, et kontrollib kas sisestati tähti või numbreid? Ehk luba ainult numbrite kasutamist. Ning preemium list - no mida fakki tõesti noored? :D

Ma saaks aru, kui koduleht oleks ülimalt populaarne ja siis pakutakse sellist teenust.. Enne võiks lihtsalt lisada kõik bannerid sinna alla, ehk nn. näidata paljud seda lehte üldse kasutavad ;)

 

No hard feelings.

 

See kõik hetkel aint testimiseks , Kui nii öelda . Kuna kodukas läheb ju kuuks või nii kinnni ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga miks Sa ei pane sellist asja, et kontrollib kas sisestati tähti või numbreid? Ehk luba ainult numbrite kasutamist.

Kerge query, mis kontrolliks, kas server on üldse online oleks vist veel parem idee :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.