Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa lauaarvuti, on huvilisi?

Soovitatud postitused

Nägin siin üht arvutimüügi teemat, ning mõtlesin, et postitan enda süsteemi siia, ning vaatan kas on huvilisi.

 

Protsessor Phenom II X4 925, 2.8GHz 4-tuumaline

Mälu 3x2GB DDR3-1333 (2x Kingston 1066, 1x A-DATA 1600)

Toiteplokk Corsair CX430

Graafikakaart Sapphire Radeon HD5750, 1GB, GDDR5, 128-bit

DVD kirjutaja + lugeja olemas

Emaplaat Asus M4A785T-M

 

Korpus on praeguseks üks tavaline, no-name bränd. Kui on huvilisi sellele süsteemile, siis vahetan korpuse välja Thermaltake Commander MS-l-iks

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811133190


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänapäeval sõltub huvi väga palju hinnast. Kui ma hinda ei tea, siis ma ei tea ka kas mul huvi oleks, ilmselgelt mul huvi ei teki, kui hind peaks olema minu jaoks liiast...( ma arvan, et päris paljud nõustuvad minuga)

Seega, äkki saad Sa oma postitust muuta ja lisada mingi algse või umbkaudse hinna kah sinna?

 

Lugupidamisega,

J.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tänapäeval sõltub huvi väga palju hinnast. Kui ma hinda ei tea, siis ma ei tea ka kas mul huvi oleks, ilmselgelt mul huvi ei teki, kui hind peaks olema minu jaoks liiast...( ma arvan, et päris paljud nõustuvad minuga)

Seega, äkki saad Sa oma postitust muuta ja lisada mingi algse või umbkaudse hinna kah sinna?

 

Lugupidamisega,

J.

 

Täpselt, enne kui hinda ma ei tea, ma ei hakka mõtlemagi,ma ei oska öelda kuidas teistel on aga minu on nii.

Muidu korralik arvuti, edu müügiga!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.